Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Pożyczka na zakupy w Black Friday

Pożyczka na zakupy w Black Friday

Czarny Piątek, czyli Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Jeśli planujesz teraz jakieś większe zakupy, na razie warto się wstrzymać, ponieważ to właśnie podczas tego, jednego w roku piątku ceny spadają. Jeśli chcesz przygotować się na zakupowy szał, możesz także zaciągnąć pożyczkę. Gdzie można wziąć tę najlepszą?

Black Friday to już tradycja w Stanach Zjednoczonych. To pierwszy piątek następujący po Dniu Dziękczynienia, który oznacza początek sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem.

Podczas Czarnego Piątku sklepy obniżają swoje ceny, niejednokrotnie proponując bardzo dobre promocje. Są wtedy czynne w dodatkowych godzinach – niekiedy nawet przez 24 godziny na dobę. W Stanach Zjednoczonych tylko w ten dzień na zakupy wybiera się ponad 100 milionów mieszkańców kraju – dla wielu sprzedawców to też najbardziej dochodowy termin w roku.

Promocje w Polsce

Tradycja Czarnego Piątku od kilku lat widoczna jest również w Polsce. Promocje organizują przede wszystkim zagraniczne sieci handlowe, ale nie tylko. Coraz częściej dołączają do nich również polscy sprzedawcy, chcąc konkurować o klientów.

Warto również wskazać, że organizowany jest też Cyber Monday – jest to pierwszy poniedziałek przypadający po Czarnym Piątku, podczas którego organizowane są dodatkowe obniżki w sklepach internetowych. Często jednak sklepy internetowe organizują promocje obowiązujące już od Czarnego Piątku. jesienna-pozyczka

W tym roku Black Friday wypada na 24 listopada, z kolei Cyber Monday na 27 listopada, dlatego do „godziny zero” pozostało jeszcze trochę czasu. Warto wykorzystać go na zapoznanie się z różnymi ofertami i porównanie ich ze sobą. Także możemy zacząć odkładać pieniądze, gdy chcemy wybrać się wtedy na zakupy – im więcej odłożymy, tym więcej będziemy mogli zaoszczędzić na zakupach!

Pożyczka na Black Friday

Na Black Friday najlepszym wyborem będzie pożyczka gotówkowa – możemy zaciągnąć ją na dowolny cel, czyli wydać również na zakupy. Taką pożyczkę możemy otrzymać również szybko i wygodnie – nawet bez wychodzenia z domu jako pożyczka ratalna on-line. W związku z tym to bardzo wygodne rozwiązanie dla każdego poszukującego dodatkowej gotówki.

Przy zaciąganiu pożyczki na Black Friday warto podliczyć, ile pieniędzy będzie nam potrzebne. Gdy chcemy zakupić nowy telewizor, będzie potrzebna suma kilku tysięcy złotych. Gdy będziemy planowali uzupełnić swoją garderobę, wystarczy zwykle około tysiąca złotych. Najlepiej jednak wziąć pożyczkę z lekką górką, ponieważ tak naprawdę nie wiemy, ile pieniędzy będzie nam potrzebnych – często pojawia się świetna okazja, z której żal nie skorzystać, więc nasze planowane wydatki idą w górę.

Oczywiście, jeśli zabraknie nam pieniędzy, możemy wziąć dodatkową pożyczkę on-line – banki i pozabankowe firmy pożyczkowe pozwalają nam na pożyczenie pieniędzy naprawdę szybko, dlatego możemy mieć je na swoim koncie nawet tego samego dnia. Oczywiście, zawsze przeliczmy, czy będziemy w stanie poradzić sobie ze spłatą zadłużenia, aby nie okazało się, że będzie nadmiernym obciążeniem dla domowego budżetu.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 74,08%. Rata miesięczna od 245,30 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 9,5%. Całkowity koszt pożyczki: 4 617,56 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 627,56 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 617,56 zł. Stan na dzień 05.11.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5 700,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 68,26%. Rata miesięczna od 335,30 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 9,5%. Całkowity koszt pożyczki: 6 081,00 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 894, zł, prowizja 5 187,60 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11 781,00 zł. Stan na dzień 23.11.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł.