Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Spersonalizowana karta płatnicza

Spersonalizowana karta płatnicza

Chcesz, aby twoja karta płatnicza była tak samo wyjątkowa, jak ty? To możliwe! Coraz więcej banków wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom swoich klientów i oferuje im możliwość otrzymania spersonalizowanych kart płatniczych. Na czym polega tego rodzaju usługa?

Zwykle wtedy, gdy otrzymujemy kartę płatniczą, ma ona standardową szatę graficzną dla danego banku. Zwykle na karcie znajduje się logo banku. Gdy jednak chcesz się wyróżnić, w takim przypadku warto pomyśleć o karcie z własną fotografią – teraz możemy wyrobić ją w kilku różnych bankach jako karta płatnica do konta lub jako karta kredytowa. Działa ona tak samo jak zwykła karta, ale wygląda zupełnie inaczej!

Karta z własną fotografią będzie jedyna w swoim rodzaju – to idealna propozycja przeznaczona dla indywidualistów, którzy chcą mieć kartę inną niż wszyscy. Jak możemy ją wyrobić? Czy na karcie może znaleźć się każdy obraz? Czy usługa tego rodzaju związana jest z dodatkowymi kosztami?

Jak wyrobić kartę z własną fotografią?

Przede wszystkim sprawdźmy, czy nasz bank daje nam taką możliwość. Większość dużych banków ma taką opcję w swojej ofercie, między innymi są to mBank, ING Bank Śląski, PKO Bank Polski. Informacje możemy znaleźć na stronie swojego banku albo w placówce.

Jeśli mamy już konto w banku, w którym chcemy wyrobić kartę, logujemy się na nasze konto w bankowości internetowej, wybieramy odpowiednią ofertę z zakładki, a następnie postępujemy według instrukcji. jesienna-pozyczka

Gdy chodzi o fotografie, które możemy umieścić na karcie, bank najczęściej daje nam do wyboru gotowe wzory, na przykład w takich kategoriach jak zwierzęta, hobby, przyroda, Polska, abstrakcja, podróże, aby wspomnieć o niektórych z nich. Oczywiście, możemy również załadować własne zdjęcie, ale są pewne ograniczenia.

Czego nie możemy umieścić na spersonalizowanej karcie?

• znaki towarowe oraz logotypy

• wizerunki znanych postaci

• treści chronione prawami autorskimi

• dane osobowe oraz hasła jesienna-pozyczka

• treści sprzeczne z dobrymi obyczajami

Wobec tego wtedy, gdy nasze zdjęcie nie będzie odpowiadało regulaminowi usługi, bank może odmówić nam wykonania spersonalizowanej karty.

Czas wykonania karty zwykle wynosi kilka dni, a następnie posyłana jest ona do klienta. Zwykle mamy ją u siebie w ciągu 1-2 tygodni w zależności od banku. Musimy pamiętać o tym, aby przed pierwszym użyciem karty aktywować ją – zwykle można zrobić to w swoim serwisie bankowości internetowej.

Ile kosztuje karta z własną fotografią?

Banki stosują w tym przypadku różne cenniki i metody zapłaty. Możemy zapłacić jednorazowo albo opłata będzie pobierana regularnie z naszego konta bankowego. Przykładowo, jednorazowa opłata za wydanie takiej karty może wynosić 15 złotych albo bank może wydać kartę za darmo i potem pobierać od nas miesięczną opłatę w wysokości 2 złotych.

Opłata będzie pobrana także wtedy, gdy będziemy chcieli zmienić wizerunek na naszej karcie płatniczej na inny. Szczegółowy wykaz opłat możemy znaleźć w taryfach opłat i prowizji, dlatego warto zapoznać się z nim przed wyrobieniem karty.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł.