Weź pożyczkę, której rata nie wzrośnie przez cały okres spłaty. RRSO: 77,46%

Sprawdź!

Najciekawsze sposoby inwestowania

Najciekawsze sposoby inwestowania

Duże pieniądze... kto o nich nie marzy!? Ale czy jest wśród nas ktoś, kto równocześnie uwielbia ciężką pracę? Bądźmy szczerzy, to się raczej nie zdarza. W jaki sposób zdobyć ekstrakasę, a przy tym się nie spocić? To chyba najczęściej zadawane pytanie w dziejach ludzkości. Odpowiedź jest prosta – inwestycje.

Które z nich będą najtrafniejszymi, a których powinniśmy się wystrzegać? Być może rozwiązanie jest bliżej niż myślisz? Przekonaj się! My już znamy odpowiedź.

Lokata kapitału z pewnym zyskiem

Zastanawiałeś się kiedyś, czy inwestycje zawsze muszą wiązać się z ryzykiem? Czy istnieje pewny biznes, który przyniesie zadowalające dochody? I tak, i nie. Weźmy pod uwagę lokaty bankowe z oprocentowaniem. Przecież bank to najpewniejsze źródło – to masz jak w banku! Jednak czy oferowany procent faktycznie przyniesie duże zyski? Przeważnie wynosi on ok. 1-2% i proporcjonalnie do wpłaconej kwoty, nie pozwoli nam zbić prawdziwego majątku.

Po co więc odkładamy swoje środki na lokaty? Odpowiedź jest banalna – dla pieniędzy. A wiadomo, że od czegoś trzeba zacząć. Jeśli więc masz zgromadzone jakieś wolne środki, które nie będą Ci potrzebne w najbliższym czasie, to ta opcja jest dla Ciebie. Lokata to pewny sposób na przyniesienie niewielkich zysków. Co więcej, wpłacona kwota zostanie zablokowana, dzięki czemu nie będziesz mógł jej wydać na chwilowe zachcianki.

Pamiętaj też, że w banku jest możliwość negocjacji. Przedstawiane oferty często mają możliwość zmiany warunków na korzyść Klienta. Spróbuj ustalić takie, jakie będą dla Ciebie najwygodniejsze – to nic nie kosztuje!

Co powiesz na wykupienie obligacji?

To znany i sprawdzony sposób na inwestowanie. Państwowe obligacje to pewna lokata kapitału, która daje duże możliwości. Jeśli zastanawiasz się jak jeszcze bardziej powiększyć swoje zyski dzięki temu typowi inwestycji, rozważ kupno na rynku obligacji korporacyjnych. Jeszcze lepiej będzie, kiedy wybierzesz te, które pochodzą z najbardziej rozwiniętych krajów. Co prawda wiąże się to z większym ryzykiem, ale jak dowodzą rachunki wielu osób – może za tym kryć się czysty zysk!

Podsumowując – inwestycje o niewielkim współczynniku ryzyka, najczęściej nie wiążą się z dużymi zyskami. Jeśli nie boicie się ryzyka można zdecydować się na odważny krok, by później cieszyć się osiągnięciami.

Przysłowiowy szampan może być na wyciągnięcie Twojej ręki

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Wiekowe przysłowie niezmiennie wciąż aktualne. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że podstawą dobrej inwestycji jest właściwy pomysł. W jakim momencie będziesz w stanie ocenić na ile Twój plan był opłacalny? Kiedy podejmiesz ryzyko!

Dzięki temu otworzysz się na nowe możliwości. Kto wie, co będzie ich następstwem? Być może już niedługo zaczniesz obserwować, jak Twój nowy biznes zaczyna przynosić pierwsze zyski. To bardzo motywujące, prawda? Ryzyko przede wszystkim – to się opłaca! Możesz już szykować szampana

Bądź we właściwym miejscu i czasie

Bardzo często sprawdzone biznesy powstają w wyniku przypadku. Trafiamy na pewną społeczność bądź miejsce, które rodzi pomysł na inwestycję. Świadomość potrzeb grupy docelowej, pomaga w podjęciu decyzji o lokacji swoich środków.

Jak do tego dojść? Miej oczy i uszy szeroko otwarte, czytaj prasę, oglądaj telewizje, śledź trendy na zagranicznych rynkach. Zapytaj mieszkańców wprost czego im brakuje. Znajomość rynku to bardzo ważna sprawa. Przyda się również głowa pełna pomysłów. Nie czekaj, już dziś poddaj analizie rynek, na którym chciałbyś się pojawić. Rozważ jego słabe i mocne strony, a także niewykorzystane szanse. Być może Twój plan wstrzeli się w to miejsce idealnie? Trzymamy kciuki, żeby tak było!

A jeśli masz już biznes, a nie masz gotówki na rozkręcenie działalności? Na pomoc przychodzi oferta Aasa dla Biznesu: https://aasadlabiznesu.pl/.

Nie od razu staniesz się milionerem

Pod warunkiem, że nie odziedziczyłeś właśnie ogromnego spadku, lub nie wygrałeś fortuny na loterii. Jeśli te zdania Cię nie dotyczą – zachęcamy do dalszej lektury

Zdefiniuj czym dla Ciebie jest inwestycja. Weź pod uwagę fakt, że to przedsięwzięcie nie dotyczy jedynie wysokich kwot. Inwestycją możesz nazwać również niewielkie środki, które uda Ci się zaoszczędzić. Zrozumienie czym są małe inwestycje to już połowa sukcesu. Zacznij dostrzegać swoje małe sukcesy, które być może przyczynią się do tych poważniejszych w przyszłości. Bardzo rzadko zdarza się tak, że nowe inwestycje od razu przynoszą wielkie zyski. Bądź na to przygotowany!

Zrozumienie właściwej definicji inwestowania to połowa sukcesu dla każdego przyszłego inwestora. Ty też możesz nim być! Małe dochody to nie powód do zmartwień, lecz dowód na to, że wszystko idzie w jak najlepszym kierunku – zapamiętaj.

Inne znaczenie inwestycji

Inwestowanie nie musi kojarzyć się wyłącznie z finansami. Przykłady? Proszę bardzo!

Poprawa własnej jakości życia to również swego rodzaju lokata. Prawidłowe odżywianie się, praca nad kondycją i zdrową sylwetką procentuje lepszym samopoczuciem. Podobnie ma się rzecz w stosunku do nauki. Doszkalanie to najlepsza forma doskonalenia się. Zdobyta wiedza wykorzystana w odpowiedni sposób również może być ścieżką do poważnych inwestycji. Przemyśl to!

Najcenniejszą radą, jaką może dać specjalista od finansów, to wypracowanie poczucia pewności siebie. Jeśli wkraczasz na rynek z innowacyjnym pomysłem, to musisz być go pewien.  

Po drugie – obserwuj rynek i bądź na czasie z jego aktualnymi działaniami. Poznaj swoją grupę docelową i wypracuj sposób niezawodnej komunikacji.

Ciesz się małymi sukcesami i rozbudzaj motywację na dalsze działania. Wszystko zależy od Ciebie, powodzenia!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 88,30%. Rata miesięczna od 353,49 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7161,48 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 5286,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12461,48 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r                                    

Aasa z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 77,46%. Rata miesięczna od 329,64 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa stała). Całkowity koszt pożyczki: 6326,73 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 4452 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11626,73 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych: 1 400,00 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.     

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy  NNLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna (NNLife TUnŻiR S.A., dalej jako Towarzystwo) z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł. 
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00 zł.
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.