Wiosenny zastrzyk gotówki do 15 tys. złotych

Sprawdź!

Aasa - sprawdzona pożyczka ratalna przez internet

Aasa - sprawdzona pożyczka ratalna przez internet

Aasa to sprawdzone pożyczki ratalne udzielane online. Firma działa na polskim rynku już od 2012 roku. Jej korzenie sięgają mroźnej Skandynawii. Do naszego kraju Aasa trafiła już z ugruntowaną pozycją. Firma pożyczkowa Aasa posiada doskonale zbilansowaną ofertę. Łączy w sobie zalety znane z usług bankowych z cechami, za które cenimy szybkie pożyczki przez internet. Wiarygodna ocena zdolności kredytowej sprawi, że nie zaciągniesz pożyczki ponad swoje możliwości, a cały proces potrwa zaledwie kilka sekund, bez zbędnych formalności.

Oferta Aasa

Firma Aasa oferuje szybkie pożyczki ratalne przez internet. Rozpiętość kwot, o jakie możesz się ubiegać, jest spora, dlatego pożyczka pozwoli sfinansować zarówno mniejsze, jak i większe wydatki. Możesz zaciągnąć pożyczkę od 1000 zł do nawet 10 000 zł. Warto podkreślić, że maksymalna suma dostępna jest już na samym starcie. Nie musisz być stałym klientem, żeby sobie na nią pozwolić. Wszystko zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Minimalna ilość dostępnych rat to 6, a najdłuższy okres spłaty wynosi 24 miesiące.

Kto może skorzystać z pożyczki online na raty Aasa?

Wygodne pożyczki pozabankowe na raty Aasa oferowane są klientom w wieku od 20 do 80 roku życia. To dobra wiadomość szczególnie dla osób młodych i seniorów, to właśnie oni mają największe problemy z uzyskaniem kredytu bankowego. Żeby otrzymać pożyczkę w Aasa, nie możesz figurować w rejestrze dłużników BIK (InfoMonitor, ERIF). Kolejny warunek do spełnienia to stały adres zamieszkania w Polsce i udokumentowane stałe dochody. Zwróć jednak uwagę, że wcale nie muszą one wynikać ze stosunku umowy o pracę. Pożyczki online na raty przydzielane są również emerytom i rencistom.

Cały proces oceny zdolności kredytowej przebiega automatycznie, w czasie rzeczywistym. Trwa często zaledwie kilka sekund. Jest transparentny i całkowicie bezpieczny. W szybki sposób uzyskasz pieniądze na sfinansowanie nagłego wydatku, omijając uciążliwą papierologię.

Jak przebiega proces udzielania pożyczki pozabankowej na raty?

Procedura ubiegania się o pozabankową pożyczkę ratalną w Aasa to zaledwie pięć kroków:

Pożyczka online do 15 tys. złotych na powitanie wiosny!

● Krok 1 - wybór kwoty i okresu spłaty,

● Krok 2 - podanie danych do krótkiego wniosku pożyczkowego (alternatywą jest weryfikacja z pomocą konta na Facebooku, co wiąże się z bonusem w postaci rabatu w kwocie 10 zł),

● Krok 3 - oczekiwanie na decyzję,

● Krok 4 - zapoznanie się z warunkami umowy, która najpierw zostanie dostarczona na maila, a następnie na adres korespondencyjny przez kuriera,

● Krok 5 - podpisanie umowy i zwrócenie jej kurierowi.

Pieniądze przelewane są na konto klienta po pozytywnej weryfikacji i otrzymaniu potwierdzenia podpisania umowy. Powinny być do dyspozycji już następnego dnia roboczego. Istnieje też możliwość skorzystania z wypłaty czekiem Giro lub wybrania błyskawicznego przelewu BlueCash. Aasa stara się, jak najbardziej dostosować do wymagań współczesnego klienta.

undefined

Procedura zwrotu należności odbywa się zgodnie z klarownym harmonogramem spłat. Nie zostaniesz obarczony żadnymi dodatkowymi kosztami, a wszystkie zapisy w umowie są jawne.

Jakie korzyści niesie ze sobą pożyczka ratalna przez internet?

Limit w wysokości 10 000 zł daje szansę na załatanie całkiem sporej dziury w domowym budżecie. Dzięki rozłożeniu płatności na raty nie musisz obawiać się utraty płynności finansowej. Dodatkowo Aasa oferuje bardzo komfortowy okres spłaty należności. Rozłożenie rat na dwa lata sprawi, że nie odczujesz zwrotu pieniędzy tak dotkliwie, jak w przypadku jednorazowej spłaty. Nad większą ilością rat warto się zastanowić zwłaszcza w przypadku dużych kwot.

Aasa Kredyt to pożyczki ratalne przez internet, co daje szansę uzyskania pieniędzy bez wychodzenia z domu. Przeniesienie procedur do sfery online skraca również czas potrzebny na ocenę zdolności kredytowej klienta.

Szybka pożyczka ratalna online w Aasa jest bezpiecznym zobowiązaniem. Otrzymujesz ją po weryfikacji twoich możliwości finansowych, więc minimalizujesz ryzyko związane z zaciągnięciem pożyczki, na którą cię po prostu nie stać. Dodatkowo firma dba o bezpieczeństwo Twoich danych, szyfrując je przy pomocy protokołu HTTPS.

Aasa to szybka pożyczka ratalna przez internet, którą doceniają klienci

Od 2012 roku firma Aasa wyrobiła sobie opinię wiarygodnego pożyczkodawcy. Potwierdzenie tych słów znajdziesz na łamach największych portali porównujących pożyczki pozabankowe. Odwiedzając stronę pozyczkaportal.pl, przekonasz się, że oferta Aasa wyróżnia się na tle konkurencji. Aasa cieszy się uznaniem również na innym znanym serwisie, jakim jest Loando.

Zadowoleni klienci są najlepszą wizytówką firmy. Na wspomnianych wyżej portalach oceny przyznawane przez pożyczkobiorców są jasnym sygnałem, że Aasa to sprawdzone rozwiązanie.

Ten wpis znajduje się w kategorii:

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4400 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 64,13%. Rata miesięczna od 251,28 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 7,2%. Całkowity koszt pożyczki: 4420,27 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 512,80 zł, prowizja 3907,47 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8820,27 zł. Stan na dzień 01.02.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4600 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 58,13%. Rata miesięczna od 117,95 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 7,2 %. Całkowity koszt pożyczki: 4690,01 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 605,06 zł, prowizja 4084,95 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 9290,01 zł. Stan na dzień 01.02.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1324,80 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.