Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Kiedy opłaca się kupować sprzęt AGD i RTV?

Kiedy opłaca się kupować sprzęt AGD i RTV?

Kupując sprzęt AGD i RTV można obecnie coraz częściej korzystać z bardzo korzystnych ofert dostępnych na rynku. Wynika to między innymi z tego, że rośnie liczba sklepów internetowych, gdzie również można kupować urządzenia AGD i RTV. Poświęcając trochę czasu na sprawdzenie oraz porównanie dostępnych na rynku ofert pozwala na wygodne wyselekcjonowanie dostępnych na bardzo korzystnych warunkach finansowych ofert.

Najważniejsze przy kupowaniu sprzętu AGD i RTV jest określenie parametrów, które powinny posiadać urządzenia domowego użytku. Wówczas można takie urządzenia dopasować do sposobu ich użytkowania co pozwala na użytkowanie urządzenia w znacznie dłuższym czasie.

Jednocześnie można również mieć pewność, że sprzęt AGD i RTV będzie funkcjonalny, czyli będzie spełniał swoje zadania. Sama cena urządzenia nie jest kluczowa przy wybieraniu sprzętu AGD i RTV, ale nie znaczy to, że nie warto szukać na rynku również takich urządzeń, które będą atrakcyjne i pozwolą na pewne oszczędności podczas zakupów.

Oferty sklepów stacjonarnych

W sklepach stacjonarnych przede wszystkim można wygodnie sprawdzić kupowany sprzęt. Bywa to przydatne w zakresie choćby stanu kupowanego urządzenia. Jednocześnie można sprawdzić choćby jak funkcjonalne jest urządzenie.

Ma to znaczenie szczególnie gdy kupuje się innowacyjny sprzęt z funkcjami, których do tej pory w posiadanych urządzeniach się nie użytkowało. Dodatkowo obecnie w wielu sklepach stacjonarnych można również liczyć na dostarczenie poszczególnych urządzeń bezpośrednio do domu, a także zapewnienie również wniesienia sprzętu AGD i RTV bezpośrednio do domu. Pozwala to na zapewnienie większej wygody. Wiele sklepów stacjonarnych posiada również swoje sklepy internetowe, co pozwala na zamówienie w sieci, a jednocześnie zobaczenie urządzenia w sklepie stacjonarnym przed ostatecznym opłaceniem zakupu. Tanie AGD i RTV można kupować w sklepach stacjonarnych przede wszystkim w ramach różnego rodzaju wyprzedaży. jesienna-pozyczka

Internetowe oferty

W internetowych sklepach można korzystać przede wszystkim ze znacznie szerszego zakresu dostępnych urządzeń AGD i RTV. Ma to bardzo duże znaczenie szczególnie w zakresie decydowania się na kupowanie kosztownego sprzętu. Większy asortyment pozwala najczęściej na korzystanie ze znaczenie większej ilości ofert, co również wpływa na możliwość zapoznania się z większą ilość cen. Wówczas łatwiej można znaleźć ceny, które są znacznie bardziej atrakcyjne.

Ważne jest decydowanie się na takie oferty, które są tanie, ale jednocześnie oferowane są przez sprawdzone na rynku sklepy. Dotyczy to między innymi sklepów internetowych AGD i RTV, które mają doświadczenie na rynku, a także dobre opinie i oceny ze strony klientów. Istotne jest również decydowanie się na takie sklepy, gdzie można korzystać z rabatów czy też różnego rodzaju promocji.

W ramach internetowych zakupów duże znaczenie przy kupowaniu większych rozmiarów sprzętu ma między innymi to czy firma jest w stanie zapewnić tanią, a nawet darmową dostawę. Wówczas przy zakupach internetowych można zyskać największe korzyści finansowe. 

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 74,08%. Rata miesięczna od 245,30 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 9,5%. Całkowity koszt pożyczki: 4 617,56 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 627,56 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 617,56 zł. Stan na dzień 05.11.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5 700,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 68,26%. Rata miesięczna od 335,30 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 9,5%. Całkowity koszt pożyczki: 6 081,00 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 894, zł, prowizja 5 187,60 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11 781,00 zł. Stan na dzień 23.11.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł.