Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Tania metamorfoza domu [PORADNIK]

Tania metamorfoza domu [PORADNIK]

Chcesz zmienić swój dom, ale nie masz na to zbyt dużych funduszy? W takim przypadku zapraszamy do sprawdzenia naszych porad! Razem z nimi uda ci się wykonać tanią i efektowną metamorfozę wnętrza – możesz zacząć jeszcze dzisiaj!

Nie każdy z nas mieszka w wymarzonym domu. Czasami wynajmujemy mieszkania, mamy domy, które wymagają remontu i wobec tego nie wyglądają zbyt dobrze. Może również zdarzyć się, że obecna aranżacja już nam się znudziła i poszukujemy czegoś nowego. W takim przypadku nie musimy jednak decydować się na generalny remont, ponieważ możemy bez problemu wykonać szereg prac, które będą znacznie tańsze, a przy tym dadzą przyjemny dla oka efekt.

Metamorfoza domu nie musi być bardzo droga, trudna i skomplikowana. Czasami wystarczy tylko kilka niedrogich zakupów, aby odmienić miejsce, w którym żyjemy. Sprawdź z nami, jak można to zrobić!

1. Udekoruj ściany

Gdy nie planujesz zmiany koloru ścian przez malowanie lub naklejenie tapety, możemy i tak zmienić wygląd ścian. Tutaj z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju obrazy, plakaty oraz naklejki ścienne.

Możemy zdecydować się na modne obecnie plakaty w stylu skandynawskim albo wybrać takie, które zawierają cytaty motywacyjne. Na naszych ścianach mogą zawisnąć również plakaty filmowe lub tanie obrazy drukowane na płótnie, które kupimy w różnych sklepach i on-line. Warto sprawdzić także szablony do efektownego ustawienia naszych plakatów czy zdjęć. Naklejki na ścianę to też interesująca propozycja – możemy odmienić z nimi nudno wyglądającą ścianę. jesienna-pozyczka

2. Zmień tekstylia

Tylko poprzez zmianę tekstyliów w pokoju jesteśmy w stanie uzyskać bardzo atrakcyjny dla oka efekt. Nowe zasłony, firanki, poszewki na poduszki, dywany, koce i narzuty są w stanie całkowicie odmienić pomieszczenie bez prowadzenia żadnych prac remontowych.

Gdy kupujemy nowe tekstylia, wybierzmy określony styl i dobierzmy je tak, aby razem świetnie się prezentowały. W internecie możemy znaleźć również wiele inspiracji – z nimi uda nam się jeszcze łatwiej dobrać ciekawe tekstylia do naszego domu.

3. Zreorganizuj przechowywanie

Wiele rzeczy w twoim domu po prostu leży na wierzchu? W ten sposób szybciej robisz bałagan? W takim przypadku brakuje ci pojemników do przechowywania. Dekoracyjne koszyki, pudełka oraz inne opakowania pozwolą na opakowanie chaosu i dodatkowo będą bardzo ładnie wyglądać.

Do tych przedmiotów, które chcemy mieć na widoku, możemy wybrać dekoracyjne podstawki czy tace. Dzięki nim łatwo zbierzemy w jednym miejscu różne drobiazgi, które chcemy mieć przy sobie.

4. Odmień meble

Gdy meble w twoim domu nie odpowiadają ci w pełni, możesz pomyśleć także o ich metamorfozie. Pomalowanie lub oklejenie je innym materiałem to tylko początek pomysłów. Możemy również zmienić w nich gałki, dodać nóżki. Oczywiście, możemy też zmienić miejsca mebli w pokoju, aby uzyskać nowy, świeży wygląd otoczenia.

Wobec tego metamorfoza naszego domu wcale nie musi być dla nas bardzo droga. Jednak zawsze wtedy, gdy brakuje ci pieniędzy, pożyczka ratalna może pomóc ci w zakupie tego, o czym marzysz. jesienna-pozyczka

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł.