Weź pożyczkę, której rata nie wzrośnie przez cały okres spłaty. RRSO: 77,46%

Sprawdź!

Programy lojalnościowe – kiedy z nich korzystać?

Programy lojalnościowe – kiedy z nich korzystać?

Programy lojalnościowe oferowane są obecnie przez wiele różnych firm – zarówno tych działających on-line, jak i stacjonarnie. Najczęściej programy tego rodzaju pozwalają na zbieranie punktów za zakupy, które potem możemy wymienić na różne nagrody. Czy warto jednak dołączać do programów lojalnościowych? Czy to się opłaca?

Za sprawą programów lojalnościowych firmy mogą promować się i zyskiwać nowych klientów. Klienci z kolei mogą zmniejszać koszty związane z zakupami. To wobec tego korzystna transakcja dla każdej ze stron. Jednak nie każdy program tego rodzaju jest opłacalny. Warto więc poznać zasady mądrego korzystania z programów lojalnościowych.

Z jakich programów lojalnościowych warto korzystać?

Na programach lojalnościowych najlepiej wyjdziemy wtedy, gdy korzystamy z oferty danej firmy często. W związku z tym dobrym wyborem będzie dołączenie do programów w sklepach ogólnospożywczych – hipermarketach i mniejszych sklepach sieciowych, na stacjach benzynowych, na których często tankujemy, w sklepach z odzieżą czy drogeriach, w których regularnie robimy zakupy, także w punktach gastronomicznych.

Dzięki dołączeniu do programów lojalnościowych w sklepach i firmach, z których często korzystamy, zyskamy najwięcej. Także bardzo dobrym wyborem są programy pozwalające nam na zbieranie punktów w różnych sklepach czy programy oferowane przez banki – pozwalają na uzyskanie rabatów. Oczywiście, nie znaczy to, że nie powinniśmy dołączać do innych programów – będziemy mogli wtedy otrzymać mniejsze bonusy.

Jak zyskać najwięcej na programach społecznościowych?

Oczywiście, recepta jest prosta – im częściej korzystamy z oferty danego sklepu czy innej firmy mającej swój program lojalnościowy, tym więcej możemy zyskać. Możemy też zapytać znajomych, czy nie będą chcieli kupić czegoś z naszą kartą.

Warto także śledzić aktualne promocje, ponieważ możemy dzięki nim uzyskać podwójne punkty lub dodatkowe bonusy. Możemy być z nimi na bieżąco wtedy, gdy dołączymy do list e-mailowych oraz grona fanów na serwisach społecznościowych.

Z drugiej strony powinniśmy pamiętać o tym, aby nie robić zakupów tylko po to, aby zdobyć punkty w programie społecznościowym. W ten sposób możemy kupić przedmioty, które tak naprawdę nie będą nam potrzebne – lepiej więc zastanowić się nad zakupami, gdy akurat konkretnego produktu czy produktów nie potrzebujemy.

Wybieraj swoje nagrody z rozwagą

Również powinniśmy mądrze dobierać nagrody z programu lojalnościowego. Często klient może sam określić, na co przeznaczy zebrane punkty. Przykładowo, może być to zniżka na zakupy, darmowa wysyłka, dodatkowe gratisy, na które wymieniamy nasze punkty. Czasami konieczne jest także dopłacenie do nagrody.

Warto więc sprawdzić, czy rzeczywiście dana nagroda jest warta naszych punktów – być może wtedy, gdy musielibyśmy dopłacić, uda nam się kupić ją znacznie taniej w innych sklepach? Nie wydawajmy też punktów na rzeczy, które tak naprawdę nie są nam potrzebne.

Podsumowując, programy lojalnościowe to kapitalny wybór dla osób lubiących oszczędzać. Warto także do nich dołączyć!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 88,30%. Rata miesięczna od 353,49 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7161,48 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 5286,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12461,48 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r                                    

Aasa z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 77,46%. Rata miesięczna od 329,64 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa stała). Całkowity koszt pożyczki: 6326,73 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 4452 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11626,73 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych: 1 400,00 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.     

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy  NNLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna (NNLife TUnŻiR S.A., dalej jako Towarzystwo) z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł. 
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00 zł.
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.