Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Jak skutecznie posprzątać szafę z ubraniami?

Jak skutecznie posprzątać szafę z ubraniami?

Twoja szafa z ubraniami nie domyka się, ale jednocześnie często nie masz się w co ubrać? To problem nie tylko wielu kobiet, ale też mężczyzn. Jak możemy skutecznie posprzątać szafę, aby znalazły się w niej tylko te najpotrzebniejsze rzeczy?

Idealna szafa to taka, w której natychmiast możemy znaleźć to, czego potrzebujemy i możemy łatwo zestawić to z innymi rzeczami. Powinna zawierać ubrania, które nam się podobają i w których czujemy się dobrze.

Jeśli uważasz, że twoja szafa jest pełna niepotrzebnych rzeczy, takich, w których nie chodzisz, jeśli nie wiesz, w co się ubrać każdego poranka, jeśli nie masz miejsca na przechowywanie, pomyśl o gruntownych porządkach. Jak się za nie zabrać?

Zacznij od opróżnienia szafy

Pierwszym krokiem w skutecznym sprzątaniu jest opróżnienie szafy. Zatem powinniśmy wyrzucić wszystko, co w niej mamy, na podłogę albo na łóżko. Jeśli rzeczy przechowujemy również w komodzie albo w innych miejscach, również powinniśmy dołączyć je do tego stosu.

Rozpocznij przeglądanie ubrań

Jeśli już wszystkie ubrania są na miejscu, możemy zacząć je przeglądać i selekcjonować. gdy masz już ogólny zarys tego, jak powinna wyglądać twoja idealna szafa, pamiętaj o wybieraniu odpowiednich rzeczy, które będą pasowały do twojego pomysłu. Jeśli nie wiesz, co wybierać, możesz poszukać inspiracji online. Pamiętaj o tym, że najlepiej mieć w szafie solidne podstawy, które możemy następnie komponować na różne sposoby z dodatkami. jesienna-pozyczka

Stwórz trzy kupki z ubraniami

Podczas selekcjonowania ubrań najlepiej podzielić je na trzy stosy:

• Pierwsza kupka powinna zawierać te ubrania, które chcemy zatrzymać – powinny być nieuszkodzone, ładnie leżeć, powinny komponować się też z innymi ubraniami i dodatkami w naszej garderobie.

• Druga kupka powinna zawierać te rzeczy, które chcemy wyrzucić, oddać albo sprzedać i nie potrzebujemy ich już więcej. Na tej kupce umieśćmy ubrania niemodne, zniszczone, przebarwione, sprane, za małe albo za duże, które nie leżą już dobrze.

• Na trzeciej kupce z kolei powinniśmy umieścić te rzeczy, z którymi nie wiemy, co zrobić. Mogą być to rzeczy nadal na nas dobre, ale takie, które do nas nie pasują. Ubrania z tej kupki najlepiej umieścić w worku albo w pudle, a następnie wynieść do schowka. Jeśli nie zajrzymy do nich przez pól roku czy rok, tak naprawdę nie będziemy ich już potrzebowali i możemy też się ich pozbyć.

Ułóż wszystkie ubrania tak, aby wyglądały dobrze

Gdy już masz wybrane ubrania, które maja stworzyć twoją nową garderobę, możesz przejść do umieszczenia ich w szafie. Pamiętaj o tym, żeby przedtem ją wyczyścić. Gdy nie masz wieszaków do wieszania lub każdy jest inny, warto zainwestować w nowe – wtedy szafa będzie prezentowała się bardzo efektownie. Wieszaki drewniane wyglądają elegancko, ale najmniej miejsca w szafie zajmują te druciane.

Następnie zabierz się za wypełnianie szafy swoimi ubraniami. jesienna-pozyczka

Możesz układać je kolorystycznie albo pod względem ich fasonów i zastosowania. Ubrania, z których teraz nie korzystasz, na przykład letnie albo zimowe, możesz umieścić je z tyłu albo spakować do pudełek i wyciągnąć przed daną porą roku. Nieużywane płaszcze i kurtki możesz umieścić w pokrowcu.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.