Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Chcesz kupić AGD lub RTV? Porównuj ceny!

Chcesz kupić AGD lub RTV? Porównuj ceny!

Zakup sprzętu do domu może wiązać się ze znacznymi wydatkami. Jednak sprawdzenie oraz porównanie różnych ofert szczególnie przy zakupach internetowych pozwala na znalezienie znacznie bardziej korzystnych cen. Pozwala to zrealizować zakupy dopasowanego sprzętu RTV czy AGD przy jednoczesnym uzyskaniu oszczędności.

Przy zakupach internetowych można korzystać z możliwości wygodnego sprawdzenia poszczególnych ofert w różnych sklepach. Jeszcze wygodniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze stron internetowych, które pozwalają na porównanie ofert różnych sklepów.

Wówczas można zarówno wygodnie porównać przeciętne ceny za dany rodzaj sprzętu w poszczególnych sklepach. Jednocześnie można również znaleźć oferty specjalne, które pozwalają na największe ograniczenie kosztów zakupu sprzętu do domu.

Popularni producenci sprzętu

Najwięksi na rynku producenci sprzętu AGD czy RTV najczęściej oferują swoje produkty w różnych sklepach. Wówczas ten sam model urządzenia może być dostępny nawet w kilkuset sklepach w zależności do rodzaju kupowanego sprzętu.

Pozwala to na znalezienie takich sklepów, gdzie można liczyć na bardzo korzystne warunki cenowe. Wynikać to może zarówno z niższych cen konkretnego sklepu jak też rabatów oferowanych w konkretnych sklepach. jesienna-pozyczka

Szeroki asortyment sprzętu

W wielu sklepach gdzie dostępny jest szeroki asortyment sprzętu AGD i RTV można znacznie łatwiej zdecydować się na wybranie takiego modelu urządzenia, które jest dopasowane, pochodzi od markowych producentów a jednocześnie dostępny jest w korzystniejszych warunkach cenowych.

Obecnie rzadko zdarza się, że jedynie jedne producent oferuje sprzęt o podobnych parametrach. Pozwala to na wybieranie urządzeń, które są porównywalne jakościowo, ale można je pozyskać w znacznie niższych cenach.

Promocje czasowe

W wielu sklepach można liczyć na różne, czasowe promocje. Dotyczy to często konkretnych modeli kupowanych urządzeń czy też urządzeń konkretnych producentów. takie oferty pozwalają na zmniejszenie przeciętnych cen za określony sprzęt AGD i RTV. Jednocześnie jednym z najlepszych sposobów wyszukiwania promocji jest decydowanie się na porównanie ofert w Internecie.

W przypadku szukania sprzętu elektronicznego czy domowego można również sprawdzać fora internetowe czy też specjalistyczne gdzie można dowiedzieć się o ciekawych promocjach czy też o najlepszych urządzeniach w zakresie cena do jakości.

Wyprzedaże

Wiele sklepów oferuje również wyprzedaże. Wówczas można liczyć na znacznie niższe ceny za cały asortyment lub wybraną kategorię asortymentu w danym sklepie. W ramach wyprzedaży sklepy pozbywają się starszych wersji modeli urządzeń.

Jednak współcześnie wymiana sprzętu na nowocześniejszy na rynku pod kątem pojawiania się nowości jest na tyle częsta, że sprzęt który był nowoczesny w poprzednim roku może być oparty na przestarzałych technologiach już w następny roku. Jednak taki sprzęt nadal może oferować bardzo nowoczesne rozwiązania. Jednocześnie jego zakup w ramach wyprzedaży pozwala na ograniczenie cen nawet o kilkadziesiąt procent. jesienna-pozyczka

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.