Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Pożyczka dla osób prywatnych

Pożyczka dla osób prywatnych

Z pożyczek korzystamy wtedy, gdy potrzebujemy dodatkowego wsparcia finansowego. Obecnie możemy zdecydować się zarówno na pożyczki bankowe, jak i te pozabankowe. Co więcej, pożyczki możemy również zaciągać całkowicie przez internet.

Zepsuta lodówka, wakacyjny wyjazd, nowy samochód, rodzinna impreza czy świetna torebka na wyprzedaży – okazji do wzięcia pożyczki jest bardzo dużo. Po pożyczkę możemy udać się do banku, w którym mamy już rachunek bankowy, możemy też wybrać inny bank albo instytucję pozabankową. Pożyczkę możemy wziąć na miesiąc lub kilka gdy potrzebna jest pożyczka dla osób prywatnych, mamy więc w czym przebierać.

Pożyczka skrojona na miarę

Dzisiaj możemy dopasować pożyczkę indywidualnie do swoich potrzeb, a także możliwości. Nie musimy iść na kompromisy, dlatego pożyczka ratalna może spełnić nasze oczekiwania całkowicie. W poszukiwaniu odpowiednich pożyczek bardzo pomocne są również specjalne serwisy internetowe zawierające kalkulatory oraz rankingi.

Pożyczka nie musi być trudna w spłacie. Aktualnie możemy samodzielnie określić nie tylko jej kwotę oraz czas spłaty, ale również wybrać najbardziej dogodny dla nas dzień spłaty czy formę rat (równe lub malejące). W przypadku wybranych firm pozabankowych możemy również skorzystać z opcji przedłużenia okresu spłaty, jeżeli nie będziemy w stanie uiścić raty terminowo.

Na dogodnych warunkach – nawet tylko na dowód

Aktualnie w celu uzyskania pożyczki nie musimy też wcale donosić stosu dokumentów. Coraz więcej banków i firm pożyczkowych nie wymaga od swoich klientów specjalnych zaświadczeń o przychodach.

W przypadku pożyczek opiewających na mniejsze sumy wystarczy tylko oświadczenie, a niektóre firmy pożyczkowe nie mają żadnych dodatkowych wymogów poza przedstawieniem dowodu osobistego.Oznacza to, że wsparcie finansowe możemy otrzymać również w trudnej sytuacji, gdy nie moglibyśmy liczyć na pożyczkę w banku.

Teraz także przez internet

Prawdziwą rewolucją na rynku pożyczek okazał się internet – z jego wykorzystaniem możemy także wnioskować o pożyczki dla osób prywatnych oraz dla firm bez konieczności wychodzenia z domu. To naprawdę bardzo szybkie, wygodne i dodatkowo bezpieczne. Oferty pożyczek internetowych znajdziemy obecnie zarówno w bankach, jak i w firmach pozabankowych.

Pożyczki bankowe on-line skierowane są głównie do klientów, którzy mają już założone rachunki bankowe. Na postawie ich historii bank określa wiarygodność kredytową klienta i proponuje mu pożyczkę – wystarczy parę kliknięć, aby go otrzymać.

Dużą popularnością cieszą się również pożyczki pozabankowe on-line. Mogą to być chwilówki, ale do dyspozycji mamy też pożyczki ratalne na wyższe sumy. W celu otrzymania pieniędzy, nawet jeszcze tego samego dnia, wypełnić wniosek oraz po jego akceptacji przejść procedurę weryfikacyjną – czasem polega ona na przelaniu symbolicznej kwoty 1 złotego na konto pożyczkodawcy, która zwykle jest później zwracana

Zatem wtedy, gdy potrzebna jest pożyczka dla prywatnej osoby, mamy przed sobą wachlarz propozycji na każdą okoliczność!

Ten wpis znajduje się w kategorii