Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Rolety do domu – jak je wybrać i ile kosztują?

Rolety do domu – jak je wybrać i ile kosztują?

Gdy wybiera się formę zasłon do okien można decydować się zarówno na tradycyjne zasłony jak też można postawić na bardziej nowoczesne rozwiązania, do których zaliczyć można między innymi rolety do domu. Tego rodzaju zasłony do okien pozwalają na zapewnienie znacznie bardziej skutecznego zabezpieczenia okna pod kątem ochrony prywatności.

Jednocześnie wybierać można stylowe rolety, które będą odpowiednio dopasowane do miejsca ich użytkowania.

Rolety pozwalają na wygodne użytkowanie. Oczywiście wybranie odpowiednio dopasowanych rolet wymaga przede wszystkim zapoznania się z różnymi rodzajami rolet, które mogą być zastosowane w warunkach domowych. Wówczas można indywidualnie dopasować poszczególne rodzaje rolet do posiadanych okien.

Jednocześnie obecnie można bardzo łatwo sprawdzić poszczególne informacje o roletach za pośrednictwem Internetu. Można sprawdzić informacje na stronach między innymi poświęconych aranżowaniu wnętrz. Pozwala to na zapoznanie się z różnymi typami rolet pod kątem między innymi parametrów takich produktów.

W ten sposób można dopasować zarówno typy rolet, a także parametry rolet do potrzeb. Warto również decydować się na takie rolety, które wykonane są z materiałów pozwalających na zapewnienie odpowiedniej trwałości, a jednocześnie pozwalających na wygodne czyszczenie rolet. jesienna-pozyczka

Koszt pozyskania rolety

Cena za rolety nie powinny być najważniejsze przy kupowaniu takich produktów. Nie oznacza to jednak, że warto przepłacać przy zakupach rolet. Warto zatem przede wszystkim wstępnie określić jaki typ rolet będzie chciało się pozyskać.

Wówczas można skupić się na sprawdzaniu oraz porównywaniu ofert różnych firm oferujących rolety do domu. Pozwala to między innymi na wybranie modeli rolet mających odpowiednie parametry, a także można wybrać rolety wykonane z odpowiednich materiałów. Jednocześnie porównanie ofert za pośrednictwem stron internetowych pozwalających w jednym miejscu na porównanie różnych ofert choćby sklepów internetowych pozwala na wybranie korzystniejszych cen.

W tym względzie można wyselekcjonować między innymi rolety dostępne w ramach promocji czy też oferowane z rabatami cenowymi.

Trwałe rolety

Przy zakupach rolet ważne jest decydowanie się na takie produkty, które są odpowiedniej jakości. Ma to znaczenie gdy zamierza się takie rolety wykorzystywać w znacznie dłuższym okresie czasu.

Jednocześnie szczególnie trzeba brać pod uwagę jakość wykonania rolet w przypadku stosowania ich do okien w kuchniach gdzie występować może wilgoć związana z parowaniem. Wówczas ważne jest by decydować się na materiały bardziej odporne na działanie takich warunków.

Bardzo ważne jest również by decydować się na takie materiały na rolety oraz konstrukcje, które są sprawdzone. Można sprawdzić między innymi opinie użytkowników, którzy pozyskali dany typ rolet czy dany model rolet i przedstawiają to jak użytkuje się takie rolety. jesienna-pozyczka

Pozwala to na wybranie takich produktów, które gwarantują znacznie większą jakość wykonania, co pozwala na znacznie dłuższy czas ich użytkowania bez uszkodzeń.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.