Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Wakacje all inclusive – wypoczywaj bez ograniczeń!

Wakacje all inclusive – wypoczywaj bez ograniczeń!

Decydując się na wyjazdy wakacyjne można obecnie korzystać z licznych promocji. Pozwalają one na zapewnienie między innymi znacznie tańszego korzystania z nawet wysokiej jakości wyjazdów. Jednocześnie można liczyć na spędzenie wolnego czasu w krajach, które oferują odpowiednie standardy wypoczywania poprzez infrastruktury turystycznej, która gwarantuje wysokie standardy.

Warto decydować się na wyjazdy wakacyjne, które można wykupić między innymi w promocjach dużo taniej.

Gdy chce się znaleźć oferty wakacyjne, które dostępne są w korzystnych warunkach cenowych wówczas można decydować się na skorzystanie z ofert promocyjnych, które dostępne są za pośrednictwem stron internetowych. Sprawdzenie oraz porównanie poszczególnych ofert dostępnych na stronach internetowych ma duże znaczenie, gdy szuka się tanich ofert.

Obecnie można korzystać z bardzo wielu różnych stron pozwalających na wygodne porównanie dostępnych na rynku turystycznym ofert. Jednocześnie istotne jest również by decydować się na oferty wyjazdów turystycznych w sprawdzonych firmach na rynku. Wówczas można mieć większą pewność, że nawet oferty promocyjne pozwalają na zapewnienie odpowiedniego standardu spędzenia wolnego czasu podczas wakacji.

Gdzie spędzić wakacje?

Jeśli jedzie się na wakacje warto postawić na luksusowe hotele. Są one znacznie taniej dostępne właśnie w ofertach promocyjnych, które zapewniają biura podróże. Można również skorzystać z dodatkowych promocji jak all inclusive, które pozwalają na korzystanie z usług hotelowych w znacznie niższych cenach poprzez opłacenie korzystania z takich usług z wyprzedzeniem. jesienna-pozyczka

Przy korzystaniu z wyjazdów wakacyjnych bardzo ważne jest decydowanie się na takie miejsca wyjazdów, które pozwalają na zapewnienie przynajmniej optymalnych warunków spędzenia wolnego czasu. Jednak w przypadku ofert all inclusive można korzystać z najwyższego standardu obsługi w hotelach oraz większości atrakcji oferowanych w hotelach bez konieczności dopłacania żadnych pieniędzy już na miejscu.

Gdy wybiera się wyjazdy all inclusive bardzo ważne jest dokładne sprawdzenie jaki zakres usług dostępny jest w ramach takiej promocji.

Co oferuje all inclusive?

Przy wyjazdach all inclusive można korzystać między innymi z dostępu do darmowego alkoholu. Oczywiście w poszczególnych hotelach możliwość korzystania z alkoholu dostępny jest w różnych godzinach. Jednocześnie ważne jest również by sprawdzić dokładnie, z jakiego alkoholu można korzystać darmowo w danym hotelu.

Często od pewnych godzin czy też przez cały dzień można korzystać za darmo jedynie z alkoholu miejscowego. Jednak wiele hoteli oferuje nawet w godzinach nocnych alkohol, a także można liczyć na korzystanie bez dodatkowych dopłat z każdego rodzaju alkoholu. Jednocześnie można również w hotelach korzystać z różnego rodzaju zabiegów czy też dostępu do sportowych obiektów. Taki dostęp w ramach all inclusive również może być darmowy oczywiście w różnym zakresie.

Warto wszelkie informacje o zakresie dostępnych w all inclusive usługach dokładnie sprawdzić w umowie podpisywanej z firmą turystyczną, a także w hotelu, do którego się jedzie.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł.