Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Jak najtaniej dojechać do innego miasta?

Jak najtaniej dojechać do innego miasta?

Gdy chce się taniej dojeżdżać do innego miasta ważne jest stosowanie pewnych zasad, które pozwalają na wybieranie najlepszych metod podróżowania. Obecnie można decydować się zarówno na wybór podróżowania własnym samochodem, ale również na podróżowanie zarówno pociągami, autokarami a w pewnych sytuacjach nawet samolotami. Gdy chce się najtaniej podróżować wówczas niezbędne jest wybieranie najkorzystniejszych sposobów podróżowania w danym momencie.

Na rynku lotniczym zdarzają się takie oferty, które sprawiają, że nawet na bardzo długich trasach można podróżować przy minimalnych kosztach.

Oczywiście dotyczy to przede wszystkim podróżowania na długich trasach pomiędzy dużymi miastami, ale zawsze warto zainteresować się przy takim podróżowaniu czy nie można akurat kupić bardzo taniego biletu lotniczego, który może w promocjach kosztować nawet złotówkę.

Karnety na podróże

Gdy chce się podróżować pomiędzy miastami w sposób stały wówczas dobrym rozwiązaniem jest postawienie na karnety . Oferowane są one zarówno przez koleje a także przez linie autokarowe. Pozwala to na zmniejszenie jednorazowych kosztów podróżowania do innego miasta.

Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie dla wszystkich osób, które dojeżdżają do pracy do innego miasta. Obecnie jest to coraz częstsza sytuacja, gdyż wiele osób z małych miast dojeżdża do pracy do dużych aglomeracji miejskich. jesienna-pozyczka

Promocje na bilety

Na wielu trasach podróży do innych miast można co jakiś czas spotkać się z promocyjnymi cenami za bilety. Takie promocje znacznie łatwiej znaleźć jeśli do innego miasta jest dużo autokarów, którymi można podróżować w ciągu jednego dnia. Wówczas warto sprawdzać dostępne oferty z odpowiednim wyprzedzeniem.

Pozwala to na porównanie ofert różnych sieci autokarowych. Wówczas można wyselekcjonować takie oferty, które są tańsze w ramach przeciętnie ofertowanych cen. Można również decydować się na specjalne oferty dostępne właśnie w ramach promocji cenowych.

Na promocje można również liczyć w ramach ofert linii kolejowych, choć takie ofert znacznie rzadziej można spotkać się w stosunku do podróżowania autokarami. Wynika to między innymi ze znacznie większej konkurencji na rynku firm oferujących przewozy pasażerskie autokarami.

Podróżowanie z innymi kierowcami

Do coraz bardziej popularnych ofert można zaliczyć rynek tak zwanych usług współdzielonych. Korzystać można w tym względzie z coraz większej liczby portali gdzie można spotkać się z ofertami kierowców, z którymi można podróżować. Wówczas można skorzystać na podróży podczas, której bardzo często płaci się jedynie za koszty paliwa.

Gdy jednym samochodem podróżuje kilka osób można znaczne zyskać na kosztach podróżowania nawet samochodami osobowymi. Coraz większa liczba serwisów internetowych a nawet aplikacji, które pozwalają na wyszukanie takich ofert podróżowania znacznie ułatwia znalezienie możliwości wspólnego, tańszego podróżowania na dowolnej trasie.

Bardzo często kierowcy, którzy podróżują na określonej trasie regularnie prezentują swoje oferty, które są dostępne stale co ułatwia planowanie podróży z wyprzedzeniem. jesienna-pozyczka

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 74,08%. Rata miesięczna od 245,30 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 9,5%. Całkowity koszt pożyczki: 4 617,56 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 627,56 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 617,56 zł. Stan na dzień 05.11.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5 700,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 68,26%. Rata miesięczna od 335,30 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 9,5%. Całkowity koszt pożyczki: 6 081,00 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 894, zł, prowizja 5 187,60 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11 781,00 zł. Stan na dzień 23.11.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł.