Weź pożyczkę, której rata nie wzrośnie przez cały okres spłaty. RRSO: 77,46%

Sprawdź!

Jak skutecznie posprzątać szafę z ubraniami?

Jak skutecznie posprzątać szafę z ubraniami?

Twoja szafa z ubraniami nie domyka się, ale jednocześnie często nie masz się w co ubrać? To problem nie tylko wielu kobiet, ale też mężczyzn. Jak możemy skutecznie posprzątać szafę, aby znalazły się w niej tylko te najpotrzebniejsze rzeczy?

Idealna szafa to taka, w której natychmiast możemy znaleźć to, czego potrzebujemy i możemy łatwo zestawić to z innymi rzeczami. Powinna zawierać ubrania, które nam się podobają i w których czujemy się dobrze.

Jeśli uważasz, że twoja szafa jest pełna niepotrzebnych rzeczy, takich, w których nie chodzisz, jeśli nie wiesz, w co się ubrać każdego poranka, jeśli nie masz miejsca na przechowywanie, pomyśl o gruntownych porządkach. Jak się za nie zabrać?

Zacznij od opróżnienia szafy

Pierwszym krokiem w skutecznym sprzątaniu jest opróżnienie szafy. Zatem powinniśmy wyrzucić wszystko, co w niej mamy, na podłogę albo na łóżko. Jeśli rzeczy przechowujemy również w komodzie albo w innych miejscach, również powinniśmy dołączyć je do tego stosu.

Rozpocznij przeglądanie ubrań

Jeśli już wszystkie ubrania są na miejscu, możemy zacząć je przeglądać i selekcjonować. gdy masz już ogólny zarys tego, jak powinna wyglądać twoja idealna szafa, pamiętaj o wybieraniu odpowiednich rzeczy, które będą pasowały do twojego pomysłu. Jeśli nie wiesz, co wybierać, możesz poszukać inspiracji online. Pamiętaj o tym, że najlepiej mieć w szafie solidne podstawy, które możemy następnie komponować na różne sposoby z dodatkami.

Stwórz trzy kupki z ubraniami

Podczas selekcjonowania ubrań najlepiej podzielić je na trzy stosy:

• Pierwsza kupka powinna zawierać te ubrania, które chcemy zatrzymać – powinny być nieuszkodzone, ładnie leżeć, powinny komponować się też z innymi ubraniami i dodatkami w naszej garderobie.

• Druga kupka powinna zawierać te rzeczy, które chcemy wyrzucić, oddać albo sprzedać i nie potrzebujemy ich już więcej. Na tej kupce umieśćmy ubrania niemodne, zniszczone, przebarwione, sprane, za małe albo za duże, które nie leżą już dobrze.

• Na trzeciej kupce z kolei powinniśmy umieścić te rzeczy, z którymi nie wiemy, co zrobić. Mogą być to rzeczy nadal na nas dobre, ale takie, które do nas nie pasują. Ubrania z tej kupki najlepiej umieścić w worku albo w pudle, a następnie wynieść do schowka. Jeśli nie zajrzymy do nich przez pól roku czy rok, tak naprawdę nie będziemy ich już potrzebowali i możemy też się ich pozbyć.

Ułóż wszystkie ubrania tak, aby wyglądały dobrze

Gdy już masz wybrane ubrania, które maja stworzyć twoją nową garderobę, możesz przejść do umieszczenia ich w szafie. Pamiętaj o tym, żeby przedtem ją wyczyścić. Gdy nie masz wieszaków do wieszania lub każdy jest inny, warto zainwestować w nowe – wtedy szafa będzie prezentowała się bardzo efektownie. Wieszaki drewniane wyglądają elegancko, ale najmniej miejsca w szafie zajmują te druciane.

Następnie zabierz się za wypełnianie szafy swoimi ubraniami.

Możesz układać je kolorystycznie albo pod względem ich fasonów i zastosowania. Ubrania, z których teraz nie korzystasz, na przykład letnie albo zimowe, możesz umieścić je z tyłu albo spakować do pudełek i wyciągnąć przed daną porą roku. Nieużywane płaszcze i kurtki możesz umieścić w pokrowcu.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 88,30%. Rata miesięczna od 353,49 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7161,48 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 5286,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12461,48 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r                                    

Aasa z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 77,46%. Rata miesięczna od 329,64 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa stała). Całkowity koszt pożyczki: 6326,73 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 4452 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11626,73 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych: 1 400,00 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.     

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy  NNLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna (NNLife TUnŻiR S.A., dalej jako Towarzystwo) z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł. 
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00 zł.
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.