Informacje o pożyczkach
i finansach osobistych

Biznesowa Pożyczka Roku dla produktu Aasa dla biznesu

Biznesowa Pożyczka Roku dla produktu Aasa dla biznesu

Na uroczystości organizowanej przez opiniotwórczy Loan Magazine, zgromadzili się eksperci rynkowi oraz przedstawiciele branży pożyczek pozabankowych i fintech. Podczas wydarzenia wręczono Loan Magazine Awards – prestiżowe nagrody przyznawane wyróżniającym się postaciom w branży, a także wysokojakościowym produktom na rynku finansowym.

To właśnie Kapituła Konkursowa oraz jurorzy – redaktorzy Loan Magazine i członkowie Rady Ekspertów złożonej ze specjalistów branży pożyczkowej, podjęli decyzję o uhonorowaniu Aasa Polska w ramach działań Firmy skierowanych do przedsiębiorców. Produkt Aasa dla biznesu otrzymał nagrodę Biznesowej Pożyczki Roku. To trzecie z rzędu wyróżnienie dla tego produktu w portfolio Aasa Polska, potwierdzające wysoką jakość naszej oferty oraz najwyższy standard obsługi Klienta!

Nagrodę w imieniu Firmy odebrał Dominik Ciula, odpowiedzialny za rozwój produktu Aasa dla biznesu w Aasa Polska. Podczas przemówienia Dominik skierował swoje podziękowania do Kapituły Konkursowej oraz Zespołu Aasa Polska. W tym roku tytuł Najlepsza biznesowa pożyczka znów trafił do Aasa Polska.

W imieniu całego zespołu Aasa Polska chciałbym bardzo serdecznie podziękować za to wyróżnienie. Za nami bardzo intensywny, ale też bardzo ciekawy rok, w którym postawiliśmy przede wszystkim na ofensywę, dynamiczny wzrost sprzedaży oraz rozwój produktu. To również rok ciekawych inicjatyw, których głównym celem jest edukacja naszych Klientów. Powołaliśmy do życia projekt o nazwie Akademia Bliżej Biznesu, do którego zaprosiliśmy partnerów z różnych branż. Kilku z nich jest nawet na tej sali – chciałbym z tego miejsca im bardzo podziękować. Jednak największe podziękowania chciałbym skierować do naszego Aasowego teamu – dla wszystkich z osobna i dla całego zespołu. Dziękuję za wsparcie i zaangażowanie w rozwój naszego produktu. – powiedział Dominik Ciula odbierając nagrodę.

Aasa Polska, jako nagrodzona firma pożyczkowa, potwierdziła swoją mocną pozycję na rynku finansowym i kluczową rolę w branży pożyczek pozabankowych, kierujących swoją ofertę nie tylko do Klientów indywidualnych, lecz także do całego sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Nagrodzony produkt Aasa dla Biznesu to elastyczna i nowoczesna forma pożyczki dla przedsiębiorców, który spotyka się z pozytywnym przyjęciem zarówno ze strony samych właścicieli firm, jak i ekspertów rynkowych.

***

Tegoroczna Gala Finałowa Loan Magazine Awards 2018 odbyła się we Wrocławiu 14 lutego. W wydarzeniu wzięło udział aż 230 uczestników! Za nami czwarta edycja wydarzenia. Kto znajdzie się w gronie laureatów w kolejnej odsłonie Loan Magazine Awards – przekonamy się już za rok!

Ten wpis znajduje się w kategorii