Weź pożyczkę, której rata nie wzrośnie przez cały okres spłaty. RRSO: 77,46%

Sprawdź!

Czy pożyczkę można dostać bez kosztów?

Czy pożyczkę można dostać bez kosztów?

Dzisiejszy rynek usług finansowych jest przepełniony ofertami pożyczek wszelkiego rodzaju. Pożyczać możemy zarówno małe, jak i bardzo duże kwoty i spłacać je szybko lub też rozłożyć dług na dłuższy okres czasu. Wielu zastanawia się, czy wśród tego typu ofert, możemy rzeczywiście znaleźć pożyczki, nie pociągające za sobą żadnych kosztów.

Okazuje się, że wiele popularnych firm oferujących szybkie pożyczki kusi klientów darmowym pożyczaniem pieniędzy. W praktyce okazuje się, że rzeczywiście możemy liczyć na darmową pożyczkę, ale tylko wówczas, jeżeli jest to nasza pierwsza pożyczka udzielana nam przez daną firmę. Wówczas mamy pewność, że taka pożyczka nie wiąże się z odsetkami, prowizjami, a także żadnymi innymi opłatami. Pożyczamy więc tysiąc złotych i tyle też spłacamy.

Warunki darmowego pożyczania

Darmowe pożyczki mają swoje plusy i minusy. Przede wszystkim należy pamiętać, że za darmo nie pożyczymy dużych sum pieniędzy. Chcąc skorzystać z takiej darmowej oferty, możemy liczyć na kwotę maksymalną do pięciu tysięcy złotych. Kolejnym aspektem jest długość okresu spłaty. Tego typu zadłużenia musimy spłacić maksymalnie do trzech miesięcy.

Dla wielu ta maksymalna kwota pożyczki może okazać się niemożliwa do spłaty w przeciągu tego okresu. Trzeba więc umieć rozsądnie korzystać z opcji darmowego pożyczania i przemyśleć wszystkie za i przeciw. Trzeba jednak przyznać, że jest to bardzo duży komfort, że taka pożyczka może zostać udzielona nam bez żadnych dodatkowych opłat, a do tego szybko i bez zbędnych formalności. Takie szybkie pożyczki opłacają się zawsze wtedy, kiedy pojawiają się jakieś nieprzewidziane wydatki, a my nie mamy odłożonej odpowiedniej ilości środków finansowych na ich pokrycie.

Minimum formalności

Jeszcze parę lat temu nie było mowy o darmowym pożyczaniu pieniędzy. Firmy zaczęły jednak szukać sposobu na przyciągnięcie klientów i tak narodził się pomysł pierwszej pożyczki za darmo. Jest to trzeba przyznać genialne rozwiązanie, pozwalające na znalezienie nowych pożyczkobiorców, którzy z pewnością powrócą, jeżeli będą zadowoleni z usług firmy udzielającej szybkich pożyczek.

Takie instytucje bardzo dbają o swojego klienta. Przede wszystkim osoby korzystające z takich usług są bardzo zadowolone z braku skomplikowanych procedur związanych z zaciąganiem takiej pożyczki. Okazuje się bowiem, że aby zaciągnąć szybką pożyczkę wystarczy tylko dowód tożsamości. Nie musimy więc fatygować się i dostarczać wyciągów z naszego konta bankowego, a także nie potrzebujemy żadnych innych zaświadczeń.

Gotówka na naszym koncie może znaleźć się już w piętnaście minut, co jest niezwykle korzystne, kiedy szybko jej potrzebujemy. Oprócz tego wniosek o taką pożyczkę możemy złożyć bez wychodzenia z domu przez Internet lub też dzwoniąc do interesującej nas firmy. Bardzo szybko wtedy zjawia się u nas przedstawiciel firmy i ma dla nas przygotowane wszystkie potrzebne dokumenty.

Oprócz tego należy podkreślić, że taki przedstawiciel może nam również dowieść gotówkę do domu, jeżeli nie posiadamy rachunku bankowego.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 88,30%. Rata miesięczna od 353,49 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7161,48 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 5286,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12461,48 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r                                    

Aasa z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 77,46%. Rata miesięczna od 329,64 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa stała). Całkowity koszt pożyczki: 6326,73 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 4452 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11626,73 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych: 1 400,00 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.     

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy  NNLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna (NNLife TUnŻiR S.A., dalej jako Towarzystwo) z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł. 
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00 zł.
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.