Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Dobra lodówka do kuchni – jaki model wybrać?

Dobra lodówka do kuchni – jaki model wybrać?

Lodówka powinna być dobierana przede wszystkim pod kątem ilości domowników. Pozwala to na wybranie takiej lodówki, która pozwala na przechowywanie odpowiedniej ilości jedzenia. Obecnie można również wybierać modele lodówek, które pozwalają na ograniczenie kosztów użytkowania w zakresie pobierania energii elektrycznej.

Wybierając lodówkę ważne jest ustalenie cech lodówki, które będą najważniejsze przy selekcjonowaniu poszczególnych modeli. Najczęściej konsumenci wskazują, że kierują się ceną a także wyglądem. Estetycznie prezentująca się lodówka a także dopasowana stylistycznie do wnętrza kuchni pozwala na zapewnienie dopasowanego elementu wnętrza.

Jednak ważne jest zapoznanie się przed zakupem również z funkcjami lodówek. Poznanie poszczególnych rodzajów lodówek za pośrednictwem specjalistycznych stron internetowych pozwala między innymi zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami stosowanymi w lodówkach.

Ma to duże znaczenie w przypadku wybierania takich lodówek, które będą funkcjonalne a także będą również mogły być użytkowane w długim okresie czasu.

Energetyczna klasa lodówki jesienna-pozyczka

W długim okresie czasu użytkowanie lodówek to również koszty związane z energią elektryczną. Z tego powodu istotna jest również klasa energetyczna lodówki. Warto decydować się na lodówki, które pozwalają na oszczędności podczas użytkowania. Lodówki działają bez przerwy, czyli nie odłącza się ich od prądu.

Powodować to może bardzo duży wpływ na wysokość rachunków za prąd. Z tego powodu ważne jest wyliczenie również kosztów użytkowania wybranego modelu lodówki. Obecnie można korzystać z kalkulatorów przygotowanych przez producentów a także przez firmy oferujące sprzedaż prądu, a które pozwalają przynajmniej szacunkowo określić koszty użytkowania lodówki o danej klasie energetycznej.

Najwyższe klasy energetyczne lodówek to klasa A+++, która jest najbardziej energooszczędna. Natomiast w przypadku lodówek najniższą klasą energooszczędności jest D. Chłodziarki mają natomiast najniższą klasę energooszczędności G. Wybranie wyższych klas energooszczędności przy wybieraniu lodówek pozwala na uzyskanie korzystnych warunków użytkowania lodówek w zakresie bardzo dużego wpływu na rachunki płacone za energię.

Promocyjne oferty

Na rynku lodówek można korzystać z wielu sklepów, w których można dokonywać zakupów. Dotyczy to zarówno dużych sklepów stacjonarnych ze sprzętem domowym. Można również decydować się na korzystanie z usług sklepów internetowych. Przejrzenie różnych ofert pozwala na wybranie takich, które dostępne są w korzystnych warunkach cenowych.

Wiele sklepów oferuje promocyjne oferty, które pozwalają na zapewnienie niższych cen nawet za nowoczesne lodówki. Jednocześnie wiele sklepów oferuje czasowe promocje. jesienna-pozyczka

Do najbardziej korzystnych można zaliczyć lodówki dostępne w ramach wyprzedaży. Wówczas można pozyskać markowe lodówki nawet kilkanaście procent taniej. Jest to najlepszy sposób na ograniczenie wysokich kosztów pozyskania nowoczesnych i pochodzących od renomowanych producentów lodówek.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.