Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Wykładzina – prosty pomysł na stylową podłogę

Wykładzina – prosty pomysł na stylową podłogę

Gdy zamierza się wykonać odpowiedniej jakości podłogę można decydować się na bardzo różne typy materiałów. Ważne jest decydowanie się na takie rodzaje podłóg, które pozwalają na stworzenie odpowiednio dopasowanej podłogi. Jednym z materiałów, które można brać pod uwagę są wykładziny.

Wybierając wykładziny można obecnie decydować się na takie produkty, które mają zarówno różnorodne wzornictwo, a także oferują odmienną jakość wykonania. Nie ma problemu by dopasować rodzaje stosowanych do wykonania wykładzin materiałów do miejsca montażu wykładziny.

W pokojach dla dzieci można decydować się na wykładziny z materiałów, które pozwalają na ich wygodne czyszczenie. Jednocześnie można decydować się na wykładziny o wyjątkowym wyglądzie, które mogą doskonale sprawdzić się w sypialniach czy salonach. Postawienie na wykładziny to doskonały pomysł szczególnie w tych pokojach, w których chce się zapewnić większy komfort użytkowania podłóg.

Miękkie materiały stosowane przy wykładzinach pozwalają na zapewnienie przyjemnego poruszania się po pokojach. Dodatkowo wykładzina pozwala na zapewnienie dużo cieplejsze podłogi.

Wybór dopasowanej wykładziny

Gdy selekcjonuje się wykładziny nie powinno się skupiać na wyglądzie. Najważniejsze jest wybranie takiej wykładziny, która będzie w stanie zapewnić odpowiednią trwałość. Im bardziej intensywnie będzie użytkowany dany pokój tym warto jest postawić na znacznie trwalsze materiały. jesienna-pozyczka

Montaż wykładziny

Jednym z atutów montażu wykładziny jest to, że można takiego montażu wygodnie dokonać samodzielnie. Oczywiście postawienie na usługi firm remontowych pozwala na zapewnienie szybszego oraz jakościowego wykonania montażu. Jednak zawsze można zdecydować się na tańsze rozwiązanie, czyli samodzielne dokonanie montażu wykładziny.

Wiele firm oferujących sprzedaż wykładzin jest w stanie zapewnić również ekipy montażowe, które mogą wykonać ich montaż w cenie zakupu. Najczęściej z takimi ofertami można spotkać się u lokalnych producentów. Atutem wykonania montażu przez profesjonalnych jest większa wygoda, a także bardziej profesjonalne wykonanie. Jeśli zatem można skorzystać z darmowego montażu warto wykorzystać taką możliwość.

Stylowa podłoga

Wykładziny pozwalają również na bardzo szybkie dokonanie zmiany wyglądu podłogi. Można zdecydować się na wykładziny idealnie dopasowane do stylistyki wnętrza. Wykładziny dostępne są zarówno w klasycznym, a także nowoczesnym wzornictwie czy kolorystyce. Nie ma również żadnych problemów by decydować się na takie wykładziny, które dopasuje się do już przygotowanego wnętrza.

Bardzo szeroki wybór wykładzin pozwala na ich indywidualne dopasowanie do aranżacji każdego wnętrza. Oczywiście gdy szuka się modnych wykładzin czy też nowocześnie produkowanych trzeba poświęcić trochę czasu by wyselekcjonować polecane wyroby. Jednak w dużych sklepach budowlanych czy też w sklepach specjalizujących się w realizowaniu sprzedaży wykładzin nie ma problemu by wyselekcjonować takie produkty, które będą gwarantowały wyjątkowe prezentowanie się.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.