Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Sylwester 2018: wejdź w Nowy Rok z przytupem!

Sylwester 2018

Nowy Rok to dla wielu z nas zamknięcie pewnego etapu w życiu. Jesteśmy o rok starsi, dojrzalsi, bogatsi o kolejne doświadczenia, jaki przyniósł nam kończący się rok. To dobry czas na podsumowanie swoich osiągnięć, nowych umiejętności oraz znajomości. Warto również przeanalizować sprawy, które chcielibyśmy poprawić.

Wejście w Nowy Rok to dobry czas na rachunek sumienia, który może stać się motywacją do dalszych działań w celu samodoskonalenia się. Co zrobić, by wejść w nowy rok z przytupem? Znamy odpowiedź na to pytanie, Ty też możesz!

Nowy Rok, Nowy Ty

To hasło, które przewija się już od kilku lat w okolicach końca roku. Ostatnio stało się już nawet powodem do żartów. Jednak czy to rzeczywiście odpowiedni temat do żartowania? Naszym zdaniem nie. Rozpoczynający się rok powinniśmy traktować jako przełomową datę, która będzie dodatkową motywacją do podjęcia planowanych działań. Należy jednak zachować zdrowy rozsądek i do wszystkiego dążyć stopniowo. Mało kto jest w gotowy na wprowadzenie diametralnych zmian w swoim życiu z dnia na dzień – to normalne!

Przygotuj się na zmiany

Jeśli kończący się rok oceniasz na 2/10, powinieneś być gotowy na zamknięcie tego okresu. Powitaj z gracją Nowy Rok, który z pewnością przyniesie Ci wiele okazji do świętowania własnych sukcesów. Twoim zadaniem jest pozytywne nastawienie oraz docenianie małych rzeczy. Zacznij zauważać szanse, jakie przynosi Ci los! Dobry nastrój i motywacja to czynniki, które przybliżą Cię do osiągnięcia wymarzonych celów. Wszystko zależy od Ciebie. Wykorzystaj to rozsądnie!

Zaakceptuj siebie

Bardzo ważną postawą, będącą początkiem zmian na lepsze jest własna akceptacja. Nie możemy obrócić naszego całego życia o 180 stopni. Niektórych rzeczy po prostu nie da się zmienić, wtedy należy zacząć zmieniać swoje nastawienie. Zaakceptowanie własnych cech, które do tej pory mogły być udręką, podniosą samoocenę, wpłyną na poprawę samopoczucia, a co za tym idzie na lepszą, zdrowszą kondycję organizmu. To najwyższy czas, by zrozumieć, że nie możemy wciąż przejmować się zdaniem innych, do takiego stopnia, by to rozbudzało w nas kompleksy. Bądź sam dla siebie najważniejszy, a Twój organizm wynagrodzi Ci to z nawiązką. Nie musisz wierzyć na słowo – sprawdź to na własnej skórze! jesienna-pozyczka

Wyeliminuj niekorzystne czynniki

Czujesz, że Twoja praca wysysa z Ciebie dobrą energię? Kierunek studiów, jaki podjąłeś to w ogóle nie Twoja bajka? Jest coś jeszcze, co stanowi źródło Twojej frustracji? Skończ raz na zawsze ze swoim wampirem energetycznym. Kiedy jak nie od Nowego Roku?

Zmiana środowiska może zmienić wszystko. Nowe znajomości, nowe szanse i umiejętności. Kto wie co jeszcze może nieść za sobą taka zmiana? Nie dowiesz się, jeśli nie spróbujesz!

Inną, równie ważną sprawą są finanse. Zapewnij sobie spokój finansowy w 2019 roku i wybierz firmę, która w przypadku potrzeby wesprze Cię gotówką. Nie pożyczaj od rodziny czy przyjaciół – nie psuj sobie relacji, pożyczaj od instytucji, które się specjalizują w ratowaniu domowych budżetów. Taką firmą jest Aasa Polska SA. W 2019 roku zacznij zarządzać swoimi finansami, mając wsparcie firmy o prawdziwie europejskich standardach.

Napraw to, co się da

Nie traktuj Nowego Roku jedynie jako muru, którym możesz odgrodzić się od tego, co nieprzyjemne. To może być również okazja, do zburzenia niektórych murów z przeszłości. Być może masz jakieś niedokończone sprawy, które nie dają Ci spokoju? A może utraciłeś kontakt z kimś, na kim Ci zależy? Nowy rok to czas refleksji dla nas wszystkich. Niech będzie dla Ciebie pretekstem, do wyjaśnienia dawnych niejasności. Szczera rozmowa może zmienić Twój punkt widzenia i pozwoli zrozumieć drugą osobę. Daj sobie szansę na poprawę relacji z innymi, to wpłynie również bezpośrednio na Twoje samopoczucie. Wyciągnij pierwszy rękę – zrób to dla siebie.

Zadbaj o swoje zdrowie

Żeby wejść w Nowy Rok z przytupem, z pewnością pomocne będzie dobre samopoczucie. Do tej pory przedstawialiśmy porady dotyczące poprawy nastroju i zadbania o spokój ducha. Co z całą resztą? Nie sposób pominąć w takim wpisie temat kondycji całego organizmu. Aby zacząć zdrowo rok, przemyśl jak od tej pory dbałeś o własne zdrowie. Czy masz co do tego jakieś zastrzeżenia?

Jeśli potrzebujesz motywacji do ograniczenia używek, czy też podjęcia działań, które wpłyną na Twój wygląd zewnętrzny - który termin będzie lepszy niż Nowy Rok? Może to brzmi banalnie, jednak w tym czasie wiele osób podejmuje się podobnych postanowień. Niech staną się oni dla Ciebie dodatkową motywacją. jesienna-pozyczka

Zimowy czas to najlepszy moment na przemyślenia. Przytulny klimat sprzyja refleksji, a spotkania z najbliższymi owocują dodatkową porcją motywacji. Nie odkładaj niczego na później. Nadchodzący Nowy Rok to będzie Twój rok! To, co Ci przyniesie zależy przede wszystkim od Twojego nastawienia. Wejdź w Nowy Rok z przytupem, pełen motywacji i chęci do działania. To Twój czas – wykorzystaj go na sto procent!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 74,08%. Rata miesięczna od 245,30 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 9,5%. Całkowity koszt pożyczki: 4 617,56 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 627,56 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 617,56 zł. Stan na dzień 05.11.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5 700,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 68,26%. Rata miesięczna od 335,30 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 9,5%. Całkowity koszt pożyczki: 6 081,00 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 894, zł, prowizja 5 187,60 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11 781,00 zł. Stan na dzień 23.11.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł.