Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Ile kosztuje czyszczenie tapicerki meblowej?

Ile kosztuje czyszczenie tapicerki meblowej?

Posiadając meble, które wykonane są z wykorzystaniem stylowej tapicerki można spotkać się z tym, że taka tapicerka będzie szybko ulegała zabrudzeniom. Decydować można się w takim przypadku na czyszczenie tapicerki. Jednocześnie od skali zabrudzeń niezbędne jest decydowanie się na różne rozwiązania.

Przy czyszczeniu tapicerki mebli, które nie są znacząco ubrudzone można decydować się na samodzielne wykonanie czyszczenia. Wybierać można w takim przypadku dostępne na rynku środki czystości. Oczywiście ważne jest dopasowanie takich środków czystości, które będą bezpieczne dla tapicerki.

Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z porada dostępnych w Internecie jak też z doradztwa w sklepach z materiałami do czyszczenia mebli. Gdy chce się samodzielnie wyczyścić drobne zabrudzenia bardzo ważne jest również by zdecydować się na odpowiednie akcesoria  pozwalające na wykonanie skutecznego oraz bezpiecznego czyszczenia.

Profesjonalne czyszczenie

Jeśli zabrudzenia tapicerki meblowej są trudne do usunięcia niezbędne jest decydowanie się na skorzystanie z usług profesjonalnych firm, które zajmują się czyszczeniem mebli. W takich firmach można liczyć zarówno na wykonanie czyszczenia bezpośrednio u klienta a w przypadku bardzo trudnych zabrudzeń na czyszczenie bezpośrednio w firmie.

Większość profesjonalnych firm oferuje między innymi czyszczenia tapicerek zestawów wypoczynkowych, obić tapicerskich czy sof. Stosowane środki czystości w takich firmach to profesjonalne oraz bardziej skuteczne i intensywnie działające środki chemiczne. Ważne jest decydowanie się na firmy mające odpowiednie doświadczenie na rynku. jesienna-pozyczka

W takich firmach można liczyć na zapewnienie czyszczenia odpowiednio dopasowanymi środkami oraz metodami. Nie bez znaczenia z punktu widzenia bezpieczeństwa materiałów stosowanych w meblach jest technologia czyszczenia. Obecnie stosowanych jest wiele technologii pozwalających na zwiększenie bezpieczeństwa czyszczenia tapicerek mebli.

Koszty czyszczenia

Koszty czyszczenia zależą przede wszystkim od tego, jaką ilość mebli będzie się chciało wyczyścić. Im więcej mebli tym większe koszty. Wiele firm oferujących czyszczenie mebli realizuje usługi zarówno dla firm, a także klientów indywidualnych.

Są również firmy zajmujące się jedynie realizowaniem czyszczenia dla klientów indywidualnych. Wpływa to często na cenę realizowania czyszczenia. Jednocześnie cena zależy od tego jak bardzo zanieczyszczone są meble.

Im dłuższy czas czyszczenia, a także im trudniejsze do usunięcia zabrudzenia tym trzeba się liczyć z większymi kosztami realizowania czyszczenia mebli. Warto jest sprawdzić oraz porównać oferty dostępne w Internecie firm oferujących czyszczenie gdzie często można się spotkać z poglądowymi cenami wykonania usług. Jednocześnie gdy wybierze się określoną firmą dobrze jest również uzyskać wycenę realizowania usług czyszczenia mebli, co pozwala na szacunkową ocenę ile będzie kosztowała usługa w danej firmie.

Można również znaleźć oferty pozwalające na pewne oszczędności ze względu na dostępność rabatów czy promocji.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 74,08%. Rata miesięczna od 245,30 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 9,5%. Całkowity koszt pożyczki: 4 617,56 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 627,56 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 617,56 zł. Stan na dzień 05.11.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5 700,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 68,26%. Rata miesięczna od 335,30 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 9,5%. Całkowity koszt pożyczki: 6 081,00 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 894, zł, prowizja 5 187,60 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11 781,00 zł. Stan na dzień 23.11.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł.