Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Pożyczka online na kurs językowy

Pożyczka online na kurs językowy

Nie znasz jeszcze żadnego języka obcego? A może chcesz podszkolić swoje umiejętności w języku, który już znasz? Można zrobić to samodzielnie, ale zdecydowanie najlepsze efekty uzyskamy wtedy, gdy zapiszemy się na kurs językowy do szkoły językowej. Skąd jednak wziąć pieniądze na naukę?

Znajomość języków obcych jest obecnie w cenie. Dzięki nim możemy łatwo znaleźć zatrudnienie, nawet bez posiadania innych kwalifikacji, możemy też poszerzać swoje znajomości na całym świecie, uzyskać dostęp do kultury różnych krajów w rodzimych językach, a także podróżować bez obawy o barierę językową.

Angielski to zdecydowanie najbardziej popularny język obcy w Polsce i na całym świecie. Jest też najbardziej wszechstronny i dzięki niemu jesteśmy w stanie dogadać się praktycznie w każdym kraju. Oprócz niego uczymy się takich języków jak niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski. Opłacalna może być też znajomość mało popularnych języków jak norweski, arabski, chiński, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

Dlaczego warto uczyć się języków w szkole językowej?

Gdy także chcesz zacząć uczyć się języków obcych, w takim przypadku warto już teraz wybrać najlepszy język i sposób, w który będziemy chcieli go poznać. Wprawdzie w internecie znajdziemy mnóstwo kursów i materiałów on-line do samodzielnej nauki, to jednak pamiętajmy o tym, że najlepsze rezultaty osiągniemy wtedy, gdy będziemy uczyli się pod okiem nauczyciela.

Podczas kursu językowego mamy przez cały czas kontakt z lektorem, a często także z native speakerem. Uczymy się zwykle w małych grupach, co powoduje, że lekcje przebiegają intensywnie i możemy wynieść z nich jak najwięcej informacji. Ponadto szkoły językowe często oferują również dodatkowe usługi i materiały, które są pomocne w nauce języków obcych. Nauka w szkole językowej to też bardzo dobry wybór dla tych osób, które mają problemy z motywacją i zabierały się już do nauki niejednokrotnie, ale szybko rezygnowały. jesienna-pozyczka

Ile kosztują kursy języków obcych?

Wszystko zależy od tego, na jaki kurs się zdecydujemy. Ceny zależne są przede wszystkim od wybranego języka obcego, od liczby osób na kursie, od prestiżu szkoły, od wybranej metody nauczania oraz od liczby godzin lekcyjnych w ciągu miesiąca.

Zwykle musimy liczyć się z kosztem na jeden semestr od 1 000 do nawet 2 500 złotych. Warto więc zapoznać się z ofertami różnych szkół językowych, aby znaleźć dla siebie taką, która będzie mogła zapewnić naukę w przystępnej cenie, ale też w bardzo dobrej jakości. Tutaj pomocne będą różne dostępne w sieci opinie.

Jaką pożyczkę wybrać do sfinansowania kursu językowego?

Najbardziej opłaca się zapłacić za semestr z góry – niektóre szkoły oferują możliwość rozłożenia opłat na kilka rat, ale zwykle ogólna kwota jest wtedy wyższa.

Do zapłaty za kurs językowy najlepszym wyborem będzie pożyczka ratalna. Możemy wtedy pożyczyć większą sumę i zapłacić nawet za dwa semestry nauki z góry – często można wtedy otrzymać dodatkowe gratisy czy obniżkę ceny. Raty będziemy mogli wtedy wygodnie spłacać co miesiąc w takiej sumie, która nie będzie dużym obciążeniem dla naszego domowego budżetu.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł.