Jak dawać prezenty, które ucieszą bliskich?

Jak dawać prezenty

Świętego Mikołaja znają wszyscy. Ma delikatne problemy z nadwagą, lubi czerwony kolor, raz w roku pracuje na gigantycznym ASAP-ie (tłumacząc z korporacyjnego – tak szybko, jak możliwe) i przede wszystkim ma to coś, co każdy z nas chciałby umieć. Zawsze trafia z prezentami!

No właśnie! Święty Mikołaj jest jeden, my co najwyżej możemy zostać… ŚWIETNYM Mikołajem. Jak? Wystarczy obdarować bliskich tym, co sprawi, że szczerze się uśmiechną i czymś, co nigdy nie trafi na OLX lub do przepełnionego pawlacza.

Łatwo jednak powiedzieć… Tak, ale nie tylko. Okazuje się, że czytanie w myślach bliskich wcale nie jest takie trudne. Mało tego – od czego macie nasz zespół ekspertów? Właśnie dlatego jeszcze w listopadzie piszemy Wam o idealnych prezentach. Bo właśnie takie podarunki wymagają odrobiny organizacji.

Czytanie w myślach czas start!

Bądź przedświątecznym asem wywiadu… I przejrzyj polubione przez bliskich strony w portalach społecznościowych oraz serwisach muzycznych.

To skarbnica wiedzy o ich gustach oraz zainteresowaniach. Dla osoby, która często słucha jakiegoś zespołu bilet na ich koncert albo kolekcjonerska płyta winylowa będzie strzałem w więcej niż dziesiątkę. Mało tego muzykoholicy będą zachwyceni plakatami ulubionych artystów z podpisami – warto ich poszukać w serwisach ogłoszeniowych jak polskich, tak i zagranicznych. wiosenna-pozyczka

Dokładnie takie same prezenty możemy podarować bliskim, którzy są fanami kina lub teatru – znalezienie kolekcjonerskich egzemplarzy płyt, zdjęć z autografami zajmuje trochę czasu, ale jest podarunkiem ponadczasowym z ogromną wartością emocjonalną. Taka niespodzianka to podarunek na długie lata.

Jeden na dwa. Czyli 1 + 1 = 100% radości!

Dobrym pomysłem dla par są prezenty łączone. Wtedy po prostu mamy za jednym zamachem „odhaczone” dwie osoby. Tutaj możemy pomyśleć o biletach do teatru na komedię, która zawsze jest najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem. Warto wybrać termin lutowy, walentynkowy – wtedy obdarowani będą nam wdzięczni podwójnie. Nie tylko damy im atrakcyjny prezent, ale też zdejmiemy z głowy „obowiązek” organizowania walentynek. Taki pomysł to najlepszy prezent.

Wszyscy kochamy gadżety!

Jeśli chcemy przeznaczyć nieco więcej pieniędzy na prezenty, na pewno każdy ucieszy się z nowego gadżetu. Nowy iPhone, lekkie laptopy, sprzęt AGD, zestaw stereo – to marzenie wielu z nas, które odkładamy na „nie wiadomo kiedy”. Bo przecież są ważniejsze wydatki, a stary telefon ma pękniętą szybkę i nic nie słychać z głośnika, ale przecież jeszcze działa… 

A co jeśli nie mamy dużego budżetu na takie prezenty? Tutaj zawsze sprawdzą się modne nowinki: na topie są wciąż powerbanki, głośniki i słuchawki bezprzewodowe. Takie gadżety przydają się zawsze.

A po Nowym Roku… będzie CZYSTA zabawa!

Czy ktoś z Waszych bliskich organizuje w domu Sylwestra? Albo może kupuje mieszkanie i w planach ma parapetówkę? Jeżeli tak, to koniecznie podarujcie mu voucher na usługi sprzątające. Każdy, kto chociaż raz w życiu organizował w swoim domu nieco większą imprezę, która jest najbardziej udana, wtedy, kiedy wymyka się delikatnie spod kontroli, wie, że wizyta ekipy sprzątającej w dniu następnym jest najpiękniejszym prezentem świata! I to prezentem, który dostanie od Was. To czysta korzyść.

Raz w życiu i na całe życie – to jest prezent!

Są sytuacje, wydarzenia, momenty, do których wracamy przez całe życie. Jednym z nich niewątpliwie są ogromne koncerty światowych gwiazd. Ogromne show, wspaniałe, znane przeboje – zdecydowanie to jest wspomnienie na długie lata. wiosenna-pozyczka

Na całe szczęście wielkie gwiazdy coraz chętniej i częściej odwiedzają Polskę. Elton John, Bon Jovi, Pink, Backstreet Boys oni wszyscy wystąpią z koncertami nad Wisłą. Ceny biletów nie są niskie, jednak warto pamiętać, że taki prezent to przede wszystkim prezent na lata, bo prezent w postaci wspomnień.

Nie skupiajmy się jednak wyłącznie na muzyce – prezentowanie doświadczeń może mieć bowiem różne oblicza. Kolacja w całkowitej ciemności, romantyczny obiad w eleganckiej restauracji, nad której wejściem dumnie świeci gwiazdka Michelin, relaksujący masaż, wyjazd do SPA poza miasto lub wynajęcie domku z kominkiem w środku lasu, bilet na mecz ulubionej drużyny – każdy z takich prezentów na pewno na długo zostanie w pamięci. 

Pamiętajmy jednak, aby prezent był zawsze dopasowany do potrzeb i pragnień obdarowanej osoby.  Romantyczny wyjazd do Paryża z partnerem może wydawać się świetnym pomysłem, ale jeszcze lepszym będzie udanie się tam, kiedy mecz grać będzie tam jego ulubiona drużyna.

Pożyczka od Aasa Polska S.A. to prezent dla Ciebie

Tego roku podaruj sobie pogodne święta, bądź spokojny, że na wszystko Ci wystarczy, a Twoi bliscy poczują się naprawdę wyjątkowo. Wybierz pożyczkę od instytucji stabilnej, kierującej się przejrzystymi zasadami i prezentującej skandynawskie standardy. W Aasa Polska S.A. jesteśmy przede wszystkim wsparciem dla Twojego domowego budżetu, bo sumę pożyczki rozbijemy na dogodne raty, których wysokość poznasz od razu.

Teraz kiedy już wiesz, w jaki sposób podarować bliskim coś więcej niż zawsze „zabawny” sweter w łosie, czy krawat w zawsze „modne” romby, możesz przejść do działania. No właśnie! Bo jedyne czego teraz potrzebujesz to czas na sprawdzenie repertuarów, salonów z biletami oraz przede wszystkim kont bliskich w portalach społecznościowych. O resztę, czyli pomysły i źródła finansowania postaraliśmy się my!

Teraz Twoja kolej. Gotowy, żeby w tym roku zostać ŚWIETNYM Mikołajem? To świetnie!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Inspektorem ochrony danych jest Agnieszka Rzycka-Osiej, e-mail: iod@aasapolska.pl

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 2500 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,57%. Rata miesięczna od 121,47 zł. Roczna stopa oprocentowania 18,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 1791,98 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 794,48 zł, prowizja 997,50 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 4291,98 zł. Stan na dzień 20.05.2024 r.                                                                     

Aasa z Pakietem Gold - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 8600 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,56%. Rata miesięczna od 417,83 zł. Roczna stopa oprocentowania 18,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 6164,75 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 2733,35 zł, prowizja 3431,40 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 14764,75 zł. Stan na dzień 20.05.2024 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Medycznym. Opłata za dobrowolny Pakiet Medyczny: 2400 zł.                                        

Aasa z Pakietem Premium - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 7900 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,56%. Rata miesięczna od 383,82 zł. Roczna stopa oprocentowania 18,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 5662,98 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 2510,88 zł, prowizja 3152,10 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 13562,98 zł. Stan na dzień 20.05.2024 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Językowym. Opłata za dobrowolny Pakiet Językowy: 2400 zł.       

Aasa z Pakietem Biznes - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 10800 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,56%. Rata miesięczna od 524,71 zł. Roczna stopa oprocentowania 18,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7741,87 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 3432,67 zł, prowizja 4309,20 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 18541,87 zł. Stan na dzień 20.05.2024 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Medycznym. Opłata za dobrowolny Pakiet Medyczny: 3200 zł.                                

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy  Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.; ul. Topiel 12, 00-342 Warszawa; www.nn.pl; Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy; XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000028131, NIP: 526-030-50-06; Kapitał zakładowy: 59 460 000 zł, wpłacony w całości.
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 200 000 zł. 
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.
 

Usługi telekomunikacyjne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy Polska Grupa Konsultingowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 15A/16, 00-640 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245406, NIP: 5272487651, REGON: 140277411, kapitał zakładowy w wysokości: 500.000 złotych (w całości opłacony), wpisana do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych prowadzonego przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod numerem 13252, będąca dostawcą usług w rozumieniu art. 2 pkt 27 lit. a Prawa Telekomunikacyjnego.

Usługi telekomunikacyjne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy również Privee Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 15A/16, 00-640 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0001029112, NIP: 7011138042, REGON: 524943799, kapitał zakładowy w wysokości: 5 000,00 zł, wpisana do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych prowadzonego przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod numerem 13282, będąca dostawcą usług w rozumieniu art. 2 pkt 27 lit. a Prawa Telekomunikacyjnego.

Kurs językowy dla Klientów Aasa Polska S.A. realizowany jest przez Tele-Nauka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, przy ul. Piękna 24/26 A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000762801, NIP: 5842779937, o kapitale zakładowym w wysokości 100 000 zł.