Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Jak szybko zdobyć dodatkowe pieniądze?

Jak szybko zdobyć dodatkowe pieniądze?

Chwilowe problemy z finansami mogą przydarzyć się każdemu z nas. Jeśli również jesteś teraz w takiej sytuacji, na pewno zastanawiasz się nad tym, jak szybko zdobyć dodatkowe pieniądze. Wówczas wybór najczęściej pada na pożyczkę – jaka będzie najlepsza?

Najczęściej pieniędzy na codzienne wydatki brakuje nam dlatego, ponieważ pojawiły się jakieś niespodziewane koszty. Wtedy budżet domowy zaczyna domykać się z trudem i pod koniec miesiąca możemy mieć problemy z kupnem tego, co potrzebne. Czy w takim przypadku trzeba zaciskać pasa? Nie, ponieważ możemy zdecydować się na szybką i wygodną pożyczkę, którą otrzymamy również przez Internet.

Aktualnie coraz więcej Polaków decyduje się na szybkie pożyczki, aby podreperować swój domowy budżet. To bardzo dobry wybór, niemniej jednak musimy pamiętać o tym, że za pożyczenie pieniędzy będziemy musieli zapłacić. Warto więc przeliczyć, czy pożyczka wtedy, gdy mamy kłopoty finansowe, nie będzie mogła wpędzić nas w jeszcze większe tarapaty.

Gdzie po szybką pożyczkę na codzienne wydatki?

Jeśli chcemy wziąć pożyczkę na codzienne wydatki, na przykład na zrobienie zakupów, na pokrycie rachunków, w takiej sytuacji najlepiej zdecydować się na pożyczki krótkie i niewysokie. Im mniej pożyczymy i im krótszy będzie czas spłaty, tym mniej będziemy musieli zapłacić za naszą pożyczkę.

W dziedzinie takich pożyczek przodują firmy pozabankowe, które oferują nam nie tylko chwilówki, ale również pożyczki ratalne, które możemy rozłożyć do spłaty na kilka miesięcy do kilku lat. Takie pożyczki pozwalają nam na uzyskanie od kilkuset do kilku tysięcy złotych na dowolny cel. jesienna-pozyczka

Po szybką pożyczkę możemy udać się również do banku, ale najczęściej będziemy musieli pożyczyć minimum 1 000 złotych na co najmniej 3 miesiące. Ponadto uzyskanie pożyczki bankowej może być bardziej kłopotliwe, chociaż ci, którzy mają możliwość wzięcia jej w banku on-line, mogą uzyskać środki równie szybko jak w firmach pożyczkowych działających pozabankowo.

Jak wybrać najlepszą pożyczkę, gdy mamy kłopoty finansowe?

Tutaj wszystko zależy już od nas – może być to szybka pożyczka pozabankowa dostępna przez Internet, ale też internetowa pożyczka bankowa, więc warto zapoznać się z różnymi ofertami. Na stronach większości firm pozabankowych możemy znaleźć specjalne kalkulatory, które pozwalają nam na obliczenie, jaka pożyczka będzie mogła spełnić nasze oczekiwania pod względem kosztów.

Pożyczki internetowe uzyskamy również bez skomplikowanych formalności – możemy wnioskować o nie całkowicie on-line, więc nie musimy wychodzić z domu.

To duża zaleta dla tych osób, które doceniają komfort. Nie ma potrzeby dostarczania żadnych dokumentów od pracodawcy czy innych pism – wypisujemy tylko odpowiedni wniosek, który wysyłany jest potem on-line do pożyczkodawcy i rozpatrywany. Zdarza się, że pieniądze mamy na swoim koncie nawet w kilkanaście minut.

Podsumowując, jeśli zależy ci na szybkiej pożyczce, warto sprawdzić już teraz oferty bankowe i pozabankowe – jest w czym przebierać, gdy potrzebujemy dodatkowej gotówki na nasze codzienne wydatki!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.