Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Jak znaleźć dodatkowe źródło dochodu?

Jak znaleźć dodatkowe źródło dochodu?

Twoje zarobki mogłyby być wyższe? W takim przypadku warto pomyśleć o zmianie pracy albo o znalezieniu dodatkowego źródła zarobków. Zapraszamy do zapoznania się z 10 pomysłami na dorobienie!

1. Bierz nadgodziny i pracuj w weekendy

Jeśli masz taką możliwość, bierz nadgodziny i pracuj w weekendy, gdy możesz zarobić więcej. W wielu zawodach jest to możliwe, dlatego warto skorzystać z takiej opcji. Naturalnie, pamiętaj o tym, że musisz mieć również czas na wypoczynek, dlatego nie przepracowuj się i rozplanuj godziny pracy tak, aby były dla ciebie wygodne.

2. Udzielaj korepetycji

Znasz dobrze jakiś język obcy? A może nie masz problemów z matematyką albo z biologią? Możesz dawać korepetycje i zarabiać na nich po godzinach. Ogłoszenie o tym, że udzielasz korepetycji, możesz zamieścić w internecie – sprawdź wcześniej średnie ceny i zaproponują taką, która będzie atrakcyjna, aby szybko znaleźć uczniów.

3. Zarabiaj na internetowych ankietach i konkursach

Dobre zarobki i dodatkowe gadżety za darmo możemy uzyskać dzięki uczestnictwu w różnych ankietach i konkursach. Możemy znaleźć je już teraz przez internet.

4. Zacznij prowadzić bloga

Zarabiać można również dzięki prowadzeniu bloga internetowego – jeśli będzie poczytny, zyski będą możliwe do osiągnięcia dzięki reklamom, a także współpracy z różnymi firmami oraz przez programy partnerskie. jesienna-pozyczka

5. Wynajem

Masz nieruchomość, która nie jest używana? Pomyśl o wynajmie! Wynająć można również pokój, piętro w domu czy wydzierżawić posiadaną działkę. Wynajem będzie pewnym i stałym źródłem dochodu na długi czas.

6. Kupuj taniej i sprzedawaj drożej

Dobrze zarobić można również przy zakupie różnych produktów w niskich cenach i następnie na sprzedawaniu ich w wyższej cenie. Mogą być to między innymi ubrania, artykuły wyposażenia wnętrz, książki, elektronikę, produkty kolekcjonerskie, które szybko znajdują kupujących. Przedmioty te można sprzedać potem łatwo przez internet.

7. Opieka nad dziećmi i osobami starszymi

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pracy, stosunkowo łatwo możesz również znaleźć zainteresowanych usługami opieki nad dziećmi i osobami starszymi. Swoje usługi można ogłosić w internecie lub można zapytać znajomych, czy nie znają kogoś, kto potrzebuje takiej pomocy.

8. Rękodzieło

Potrafisz szyć? A może masz dryg do robienia dekoracji? W takim przypadku możesz również zaoferować swoje usługi i produkty innym i dorobić po godzinach. W internecie można znaleźć bardzo dużo poradników, jak przygotowywać piękne i pożyteczne przedmioty – w sieci możemy również bez problemu je wystawiać.

9. Marketing internetowy

Do zarabiania na marketingu internetowym wcale nie trzeba posiadać kompleksowej wiedzy i szerokiego doświadczenia. Możemy zarabiać między innymi na marketingu szeptanym, czyli na pisaniu różnych opinii i poleceń w sieci. Możemy też pisać bardziej profesjonalne artykuły dla agencji reklamowych. Osoby obeznane z mediami społecznościowymi mogą również prowadzić fanpage różnych firm po godzinach.

10. Sprzedaż z katalogów

Chociaż możemy kupować dzisiaj wiele rzeczy przez internet, to jednak nadal wiele osób lubi robić zakupy z katalogów. Poprzez zostanie konsultantem firmy oferującej sprzedaż z katalogów, otrzymujemy część pieniędzy z zamówień i możemy kupować produkty w niższych cenach. jesienna-pozyczka

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.