Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Nietypowe pomysły na prezent dla bliskich

Nietypowe pomysły na prezent dla bliskich

Chcąc zrobić prezent znajomemu czy też komuś z rodziny, chcemy być oryginalni. Z tego też powodu często szukamy niecodziennych pomysłów na prezenty. Dzięki temu wywołujemy radość, zdziwienie, a także czasem strach w osobach obdarowanych. Szukając pomysłu na takie nietypowe prezenty, warto prześledzić poniższe propozycje.

Nietypowe pomysły na prezenty sprawiają, że osoba nimi obdarowana nigdy ich nie zapomni i zawsze będzie pamiętała od kogo dostała dany upominek.

Takie prezenty sprawiają dużo radości, dlatego też warto czasem włączyć kreatywność i wymyślić taki wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby czy też znajomego lub kogoś z rodziny. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, z których można skorzystać lub też zainspirować się nimi.

Prezenty podnoszące poziom adrenaliny

Wśród niezapomnianych prezentów z pewnością znajdą się takie, które skutecznie podnoszą poziom adrenaliny. Może to być karnet na paintball lub też na gokarty.

Taki wspólny wypad urodzinowy z pewnością spodoba się nie tylko miłośnikom tego typu sportów. Koszt takiego prezentu oscyluje w granicach 100zł. Ciekawą propozycją jest również lot w tunelu aerodynamicznym, który cieszy się dzisiaj bardzo dużym zainteresowaniem. jesienna-pozyczka

Propozycja ta spodoba się osobom, które pragną poczuć się jak superman. Prezentem, dzięki któremu krew w żyłach popłynie szybciej jest z pewnością lot balonem czy też skok ze spadochronu lub na bungee. Tego typu prezent trzeba jednak sprawić osobie, która ma mocne serce i będzie w stanie wykonać sprezentowane jej zadanie.

Dla mniej zaawansowanych w ekstremalnych wyczynach polecane są spokojniejsze prezenty. Mogą nimi być wejściówki do parków rozrywki, gdzie również można zakosztować szalonej jazdy na rollercosterze lub też innej atrakcji. Oprócz tego coraz więcej osób kupuje na prezent swoim znajomym bilet na jazdę monster truckiem, koparką czy samochodem wyścigowym.

Możliwości jest naprawdę bardzo dużo. Trzeba jednak umieć umiejętnie dopasować daną atrakcję urodzinową do osoby, którą nią obdarowujemy. Satysfakcję będziemy mieli bowiem dopiero wówczas, gdy dana osoba, choć zaskoczona, chętnie skorzysta z proponowanej rozrywki.

Kreatywne prezenty dla każdego

Oprócz wysoce ekstremalnych propozycji na prezent znaleźć można również te spokojniejsze i relaksujące. Dobrym pomysłem na taki właśnie prezent jest bilet do centrum odnowy biologicznej, a także karnet na basen czy siłownię. Można także pokusić się o wykupienie lekcji tańca czy kursów z języków obcych.

Wszystko zależy od tego, o czym dana osoba marzy, a sama nigdy się na to nie zdecydowała. Oprócz tego wielbicielom winiarstwa można zafundować profesjonalny zestaw do pędzenia wina, a także efektowną beczkę na wino lub stojak na tego typu alkohol. Można także zdecydować się na oryginalne koszulki, maskotki, kubki i inne dedykowane prezenty.

Dzisiaj prezentują się one bardzo efektownie, gdyż firmy dokładają wszelkich starań, aby sprostać coraz większym wymaganiom swoich klientów. Pięknie prezentują się także wygrawerowane karafki czy też medale i statuetki. Prezenty te doskonale sprawdzają się w przypadku rocznic. jesienna-pozyczka

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł.