Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Zakupy online – jak znaleźć najniższą cenę?

Zakupy online – jak znaleźć najniższą cenę?

Internetowe zakupy są coraz chętniej wybierane przez klientów. Rośnie zaufanie klientów do zakupów internetowych. Jednocześnie rynek sprzedaży internetowej stale się rozwija co przekłada się na możliwość korzystania z coraz większej liczby profesjonalnych sklepów internetowych na poszczególnych rynkach produktowych.

Jednym z powodów rosnącej popularności zakupów internetowych jest możliwość korzystania z niższych cen. Sklepy internetowe mają niższe koszty prowadzenia działalności. Wynika to z braku konieczności posiadania oddziałów stacjonarnych. Sklepy działające jedynie w Internecie posiadają jedynie magazyny. Dodatkowo często oferują one znacznie szerszy asortyment produktów stale dostępnych w ofercie. Sklepy stacjonarne przedstawiają ofertę, która znajduje się na półkach sklepowych. Internetowe sklepy są w stanie oferować produkty, które znajdują się w ich magazynach.

Jak znaleźć korzystniejsze ceny w internetowych sklepach?

Gdy chce się skorzystać z atrakcyjnych cen przy zakupach internetowych bardzo ważne jest porównanie różnych ofert. Obecnie jest to znacznie łatwiejsze gdyż można nie tylko sprawdzać oferty poszczególnych sklepach internetowych. Korzystać można z serwisów internetowych, które pozwalają w jednym miejscu sprawdzić oraz porównać poszczególne oferty. Pozwala to z jednej strony na wyselekcjonowanie poszukiwanych produktów a także porównanie cen wybranego produktu w różnych sklepach.

Przy zakupach popularnych na rynku produktów, które dostępne są w szerokim asortymencie w Internecie znalezienie korzystnych cen jest znacznie łatwiejsze. Natomiast przy mniej popularnych produktach niezbędne jest poświęcenie czasu, który pozwala na znalezienie ofert sprzedaży takich wyrobów w różnych sklepach. Dotyczyć to może choćby określonego typu urządzenia czy produktu wybranego producenta. Wówczas można sprawdzić choćby średnią cenę rynkową co pozwala na zmniejszenie kosztów zakupu.

Oferty promocyjne

Podobnie jak przy zakupach w sklepach stacjonarnych również przy zakupach w sklepach internetowych można znaleźć wiele korzystnych ofert cenowych dostępnych na warunkach promocyjnych. Takie oferty pozwalają na uzyskanie największych oszczędności przy zakupach. jesienna-pozyczka

Wyszukiwanie promocji najłatwiej zrealizować za pośrednictwem serwisów internetowych, które pozwalają na porównanie ofert różnych sklepów. Wówczas w jednym miejscu można sprawdzić między innymi oferowane w danym momencie oferty promocyjne poszczególnych sklepów.

W sklepach internetowych dostępne są zarówno czasowe oferty promocyjne jak też stałe rabaty. Do coraz popularniejszych rozwiązań zaliczają się również wyprzedaże, które pojawiają się w sklepach internetowych. Dotyczy to między innymi takich rynków jak rynek odzieżowy, gdzie wyprzedaże związane są ze sprzedażą kolekcji z poprzednich sezonów.

Najniższe ceny przy zakupach internetowych można uzyskać w ramach światowych wyprzedaży związanych z takimi datami jak Czarny Piątek. Wówczas można uzyskać nawet kilkadziesiąt procent niższe ceny na poszczególnych rynkach produktowych.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 74,08%. Rata miesięczna od 245,30 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 9,5%. Całkowity koszt pożyczki: 4 617,56 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 627,56 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 617,56 zł. Stan na dzień 05.11.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5 700,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 68,26%. Rata miesięczna od 335,30 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 9,5%. Całkowity koszt pożyczki: 6 081,00 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 894, zł, prowizja 5 187,60 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11 781,00 zł. Stan na dzień 23.11.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł.