Biznesowa Pożyczka Roku dla produktu Aasa dla biznesu

Na uroczystości organizowanej przez opiniotwórczy Loan Magazine, zgromadzili się eksperci rynkowi oraz przedstawiciele branży pożyczek pozabankowych i fintech. Podczas wydarzenia wręczono Loan Magazine Awards – prestiżowe nagrody przyznawane wyróżniającym się postaciom w branży, a także wysokojakościowym produktom na rynku finansowym.

To właśnie Kapituła Konkursowa oraz jurorzy – redaktorzy Loan Magazine i członkowie Rady Ekspertów złożonej ze specjalistów branży pożyczkowej, podjęli decyzję o uhonorowaniu Aasa Polska w ramach działań Firmy skierowanych do przedsiębiorców. Produkt Aasa dla biznesu otrzymał nagrodę Biznesowej Pożyczki Roku. To trzecie z rzędu wyróżnienie dla tego produktu w portfolio Aasa Polska, potwierdzające wysoką jakość naszej oferty oraz najwyższy standard obsługi Klienta!

Nagrodę w imieniu Firmy odebrał Dominik Ciula, odpowiedzialny za rozwój produktu Aasa dla biznesu w Aasa Polska. Podczas przemówienia Dominik skierował swoje podziękowania do Kapituły Konkursowej oraz Zespołu Aasa Polska. W tym roku tytuł Najlepsza biznesowa pożyczka znów trafił do Aasa Polska.

W imieniu całego zespołu Aasa Polska chciałbym bardzo serdecznie podziękować za to wyróżnienie. Za nami bardzo intensywny, ale też bardzo ciekawy rok, w którym postawiliśmy przede wszystkim na ofensywę, dynamiczny wzrost sprzedaży oraz rozwój produktu. To również rok ciekawych inicjatyw, których głównym celem jest edukacja naszych Klientów. Powołaliśmy do życia projekt o nazwie Akademia Bliżej Biznesu, do którego zaprosiliśmy partnerów z różnych branż. Kilku z nich jest nawet na tej sali – chciałbym z tego miejsca im bardzo podziękować. Jednak największe podziękowania chciałbym skierować do naszego Aasowego teamu – dla wszystkich z osobna i dla całego zespołu. Dziękuję za wsparcie i zaangażowanie w rozwój naszego produktu. – powiedział Dominik Ciula odbierając nagrodę.

Aasa Polska, jako nagrodzona firma pożyczkowa, potwierdziła swoją mocną pozycję na rynku finansowym i kluczową rolę w branży pożyczek pozabankowych, kierujących swoją ofertę nie tylko do Klientów indywidualnych, lecz także do całego sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Nagrodzony produkt Aasa dla Biznesu to elastyczna i nowoczesna forma pożyczki dla przedsiębiorców, który spotyka się z pozytywnym przyjęciem zarówno ze strony samych właścicieli firm, jak i ekspertów rynkowych.

***

Tegoroczna Gala Finałowa Loan Magazine Awards 2018 odbyła się we Wrocławiu 14 lutego. W wydarzeniu wzięło udział aż 230 uczestników! Za nami czwarta edycja wydarzenia. Kto znajdzie się w gronie laureatów w kolejnej odsłonie Loan Magazine Awards – przekonamy się już za rok!

Ten wpis znajduje się w kategorii