Weź pożyczkę, której rata nie wzrośnie przez cały okres spłaty. RRSO: 77,46%

Sprawdź!

Gdzie tanio kupić markowe kosmetyki?

Gdzie tanio kupić markowe kosmetyki?

Internetowe zakupy również w Polsce zyskują na popularności. Rosnący dostęp do Internetu, zwiększające się zaufanie klientów do realizowania zakupów w Internecie a także rosnąca liczba profesjonalnych i specjalistycznych sklepów sprawia, że zakupy internetowe są coraz bardziej wygodne.

Jednocześnie w Internecie zakupy najczęściej można realizować znacznie taniej.

Niższe ceny na szczególnie popularnych rynkach produktów jak kosmetyki, które można znaleźć w Internecie wynikają z niższych kosztów realizowania działalności w sieci. Sklepy internetowe mają znacznie niższe koszty prowadzenia działalności.

Takie sklepy nie muszą posiadać swoich oddziałów stacjonarnych, co ogranicza koszty wynajmu. Jednocześnie w sklepach internetowych można posiadać bardzo rozbudowany asortyment markowych kosmetyków, które znajdują się w magazynach i nie muszą być prezentowane klientom w asortymencie sklepu co ma miejsce w stacjonarnych sklepach.

Nasycony rynek kosmetyczny

Kosmetyczny rynek jest jednym z nasyconych rynków produktowych co przekłada się na dużą konkurencję na tym rynku. Duża liczba sklepów działających na rynku kosmetycznym przekłada się na możliwość korzystania z bardzo różnorodnych ofert.

Jednocześnie w Internecie można wygodnie sprawdzić oraz porównać poszczególne oferty kosmetyków. Pozwala to na wybranie takich sklepów, gdzie można znaleźć zarówno markowe wyroby kosmetyczne, a także atrakcyjne warunki cenowe.

Promocyjne oferty

W Internecie podobnie jak w stacjonarnych sklepach z kosmetykami można również znaleźć oferty kosmetyków dostępnych w promocjach. Jednocześnie promocje internetowe mogą dotyczyć zarówno niższych cen za kosmetyki jak też darmowych czy niskich kosztów dostaw. Takie oferty pozwalają na możliwość pozyskania kosmetyków znacznie taniej w stosunku do ofert drogerii stacjonarnych.

Jednocześnie selekcjonować można promocyjne oferty przy zakupach kosmetyków, które pozwalają na wybranie jeszcze tańszych kosmetyków. Promocje to również wyprzedaże, które pozwalają na korzystanie z największych obniżek cenowych. W internetowych sklepach można korzystać z wyprzedaży, które są jeszcze bardziej korzystne niż te dostępne za pośrednictwem stacjonarnych sklepów.

Rabaty dla stałych klientów

Przy zakupach w internetowych drogeriach można również liczyć na rabaty. Dotyczy to między innymi zakupów realizowanych przez stałych klientów. Przy zakupach internetowych warto decydować się na wybranie sklepów, w których realizuje się stale zakupy. W wielu przypadkach pozwala to na zyskanie na kosztach realizowania większych zakupów kosmetyków.

Podobne rabaty mogą dotyczyć również większych zakupów internetowych. Gdy kupuje się kosmetyki za określone kwoty czy też gdy kupuje się większe ilości kosmetyków w wielu sklepach internetowych można również liczyć na oszczędności. Korzystne jest z tego powodu kupowanie kosmetyków ze znajomymi czy rodziną, co pozwala na skorzystanie z rabatów. Pozwala to na zmniejszenie kosztów pozyskania szczególnie innowacyjnych, markowych kosmetyków.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 88,30%. Rata miesięczna od 353,49 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7161,48 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 5286,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12461,48 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r                                    

Aasa z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 77,46%. Rata miesięczna od 329,64 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa stała). Całkowity koszt pożyczki: 6326,73 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 4452 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11626,73 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych: 1 400,00 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.     

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy  NNLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna (NNLife TUnŻiR S.A., dalej jako Towarzystwo) z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł. 
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00 zł.
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.