Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Wakacje all inclusive – co to jest?

Wakacje all inclusive – co to jest?

Decydując się na wyjazd wakacyjny można obecnie korzystać z wielu ofert promocyjnych, które pozwalają na zapewnienie znacznie wyższego standardu odpoczywania a także mniejszych kosztów związanych z wakacyjnym wyjazdem.

Warto jest przy planowaniu wyjazdu wakacyjnego zapoznać się z informacjami o takich promocjach oferowanych w biurach podróży co pozwala bardzo często na skorzystanie z bardzo korzystnych ofert. Z czym wiążą się oferty all inclusive?

Na rynku turystycznym oferty all inclusive są bardzo chętnie wybierane przez turystów.

Wakacje all inclusive oznaczają po polsku wszystko w cenie. Takie oferty pozwalają na zapewnienie korzystania ze znacznie szerszego zakresu usług w hotelu w cenie wycieczki. W ten sposób można skorzystać z możliwości zakupu wycieczki, która oferowana jest w bardzo wysokim standardzie przy jednoczesnym skorzystaniu z bardzo korzystnej ceny.

Jednak przy wybieraniu takich ofert wyjazdów wakacyjnych niezbędne jest branie pod uwagę, że w poszczególnych hotelach oferta all inclusive może znacząc się różnić. Decydując się na wybór określonej oferty niezbędne jest zatem zapoznanie się ze szczegółami bezpośrednio biurze podróży.

Standardowe all inclusive

W ramach standardowych ofert all inclusive można liczyć w cenie wycieczki między innymi na dodatkowe usługi świadczone w hotelach. Zakres takich świadczeń przedstawiany jest w opisie wycieczki. Najczęściej można spotkać się z możliwością korzystania z trzech posiłków dziennie, przekąsek dostępnych w snack barach, napojów a także regionalnych alkoholi.

Bardzo często można liczyć również na korzystanie z atrakcji sportowych czy animacji dla dzieci w ofertach wycieczek kierowanych do rodzin. Niezbędne jest również dokładne sprawdzenie w jakich godzinach dostępna jest w hotelu oferta all inclusive. Zakres godzin, w których dostępna jest oferta może być różny w poszczególnych hotelach, ale standardem jest dostępność od śniadania do późnego wieczora.

Specjalne nazewnictwo w ofertach all inclusive

Przy ofertach all inclusive można spotkać się również ze specyficznym nazewnictwem. Jeśli na ofercie biura podróży znajduje się informacja o soft czy też light inclusive wówczas oznacza to, że będziemy mogli korzystać z trzech posiłków dziennie a także limitowanego dostępu do napojów.

Na znazcdnie szerszy zakres usług można liczyć, gdy w ofercie znajduje się nazwa ultra all inclusive. Wówczas można spodziewać się między innymi darmowego korzystania z markowych alkoholi, obsługi kelnerskiej w restauracji, serwisu na plażach.

W wielu hotelach w takich ofertach można również liczyć na korzystanie z dostępu do baru przez całą dobę. Wiele ofert ultra all inclusive kierowana jest również do rodzin z dziećmi, gdzie rodzice mogą wówczas liczyć na zapewnienie dzieciom animacji czy całodobowej opieki. Dorośli mogą korzystać ze specjalnie przygotowanych zabaw wieczornych, tańców.

Do najbardziej rozbudowanych ofert all inclusive zaliczają się oferty total all inclusive, które pozwalają na korzystanie z całej infrastruktury, która dostępna jest w danym hotelu bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat, co dotyczyć stref zabiegowych czy stref sportowych.

Ten wpis znajduje się w kategorii