Weź pożyczkę, której rata nie wzrośnie przez cały okres spłaty. RRSO: 77,46%

Sprawdź!

10 pomysłów na prezent pod choinkę

10 pomysłów na prezent pod choinkę

Gdy Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, wielu z nas zaczyna rozglądać się za różnymi upominkami dla bliskich. I właśnie tutaj często pojawia się problem – co kupić, aby sprawić zadowolenie? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi 10 pomysłami na prezent pod choinkę dla niej i dla niego!

 

1. Kosmetyki

To chyba jeden z najbardziej popularnych upominków. Kosmetyki możemy przed świętami znaleźć w specjalnych zestawach upominkowych, ale możemy również zakupić je osobno. Wybór jest ogromny! Aby taki zakup był strzałem w dziesiątkę, warto dowiedzieć się, jakich kosmetyków używa osoba, której mamy wręczyć upominek. Gdy nie wiemy, co wybrać, najlepiej sprawdzi się zestaw z kosmetykami pod prysznic czy do kąpieli.

2. Biżuteria

Najczęściej wręczana przez małżonków – od męża dla żony, ale nie tylko. Również będzie dobrym pomysłem na prezent dla mamy czy babci. Złota, srebrna, etniczna – jest w czym przebierać!

3. Ubrania

Pod choinkę często wręczamy sobie też ubrania – może być to ciepły sweter z wełny, długi i puszysty szalik, kolorowe skarpetki albo wymarzona sukienka. Oczywiście, to dobry pomysł na prezent wtedy, gdy wiemy, co spodoba się drugiej stronie.

4. Perfumy

To kolejny popularny pomysł na prezent. Musimy jednak uważać, żeby nie kupić czegoś, co może nie spodobać się drugiej stronie. Warto więc także zrobić mały rekonesans, aby upominek był udany.

5. Książki

Ciekawy poradnik, a może książka poczytnego autora? Wybór jest również ogromny, więc możemy znaleźć bez problemu taką książkę, która przyniesie dużo radości obdarowanej osobie. Wystarczy wybrać się do księgarni, aby kupić coś ciekawego.

6. Gry planszowe

To kapitalna propozycja dla osób lubiących spędzać swój czas wspólnie z rodziną. Gry planszowe to doskonała zabawa na jesienne i zimowe wieczory dla każdego – młodszego i starszego.

7. Bon upominkowy

Nie masz pojęcia, co kupić bliskiej osobie? A może wiesz, że ona sama wolałaby wybrać dla siebie upominek, ale też nie chcesz wręczać jej pieniędzy? W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie kupno bonu upominkowego do ulubionego sklepu odzieżowego, drogerii czy sklepu z wyposażeniem wnętrz. Bony możemy kupić nawet na zakupy na popularnym portalu aukcyjnym Allegro!

8. Dekoracja do domu

To dość uniwersalny i sprawdzony pomysł na świąteczny prezent. W tej kategorii znajdują się między innymi takie zakupy jak dekoracyjne świeczniki, świeczki zapachowe, kwiaty doniczkowe, plakaty na ścianę, pościel, poduszki, ciepły koc, ciekawa taca albo patera na ciasta.

9. Coś związanego z hobby

Jeśli wiesz, jakie jest hobby osoby, której chcesz wręczyć upominek, wybierz coś właśnie w tej kategorii. Dla wielbiciela płyt winylowych możesz kupić kolejny winyl do kolekcji albo dekoracyjny stojak na płyty. Dla jeżdżącego na rowerze termiczne skarpetki albo zestaw narzędzi typu multitool. Dla osoby, która lubi piec i gotować, możemy kupić jakieś akcesoria kuchenne, na przykład stempel do ciastek, wałek z grawerunkiem, robot kuchenny.

10. Coś zrobionego własnoręcznie

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o rzeczach, które możemy zrobić sami i podarować bliskiej osobie. To dobry wybór wtedy, gdy nie mamy zbyt wiele pieniędzy albo chcemy podarować upominek od serca. Takimi prezentami mogą być: przetwory, ciasteczka, dekoracje do domu, szalik zrobiony na drutach, własnoręcznie uszyta torba na pieczywo.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 88,30%. Rata miesięczna od 353,49 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7161,48 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 5286,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12461,48 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r                                    

Aasa z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 77,46%. Rata miesięczna od 329,64 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa stała). Całkowity koszt pożyczki: 6326,73 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 4452 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11626,73 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych: 1 400,00 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.     

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy  NNLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna (NNLife TUnŻiR S.A., dalej jako Towarzystwo) z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł. 
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00 zł.
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.