Zimowa pożyczka dla każdego do 15 tys. złotych.

Sprawdź!

Informacje o pożyczkach
i finansach osobistych

Czy pożyczkę można dostać bez kosztów?

Czy pożyczkę można dostać bez kosztów?

 

Dzisiejszy rynek usług finansowych jest przepełniony ofertami pożyczek wszelkiego rodzaju. Pożyczać możemy zarówno małe, jak i bardzo duże kwoty i spłacać je szybko lub też rozłożyć dług na dłuższy okres czasu. Wielu zastanawia się, czy wśród tego typu ofert, możemy rzeczywiście znaleźć pożyczki, nie pociągające za sobą żadnych kosztów.

 

Okazuje się, że wiele popularnych firm oferujących szybkie pożyczki kusi klientów darmowym pożyczaniem pieniędzy. W praktyce okazuje się, że rzeczywiście możemy liczyć na darmową pożyczkę, ale tylko wówczas, jeżeli jest to nasza pierwsza pożyczka udzielana nam przez daną firmę. Wówczas mamy pewność, że taka pożyczka nie wiąże się z odsetkami, prowizjami, a także żadnymi innymi opłatami. Pożyczamy więc tysiąc złotych i tyle też spłacamy.

 

Warunki darmowego pożyczania

Darmowe pożyczki mają swoje plusy i minusy. Przede wszystkim należy pamiętać, że za darmo nie pożyczymy dużych sum pieniędzy. Chcąc skorzystać z takiej darmowej oferty, możemy liczyć na kwotę maksymalną do pięciu tysięcy złotych. Kolejnym aspektem jest długość okresu spłaty. Tego typu zadłużenia musimy spłacić maksymalnie do trzech miesięcy.

Dla wielu ta maksymalna kwota pożyczki może okazać się niemożliwa do spłaty w przeciągu tego okresu. Trzeba więc umieć rozsądnie korzystać z opcji darmowego pożyczania i przemyśleć wszystkie za i przeciw. Trzeba jednak przyznać, że jest to bardzo duży komfort, że taka pożyczka może zostać udzielona nam bez żadnych dodatkowych opłat, a do tego szybko i bez zbędnych formalności. Takie szybkie pożyczki opłacają się zawsze wtedy, kiedy pojawiają się jakieś nieprzewidziane wydatki, a my nie mamy odłożonej odpowiedniej ilości środków finansowych na ich pokrycie.

 

Minimum formalności

Jeszcze parę lat temu nie było mowy o darmowym pożyczaniu pieniędzy. Firmy zaczęły jednak szukać sposobu na przyciągnięcie klientów i tak narodził się pomysł pierwszej pożyczki za darmo. Jest to trzeba przyznać genialne rozwiązanie, pozwalające na znalezienie nowych pożyczkobiorców, którzy z pewnością powrócą, jeżeli będą zadowoleni z usług firmy udzielającej szybkich pożyczek.

Takie instytucje bardzo dbają o swojego klienta. Przede wszystkim osoby korzystające z takich usług są bardzo zadowolone z braku skomplikowanych procedur związanych z zaciąganiem takiej pożyczki. Okazuje się bowiem, że aby zaciągnąć szybką pożyczkę wystarczy tylko dowód tożsamości. Nie musimy więc fatygować się i dostarczać wyciągów z naszego konta bankowego, a także nie potrzebujemy żadnych innych zaświadczeń.

Gotówka na naszym koncie może znaleźć się już w piętnaście minut, co jest niezwykle korzystne, kiedy szybko jej potrzebujemy. Oprócz tego wniosek o taką pożyczkę możemy złożyć bez wychodzenia z domu przez Internet lub też dzwoniąc do interesującej nas firmy. Bardzo szybko wtedy zjawia się u nas przedstawiciel firmy i ma dla nas przygotowane wszystkie potrzebne dokumenty.

Oprócz tego należy podkreślić, że taki przedstawiciel może nam również dowieść gotówkę do domu, jeżeli nie posiadamy rachunku bankowego.

Ten wpis znajduje się w kategorii