Weź pożyczkę, której rata nie wzrośnie przez cały okres spłaty. RRSO: 77,46%

Sprawdź!

Jaka pożyczka pozabankowa jest najlepsza?

Jaka pożyczka pozabankowa jest najlepsza?

Pożyczki pozabankowe cieszą się dzisiaj coraz większym powodzeniem – są uznawane jako doskonała alternatywa dla pożyczek bankowych. Czym dokładnie są pożyczki pozabankowe i jak wybierać te najlepsze?

Terminem pożyczki pozabankowe określa się wszelkiego rodzaju pożyczki udzielane poza bankami. Przykładowo mogą być one oferowane przez firmy pożyczkowe, lombardy, także przez osoby prywatne. Pożyczki te mogą być dostępne zarówno stacjonarnie, jak i przez internet.

Najlepsza pożyczka pozabankowa, czyli jaka?

Pożyczki pozabankowe wielu z nas kojarzą się z niezbyt bezpiecznymi i drogimi ofertami. Nic bardziej mylnego! Aktualnie na rynku działa bardzo wiele firm, które skoncentrowane są na satysfakcji klientów i działają zgodnie z obowiązującymi przepisami. Udostępniają pożyczki na atrakcyjnych warunkach, szybkie oraz bez ryzyka.

Przy poszukiwaniu najlepszej pożyczki pozabankowej powinniśmy przede wszystkim postawić na bezpieczeństwo. Firma oferująca pożyczki powinna być sprawdzona, dlatego warto zapoznać się z opiniami na jej temat. Nie powinna wymagać od nas żadnych wstępnych opłat czy wysyłania drogich SMS-ów. Gdy mówimy o pożyczkach on-line, jedynym kosztem może być wykonanie przelewu weryfikacyjnego w kwocie 1 grosza czy 1 złotego na konto firmy pożyczkowej.

Oczywiście, liczy się też koszt, czyli najlepiej, aby pożyczka ratalna kosztowała nas jak najmniej. Aktualnie porównanie kosztów jest bardzo łatwe, ponieważ możemy skorzystać ze specjalnych kalkulatorów i rankingów lub bezpośrednio na stronach firm pożyczkowych zobaczyć, ile będziemy musieli oddać przy określonej sumie i okresie pożyczki.

Naturalnie, dobra firma pożyczkowa będzie miała też dogodne dla nas warunki. Jeżeli mamy stały przychód, nie mamy negatywnych wpisów w BIK, wtedy możemy liczyć na pomoc w praktycznie każdej firmie pozabankowej. Przy braku spełnienia jednego czy obu tych warunków, nasze poszukiwania będziemy musieli zawęzić.

Jak porównywać pożyczki pozabankowe?

Przy wybieraniu dobrej firmy pozabankowej oraz atrakcyjnej pożyczki, powinniśmy pamiętać o tym, aby nie podejmować pochopnych decyzji. W ten sposób nie tylko możemy wybrać ofertę niekorzystną pod kątem cenowym, ale również niebezpieczną.

Przy porównywaniu pożyczek możemy wykorzystać wspomniane już serwisy internetowe, ale powinniśmy pamiętać o tym, że nie wszystkie posiadają aktualne informacje. Zawsze powinniśmy wobec tego wejść na stronę firmy pożyczkowej i tam zobaczyć warunki, a także zapoznać się z kosztami.

W kontekście pożyczek pozabankowych ważne jest też to, czy w razie problemów ze spłatą będziemy mogli liczyć na pomoc. Przedłużenie okresu spłaty, rozłożenie jej na mniejsze raty bardzo duże wsparcie wtedy, gdy bierzemy pożyczkę w trudnej dla nas sytuacji finansowej. W Aasa skorzystanie z takich usług nie jest związane z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Podsumowując, jeżeli szukasz dobrych pożyczek na raty, masz wiele propozycji do wyboru – gdy chcesz postawić na sprawdzoną ofertę i mieć pewność, że twoja pożyczka ratalna będzie bezpieczna, postaw na Aasa. Zapraszamy do złożenia wniosku już teraz!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 88,30%. Rata miesięczna od 353,49 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7161,48 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 5286,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12461,48 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r                                    

Aasa z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 77,46%. Rata miesięczna od 329,64 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa stała). Całkowity koszt pożyczki: 6326,73 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 4452 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11626,73 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych: 1 400,00 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.     

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy  NNLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna (NNLife TUnŻiR S.A., dalej jako Towarzystwo) z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł. 
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00 zł.
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.