Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Pożyczka na wesele - czy warto ją wziąć?

Pożyczka na wesele - czy warto ją wziąć?

Wystawne wesele nie jest tanią imprezą. Szacuje się, że impreza na 100 osób może kosztować nas od 20 do nawet ponad 50 tysięcy złotych. Oczywiście, kwota ta nie włącza innych wydatków związanych ze ślubem, na przykład zakupu zaproszeń, sukni i garnituru, wynajęcia fotografa, samochodu, zespołu lub DJ-a, aby wspomnieć tylko o kilku różnych kosztach. W związku z tym częstym wyborem jest pożyczka na wesele.

Oczywiście, na wesele najlepiej zdecydować się na oszczędzanie, aby zebrać odpowiednią sumę potrzebną do wyprawienia wymarzonego wesela. Gdy nie mamy właściwej sumy, powinniśmy albo odłożyć imprezę w czasie, albo zorganizować ją tak, aby nie kosztowała dużo. Jednak nie zawsze chcemy czekać. W takim przypadku pożyczka ratalna będzie dobrym rozwiązaniem.

Do dyspozycji mamy szeroką gamę różnych ofert pożyczkowych dostępnych zarówno w bankach, jak i pozabankowo. Najczęściej wybierane są pożyczki gotówkowe, ponieważ dzięki nim możemy pożyczyć wysoką sumę i rozłożyć ją na odpowiadającą nam liczbę rat, aby jej spłata nie była trudna.

Jaka pożyczka na wesele będzie najlepsza?

Przede wszystkim pożyczka powinna odpowiadać nam pod względem swojej wysokości. Tutaj musimy już samodzielnie obliczyć, jaka suma będzie nam potrzebna. Jak wspomnieliśmy na wstępie, wesele może kosztować nas kilkadziesiąt tysięcy złotych, ale z zaślubinami związany jest też szereg innych wydatków. W związku z tym musimy przekalkulować, czy potrzebujemy pieniędzy tylko na samą imprezę weselną, czy też jeszcze na dodatkowe wydatki.

Gdy już określimy potrzebną nam sumę, możemy rozpocząć poszukiwania odpowiedniej pożyczki na wesele, która spełni nasze oczekiwania. W znalezieniu odpowiedniej mogą pomóc nam między innymi kalkulatory, porównywarki oraz rankingi internetowe, które zestawiają ze sobą różne oferty. Oczywiście, to, jaką wysokość pożyczki otrzymamy, zależy od tego, jaka jest nasza zdolność kredytowa. Gdy nie mamy zbyt dobrych zarobków, nie pożyczymy dużo. Także pamiętajmy o tym, że negatywna historia kredytowa może przekreślić nasze szanse na uzyskanie pieniędzy. jesienna-pozyczka

Czy pożyczka na wesele się zwraca?

Częstym w kontekście wesela jest myślenie, że poniesione na nie koszty zwrócą się z kopert otrzymanych przez gości. Rzeczywiście, często prezenty są bardzo hojne, ale nigdy nie bazujmy na przekonaniu, że w ten sposób spłacimy wszystkie koszty. Oczywiście, pamiętajmy też o tym, że pożyczka ratalna na wesele oznacza nie tylko zwrot samego kapitału, który otrzymaliśmy, ale również dodatkowych opłat związanych z pożyczeniem pieniędzy. Jednak najczęściej większą część pożyczki będziemy w stanie spłacić z prezentów.

Jeżeli potrzebujesz pożyczki na wesele, zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty w Aasa Polska. Proponujemy szybką pożyczkę przez internet na dowolny cel. Jest to pożyczka ratalna, którą można spłacać w niskich, comiesięcznych ratach. Z ofertą można już teraz zapoznać się na naszej stronie internetowej i podliczyć koszty związane z pożyczeniem pieniędzy. Wniosek o naszą pożyczkę można złożyć już teraz przez internet. Zapraszamy!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł.