Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

5 pomysłów na tanie wakacje za granicą

5 pomysłów na tanie wakacje za granicą

Jadąc na wakacje zawsze warto jest sprawdzić różnorodne oferty. Ma to bardzo duże znaczenie szczególnie w przypadku wyjazdów do egzotycznych krajów, gdzie można sprawdzić między innymi czy wyjazd do danego kraju jest bezpieczny. Można również decydować się na tanie wyjazdy, ale oferowane w takich firmach, które są sprawdzone na rynku, co gwarantuje, że usługi będą realizowane na odpowiednim poziome, a także, że będą w stanie zapewnić również ciekawie spędzony czas.

Tanie wakacje nie oznaczają wcale, że takie wakacje muszą być nieudane. Można decydować się przy korzystaniu z ofert wyjazdów wakacyjnych w biurach podróży na oferty dostępne w ramach różnego rodzaju promocji. Wówczas można korzystać z niższych kosztów wyjazdów nawet w przypadku decydowania się na wyjazdy do krajów, które są drogimi destylacjami. Jednocześnie można również decydować się na promocje w okresie turystycznym.

W tym czasie większość turystów decyduje się na wyjazdy wakacyjne. Z jednej strony sprawia to, że ceny mogą być niższe, ale również można również liczyć na różnego rodzaju oferty promocyjne, które mogą nawet znacząco ograniczyć łączne koszty przeznaczane na wyjazdy.

Wyjazd poza okresem turystycznym

Decydując się na wyjazd poza okresem turystycznym pozwala najczęściej korzystać ze znaczenie mniejszym cen. Jednocześnie można również planować wyjazdy z pewnym wyprzedzeniem w stosunku do daty wyjazdy. Oczywiście nie zawsze można liczyć na to, że uzyska się dostęp do niższych cen, ale obecnie można wygodnie sprawdzić oraz porównać poszczególne oferty turystyczne. W sieci można znaleźć wiele stron internetowych, które pozwalają w jednym miejscu porównać oferty. jesienna-pozyczka

Jest to doskonały sposób na znalezienie takich ofert, które są znacznie tańsze nawet w przypadku wyjazdów do tego samego kraju. Jest to doskonały sposób na zmniejszenie kosztów wyjazdów w przypadku decydowania się na wyjazdy do krajów, które są generalnie kosztowne. W takich krajach można taniej spędzić wakacje również poza sezonami turystycznymi. Strony internetowe z ofertami turystycznymi pozwalają również w wielu przypadkach na skorzystanie dodatkowo na szybkie wyszukanie między innymi ofert dostępnych w ramach różnego rodzaju promocji.

Mniej znane kierunki wyjazdów

Zawsze można się również decydować na wakacyjne wyjazdy do takich krajów, które nie są dobrze znane na rynku turystycznym, ale mają doskonałe warunki oferowane dla turystów. Do takich krajów można zaliczyć między innymi kraje znajdujące się w mniej uczęszczanych miejscach świata. W Europie takie kraje jak Bułgaria pozwalają na zapewnienie zarówno doskonałych warunków oferowanych turystom, a także dostępnych w znacznie niższych warunkach cenowych.

Ważne jest również by decydować się na takie kierunku wyjazdów wakacyjnych, które pozwalają na zapewnienie odpowiedniej infrastruktury turystycznej. Ma to znaczenie szczególnie w przypadku decydowania się na wyjazdy, które mają zapewnić odpowiednie warunki do spędzenia wolnego czasu. Oczywiście takie optymalne warunki spędzania wolnego czasu nie muszą być wcale kosztowne.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.