Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Kawa w domu czy na mieście - co się bardziej opłaca?

Kawa w domu czy na mieście - co się bardziej opłaca?

Kawa na mieście to bardzo często realizowane zakup, co wynika między innymi z bardzo dużej popularności kawy.

Kawa jest najbardziej popularnym napojem na świecie co przekłada się na bardzo duże spożycie kawy również w Polsce. Jednak kawa kupowana na mieście jest znacznie droższa w stosunku do kawy przygotowywanej w domu.

Jeśli nie chce wydawać się nadmiernie dużych środków finansowych na zakupy kawy na mieście można rozważyć przygotowanie kawy w domu a następnie zabrać ją ze sobą do pracy.

Obecnie można korzystać ze specjalnych kubków, które pozwalają na zachowanie ciepła. W ten sposób nawet po kilku godzinach można mieć pewność, że korzysta się z ciepłej, smacznej kawy. Atutem przygotowania kawy w domu jest to, że można samodzielnie wybrać takie odmiany kawy czy taki sposób przygotowania kawy, które są najsmaczniejsze czy też pasują do gustów osoby, która przygotowuje kawę.

Zakupy kawy do domu jesienna-pozyczka

Przy zakupach kawy do korzystania w domu można wybierać bardzo różne miejsca do realizowania zakupów. Decydować można się zarówno na zakupy w stacjonarnych a także w coraz większej liczbie internetowych sklepów. Wiele specjalistycznych sklepów internetowych jest w stanie zapewnić kawy z całego świata.

Jednocześnie można również liczyć na kawy niedostępne w innych sklepach w kraju. Dodatkowo przy zakupach internetowych można korzystać z przeciętnie bardziej atrakcyjnych cen. Pozwala to na zakup markowych kaw, które będzie można pozyskać przy dużo korzystniejszych cenach w stosunku do zakupów w stacjonarnych sklepach specjalizujących się w sprzedaży kaw renomowanych producentów.

Przygotowanie kawy w domu

Gdy przygotowuje się kawę w warunkach domowych można wybrać taki sposób przygotowanie kawy, który jest dopasowany do oczekiwań. Jednocześnie można mieć pewność, że kawa jest właściwe przygotowane zgodnie z wybraną metodą parzenia. W miejscach sprzedaży kawy nie zawsze można liczyć na zakup kawy, która będzie odpowiedniej jakości.

Oczywiście wiele zależy od tego na jakie miejsce pozyskania kawy się zdecydujemy. Można decydować się na kawę w kawiarniach, gdzie sposób parzenia kawy jest profesjonalny.

Korzystne ceny za kawę jesienna-pozyczka

W ramach różnego rodzaju promocji, które szczególnie szybko można znaleźć w Internecie można liczyć na niższe ceny za markową kawę. Wówczas można skorzystać z zakupów choćby większej ilości kawy w dużo niższych cenach.

Pozwala to na zapewnienie dostępu do kawy renomowanych producentów, która jednocześnie jest dużo tańsza. Takie zakupy szczególnie pozwalają na uzyskanie dużych oszczędności przy pozyskiwaniu nawet najlepszej jakości kawy. Jednocześnie istotne jest, że w Internecie można również korzystać z porównywania cen w poszczególnych sklepach z kawami, co pozwala selekcjonować oferty, które dostępne są w dużo niższych cenach. Dodatkowo można wybierać takie marki czy odmiany kaw, które są tańsze w poszczególnych sklepach. Jest to również korzystne rozwiązanie gdy szuka się określonego produktu z rynku kawy, który można pozyskać taniej w wybranym sklepie.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł.