Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Pożyczka na spontaniczny wyjazd

Pożyczka na spontaniczny wyjazd

Jak co roku wielu Polaków zastanawia się, gdzie spędzić swoje wakacje. Możemy zaplanować je już na kilka miesięcy przed terminem urlopu, ale często najbardziej udane to wyjazdy spontaniczne, na ostatnią chwilę. Jeżeli nie masz jednak wystarczających oszczędności na taki wyjazd, nie musisz z niego rezygnować – możesz wziąć pożyczkę w Aasa Polska nawet teraz!

Pożyczki pozabankowe oferowane przez naszą firmę Aasa Polska to sprawdzony sposób na podreperowanie domowego budżetu. Jeżeli brakuje ci 1 000 złotych czy też nawet 10 000 złotych, u nas możesz otrzymać pieniądze bez skomplikowanych formalności. Nasze pożyczki ratalne mogą być wydane na dowolny cel – także na wyjazdy turystyczne.

Wyjazdy na wczasy nie muszą być bardzo drogie, ale jeżeli chcemy przygotować się na podróż oraz nocleg, musimy przygotować co najmniej 500 złotych na dwie osoby na kilka dni. Do tego dochodzą też dodatkowe koszty, na przykład wyżywienia oraz atrakcji na miejscu. W ten sposób na wyprawę będziemy potrzebowali jeszcze wyższej sumy. Warto mieć też poduszkę finansową, aby w razie nieprzewidzianych sytuacji, na przykład zepsucia się auta, mieć pod ręką dodatkowe pieniądze.

Gdzie pojechać na wakacje?

Możliwości są nieograniczone – wszystko zależy już od tego, w jaki sposób lubimy spędzać swój wolny czas. Niektórzy decydują się na wyjazdy w Polskę, inni z kolei myślą o zagranicznych wojażach, które obecnie także nie są bardzo drogie.

Gdy nie planujemy wyjazdów za granicę, możemy wybrać się w góry, nad morze czy też do innych atrakcyjnych turystycznie miejsc, na przykład na Jurę Krakowsko-Częstochowską, na Kaszuby, do Warszawy, Krakowa czy do Wrocławia. Jeżeli na podróżowanie nie będziemy mogli przeznaczyć sporej sumy, warto zobaczyć atrakcje dostępne w okolicy naszego miejsca zamieszkania – często to prawdziwe perełki, o których istnieniu nie zdajemy sobie sprawy.

Oczywiście, możemy też sprawdzić oferty biur podróży – często to właśnie w ofertach Last Minute możemy wyszukać naprawdę świetne i bardzo tanie wycieczki za granicę. Możemy też zaplanować je samodzielnie – aktualnie, w dobie internetowych serwisów do kupna biletów i rezerwowania noclegów to żadna trudność. W ten sposób możemy szybko i wygodnie wykupić je bez wychodzenia z domu i przygotować wymarzony wyjazd samodzielnie.

Wybierz pożyczkę dopasowaną do swoich potrzeb

W Aasa Polska oferujemy naszym klientom pożyczki ratalne na bardzo atrakcyjnych warunkach. Oferujemy pożyczki w sumie od 1 000 do 10 000 złotych z okresem spłaty od 10 do 24 miesięcy, co powoduje, że spłata zadłużenia razem z nami jest bardzo prosta. Pożyczkodawca może wtedy samodzielnie dopasować wysokość raty do swoich możliwości finansowych, aby jej spłata nie była obciążeniem dla budżetu.

Na naszej stronie internetowej można już teraz przeprowadzić symulację spłaty rat – wystarczy tylko wybrać interesującą sumę oraz okres spłaty pożyczki, aby zobaczyć związane z nią koszty. Potem wystarczy tylko wypełnić wniosek pożyczkowy, a pieniądze będą na twoim koncie już niedługo. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i życzymy udanego wyjazdu!

Ten wpis znajduje się w kategorii