Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Ile kosztuje dobry wózek dziecięcy?

Ile kosztuje dobry wózek dziecięcy?

Każdy rodzic wie, jak duże znaczenie ma wybór odpowiedniego wózka dla dziecka. Dużo wcześniej rozpoczynamy więc poszukiwania tego najlepszego modelu. Rynek ma dla nas w tym względzie przygotowaną bardzo szeroką ofertę. Nowoczesne wózki różnią się od siebie nie tylko kolorystyką, ale i dodatkowymi elementami.

Myśląc o zakupie takiego wózka, warto także poznać przybliżone koszty takiej inwestycji.

Rynek artykułów dziecięcych oferuje rodzicom wiele rodzajów wózków. Wśród nich są te wielofunkcyjne, tradycyjne i spacerowe. Wybór jest więc bardzo szeroki.

Najważniejsze jest to, aby wybrany przez nas wózek posiadał odpowiednie certyfikaty oraz atesty. Tego typu elementy zapewniają nas, że taki wózek nie jest wykonany z niebezpiecznych dla dziecka materiałów. Wózki z atestami są nieco droższe od tych zwykłych, ale warto poświęcić parę złotych więcej dla bezpieczeństwa naszego dziecka.

Wielofunkcyjne wózki dziecięce

Największym powodzeniem cieszą się wózki wielofunkcyjne typu 3 w 1. Jest to zrozumiałe, gdyż takie produkty łączą w sobie elementy wózków spacerowych i tradycyjnych, a także służyć mogą jako fotelik. jesienna-pozyczka

Wielofunkcyjne wózki odznaczają się także niezwykle lekką obudową. Ich konstrukcja jest ponadto bardzo stabilna i pozwala łatwo manewrować podczas spacerów takim wózkiem. Wózki wielofunkcyjne można również łatwo składać i przemieszczać w bagażniku. Gondole w takich wózkach można łatwo zamontować i przekształcić go w wózek spacerowy.

Wózki takie są przewiewne i komfortowe. Zapewniają dziecku bezpieczeństwo, gdyż posiadają system pasów i regulację oparcia oraz podnóżka. Nowoczesne wózki zawierają także torby oraz pojemne kosze na zakupy. W zestawie można zakupić także folię przeciwdeszczową oraz moskitierę. Takie wózki są więc bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i funkcjonalność. Za dobrej jakości wielofunkcyjny wózek z wszystkimi atestami zapłacimy od 1200 do nawet 2000 zł. Warto szukać promocji w sklepach z tego rodzaju produktami.

Możemy wówczas zakupić wózki powystawowe po cenie nawet o połowę niższej niż wyjściowa.

Nowoczesne wózki spacerowe

Nowoczesne spacerowe wózki odznaczają się nie tylko pięknym wyglądem, ale także funkcjonalnością i rozwiązaniami podnoszącymi komfort użytkowania. Takie spacerowe wózki również posiadają odpowiednie certyfikaty. Przede wszystkim wyróżniają się one także wygodnymi systemami składania oraz posiadają barierki ochronne. Możemy w takim wózku regulować oparcie oraz podnóżek.

Takie wózki posiadają także pasy bezpieczeństwa z miękkimi nakładkami i antypoślizgowe rączki. Komfort jazdy takim wózkiem zapewniają amortyzowane koła. Dodatkowo wózki spacerowe mają uchwyty na kubek oraz podstawkę, gdyby dziecko chciało podczas spaceru coś zjeść. Każdy taki wózek posiada również daszek, który chroni dziecko przed deszczem oraz promieniami słonecznymi. Nowoczesne wózki po bokach posiadają także specjalne siatki, które zapewniają odpowiednią wentylację.

Za wózek spacerowy renomowanej firmy zapłacimy podobnie, jak za wielofunkcyjny. Znaleźć możemy jednak modele tańsze do 500 zł. jesienna-pozyczka

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.