Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Assa, Asaa, Asa a może jednak AASA?

Assa, Asaa, Asa a może jednak AASA?

Znajomość marki Aasa wzrosła o 100 procent przeciągu ostatnich miesięcy, jak wynika z badań, które regularnie prowadzimy. Ma to znaczny wpływ na poprawne wpisywanie nazwy firmy w wyszukiwarkach, a przez to lepszy dostęp do informacji o niej i jej ofercie.

Do zawrotnego wzrostu znajomości marki Aasa przyczyniły się stale rosnąca liczna klientów, ponad 300 tys. udzielonych jak dotąd pożyczek, sponsoring sportowy klubu GKS Katowice oraz otrzymane ostatnio nagrody branżowe.

Od września 2016 roku Aasa Polska jest sponsorem strategicznym GKS Katowice. Dzięki współpracy z klubem logo naszej firmy często pojawia się na banerach, koszulkach zawodników i innych gadżetach promocyjnych podczas meczów i eventów sportowych, co przyczynia się do wzrostu popularności naszej marki.

Dzięki współpracy z GKS Katowice Aasa została doceniona i nominowana do „Nagrody Biznesu Sportowego” – najważniejszego w kraju wyróżnienia przyznawanego instytucjom, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu.

Aasa Polska zwyciężyła również ostatnio w konkursie organizowanym przez portal informacyjny Loan Magazine w kategorii „Pożyczka ratalna roku”. To prestiżowe branżowe wyróżnienie firma otrzymała już drugi raz z rzędu. Dodatkowo Aasa została uhonorowana nagrodą specjalną „Biznesowa pożyczka roku”. jesienna-pozyczka

Efektem zwiększonego zaangażowania i popularności marki Aasa jest nie tylko rosnąca liczba klientów i udzielanych pożyczek. To również wzrost liczby poprawnie wpisywanej nazwy firmy w wyszukiwarkach – Aasa, która to fraza jest najczęściej wyszukiwana. Na następnych pozycjach plasują się inne wariacje nazwy, takie jak: Assa, Asaa i Asa.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.