Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Odkurzacz bezworkowy – kiedy warto go mieć?

Odkurzacz bezworkowy – kiedy warto go mieć?

Odkurzacze bezworkowe nie posiadają worków, w których zbierane są odkurzane zanieczyszczenia a które trzeba wymieniać worki. Brak worków w odkurzaczach może być zarówno zaletą jak też może być niekorzystne dla użytkownika. Pojemniki znajdujące się w odkurzaczach bez worków trzeba czyścić.

Zanim wybierze się model odkurzacza warto jest zapoznać się z dostępnymi na rynku modelami urządzeń. Pozwala to na poznanie między innymi opinii klientów, co ma bardzo duże znaczenie z punktu widzenia wyselekcjonowania odpowiednio dopasowanego odkurzacza. Najczęściej w odkurzaczach bez worków stosowane są cyklonowe pojemniki na brud.

Tego rodzaju pojemniki trzeba oczywiście wyczyścić. Taki pojemnik trzeba wyjąć, a następnie zawartość wyrzucić do śmieci. Jednocześnie pojemniki trzeba również umyć, co często bywa czasochłonne ze względu na przyklejanie się kurzu do plastiku. W ten sposób dla wielu osób odkurzacze z pojemnikami, a nie workami nie są wygodnym rozwiązaniem.

Jednak odkurzacze bez worków polecane są osobom, które cierpią na różne postaci alergii.

Wysokiej klasy odkurzacz

Gdy już wybiera się odkurzacz bez worków bardzo ważne jest decydowanie się na urządzenia wysokiej klasy. Wynika to z faktu, że takie odkurzacze pozwalają na zapewnienie możliwości odkurzania każdego dnia bez żadnych problemów. Jednocześnie postawienie na urządzenia najwyższej klasy jest ważne w przypadku osób decydujących się na takie odkurzacze ze względu na problemy z alergiami na roztocza. Wówczas niezbędne jest korzystanie z odkurzacza każdego dnia, co również wymaga decydowania się na urządzenia, które są trwałe, a także wygodne w użytkowaniu. jesienna-pozyczka

Wysokiej jakości odkurzacze tego rodzaju pozwalają również na oczyszczanie powietrza, co ma bardzo duże znaczenie z punktu widzenia uzyskania oczekiwanych efektów dla alergików. Jednocześnie takie odkurzacze są również wybierane przez rodziców mających małe dzieci. W wysokiej jakości urządzeniach można liczyć na wysokiej klasy filtry, które pozwalają na uzyskanie oczekiwanych efektów.

Oczywiście trzeba liczyć się z tym, że wysokiej jakości filtry trzeba będzie wymieniać, a to przekłada się na konieczność wydania większych środków finansowych. Natomiast odpadają koszty regularnego kupowania worków, co jest niezbędne przy posiadaniu odkurzaczy na worki.

Koszty zakupu

Odkurzacze bez worków stają się coraz bardziej popularne na rynku, co znów pozwala na korzystanie z coraz szerszego asortymentu dostępnego na rynku. W tym względzie można decydować się na wybór takich urządzeń, które dostępne są w korzystnych cenach nawet w przypadku urządzeń renomowanych producentów. Oczywiście najczęściej na takie oferty można liczyć w przypadku decydowania się na promocje.

Wówczas urządzenia renomowanych producentów, które generalnie są kosztowne można pozyskać w znacznie korzystniejszych warunkach cenowych. Warto z tego powodu zarówno sprawdzić, a także porównać poszczególne oferty, co pozwala na znalezienie ofert, które pozwalają na ograniczenie kosztów pozyskania nowoczesnych odkurzaczy bez worków.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.