Weź pożyczkę online i nie rezygnuj ze swoich planów!

Sprawdź!

Tanie ferie zimowe dla Twojego dziecka

Tanie ferie zimowe dla Twojego dziecka

Nie masz jeszcze żadnych planów na feerie zimowe dla swojego malucha? Warto zacząć myśleć o nich już teraz, aby wykonać rezerwację tak szybko, jak to możliwe. Co wybrać, gdy do dyspozycji nie mamy zbyt dużej sumy?

Na ferie zimowe możemy wysłać dziecko samo albo możemy wyjechać na nie całą rodziną. Wzięcie urlopu w tym okresie zwykle nie jest trudne, więc możemy spędzić razem trochę czasu z najbliższymi. Gdzie jednak wyjechać, aby ferie były przyjemne dla każdego i dodatkowo były również niedrogie? Nie musimy spędzać tego czasu tylko w Polsce, ponieważ do dyspozycji mamy też wiele innych ciekawych krajów.

Ferie zimowe na nartach

To najbardziej popularna propozycja – zimą możemy spędzić czas na nartach czy na snowboardzie, ale możemy też wędrować po górach. Ferie na nartach to dobry wybór dla każdego lubiącego zimowe krajobrazy i aktywne spędzanie wolnego czasu.

Na ferie na nartach zapraszają zarówno polskie miejscowości położone w górach, jak i te zagraniczne – w Czechach, na Słowacji, ale też we Włoszech czy we Francji, ale musimy wtedy liczyć się z wyższymi kosztami.

Ferie zimowe nad morzem

Morze to nie tylko propozycja na lato, ale również doskonale sprawdzi się na zimę! Pojezierze Pomorskie może być też kapitalnym wyborem dla tych, którzy lubią jeździć na nartach, ponieważ dostępne są tam zimowe trasy zjazdowe. Możemy znaleźć je między innymi w Sopocie, Wieżycy czy Szymbarku. pożyczka_online_wiosna

Oczywiście, podczas ferii zimowych nad morzem czeka na nas wiele innych atrakcji, na przykład spacery po oblodzonej plaży, zwiedzanie zabytków, warsztaty dla najmłodszych. Wiele hoteli ma specjalne propozycje właśnie dla nich.

Ferie zimowe w ciepłych krajach

Nikt nie mówi, że ferie zimowe muszą być spędzone w zimowej scenerii. Może być zupełnie inaczej! Aktualnie wiele biur podróży zaprasza całe rodziny na wyjątkowe wycieczki do ciepłych krajów w okresie zimowych wakacji. To niesamowita propozycja, ponieważ zamiast śniegu i mrozu możemy wypocząć na słonecznej plaży.

Zimowe wakacje możemy spędzić między innymi na Teneryfie, która zaprasza słoneczną pogodą i ciekawymi miejscami do zobaczenia. Także możemy wybrać się do Afryki Północnej, ba przykład do Maroko, Tunezji czy do Egiptu. Wycieczki zorganizowane do tych krajów wcale nie są takie drogie, jak może nam się wydawać – często zapłacimy za nie niej niż za ferie spędzone w popularnej miejscowości turystycznej w Polsce.

Ferie zimowe w mieście

Jeśli jednak ze względów finansowych wyjazdy nie wchodzą w grę, wcale nie oznacza to, że maluch będzie musiał całe dwa tygodnie spędzić w domu. Ciekawe wakacje można również spędzić w mieście. Takie półkolonie są znacznie tańsze od kolonii i dodatkowo rodzice mogą wtedy pracować, więc nie muszą brać urlopu, aby opiekować się dzieckiem.

Warto przede wszystkim sprawdzić oferty różnych półkolonii, które organizowane są przez domy kultury oraz inne instytucje i organizacje. Wtedy maluch w ciągu dnia może spędzić czas na ciekawych zajęciach – może uprawiać sporty, uczyć się fotografować albo programować, może rozwijać swoje umiejętności plastyczne albo zostać aktorem w teatrze. To tylko parę propozycji, ponieważ jest ich o wiele więcej.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 400,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 86,10%. Rata miesięczna od 290,12 zł. Roczna stopa oprocentowania 19% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 5 825,66 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1436,66 zł, prowizja 4389,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 10 225,66 zł.  Stan na dzień 09.06.2022 r.                        

Aasa z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 800,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 73,35%. Rata miesięczna od 294,90 zł. Roczna stopa oprocentowania 19,0 % (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 5599,22 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1567,22 zł, prowizja 4032 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 10 399,00 zł. Stan na dzień 09.06.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych: 1 100,00 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.                          

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł. 
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00 zł.
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.