Zimowa pożyczka dla każdego do 15 tys. złotych.

Sprawdź!

Informacje o pożyczkach
i finansach osobistych

Ile kosztuje dobry wózek dziecięcy?

Ile kosztuje dobry wózek dziecięcy?

Każdy rodzic wie, jak duże znaczenie ma wybór odpowiedniego wózka dla dziecka. Dużo wcześniej rozpoczynamy więc poszukiwania tego najlepszego modelu. Rynek ma dla nas w tym względzie przygotowaną bardzo szeroką ofertę. Nowoczesne wózki różnią się od siebie nie tylko kolorystyką, ale i dodatkowymi elementami.

Myśląc o zakupie takiego wózka, warto także poznać przybliżone koszty takiej inwestycji.

Rynek artykułów dziecięcych oferuje rodzicom wiele rodzajów wózków. Wśród nich są te wielofunkcyjne, tradycyjne i spacerowe. Wybór jest więc bardzo szeroki.

Najważniejsze jest to, aby wybrany przez nas wózek posiadał odpowiednie certyfikaty oraz atesty. Tego typu elementy zapewniają nas, że taki wózek nie jest wykonany z niebezpiecznych dla dziecka materiałów. Wózki z atestami są nieco droższe od tych zwykłych, ale warto poświęcić parę złotych więcej dla bezpieczeństwa naszego dziecka.

Wielofunkcyjne wózki dziecięce

Największym powodzeniem cieszą się wózki wielofunkcyjne typu 3w1. Jest to zrozumiałe, gdyż takie produkty łączą w sobie elementy wózków spacerowych i tradycyjnych, a także służyć mogą jako fotelik.

Wielofunkcyjne wózki odznaczają się także niezwykle lekką obudową. Ich konstrukcja jest ponadto bardzo stabilna i pozwala łatwo manewrować podczas spacerów takim wózkiem. Wózki wielofunkcyjne można również łatwo składać i przemieszczać w bagażniku. Gondole w takich wózkach można łatwo zamontować i przekształcić go w wózek spacerowy.

Wózki takie są przewiewne i komfortowe. Zapewniają dziecku bezpieczeństwo, gdyż posiadają system pasów i regulację oparcia oraz podnóżka. Nowoczesne wózki zawierają także torby oraz pojemne kosze na zakupy. W zestawie można zakupić także folię przeciwdeszczową oraz moskitierę. Takie wózki są więc bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i funkcjonalność. Za dobrej jakości wielofunkcyjny wózek z wszystkimi atestami zapłacimy od 1200 do nawet 2000zł. Warto szukać promocji w sklepach z tego rodzaju produktami.

Możemy wówczas zakupić wózki powystawowe po cenie nawet o połowę niższej niż wyjściowa.

Nowoczesne wózki spacerowe

Nowoczesne spacerowe wózki odznaczają się nie tylko pięknym wyglądem, ale także funkcjonalnością i rozwiązaniami podnoszącymi komfort użytkowania. Takie spacerowe wózki również posiadają odpowiednie certyfikaty. Przede wszystkim wyróżniają się one także wygodnymi systemami składania oraz posiadają barierki ochronne. Możemy w takim wózku regulować oparcie oraz podnóżek.

Takie wózki posiadają także pasy bezpieczeństwa z miękkimi nakładkami i antypoślizgowe rączki. Komfort jazdy takim wózkiem zapewniają amortyzowane koła. Dodatkowo wózki spacerowe mają uchwyty na kubek oraz podstawkę, gdyby dziecko chciało podczas spaceru coś zjeść. Każdy taki wózek posiada również daszek, który chroni dziecko przed deszczem oraz promieniami słonecznymi. Nowoczesne wózki po bokach posiadają także specjalne siatki, które zapewniają odpowiednią wentylację.

Za wózek spacerowy renomowanej firmy zapłacimy podobnie, jak za wielofunkcyjny. Znaleźć możemy jednak modele tańsze do 500zł.

Ten wpis znajduje się w kategorii