Szybka pożyczka dostępna nie tylko przez internet

Szybka pożyczka dostępna nie tylko przez internet

Potrzebujesz szybkich pieniędzy? Teraz możesz wnioskować o pożyczkę internetową – bez wychodzenia z domu. Jednak błyskawiczną gotówkę możemy dostać także poza siecią. Gdzie warto jej poszukać?

Po pożyczkę nie musimy iść wcale do placówki banku albo pozabankowej firmy pożyczkowej. Możemy złożyć wniosek przez internet. Taka metoda stała się w ostatnich latach bardzo popularna i korzysta z niej coraz więcej osób.

Do wyboru mamy pełną gamę pożyczek internetowych – chwilówki, które zaciągane są najczęściej na okres jednego miesiąca, a także pożyczki ratalne, które możemy otrzymać na dłużej i spłacać w wygodnych ratach. Skupmy się jednak na pożyczkach dostępnych poza siecią – gdzie można dostać je szybko?

1. Pożyczka w placówce

Jeśli potrzebujesz szybkiej gotówki, możesz udać się do placówki banku lub firmy pożyczkowej. W wielu z nich można otrzymać pożyczkę na dowód, więc nie musimy dostarczać dodatkowych dokumentów, na przykład zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach.

Błyskawiczną pożyczkę w placówce dostaniemy głównie wtedy, gdy wnioskujemy o mniejsze sumy i mamy dobrą zdolność kredytową – bez negatywnych wpisów w BIK. Wtedy możemy w ciągu kilkunastu minut wyjść z gotówką.

2. Pożyczka na poczcie

pozyczka-online-na-lato

Po pożyczkę możemy udać się też na pocztę – mowa tutaj nie tylko o pożyczkach oferowanych przez banki pocztowe, ale również o pożyczkach innych pożyczkodawców, które odbieramy na poczcie.

W tym przypadku na uwagę zasługuje pożyczka z czekiem Giro – wniosek możemy złożyć on-line, ale pieniądze odbieramy w okienku, przedstawiając specjalny dokument. Taką pożyczkę możemy dostać nawet w ciągu jednego dnia!

3. Pożyczka w lombardzie

Po szybką gotówkę możemy udać się również do lombardu, jeśli mamy coś, co możemy zastawić. Może być to biżuteria, zegarek, elektronika, telefon komórkowy, aby wspomnieć tylko o niektórych przedmiotach. Oczywiście, im większa wartość takiej rzeczy, tym większą sumę będziemy mogli pożyczyć.

Pożyczkę w lombardzie otrzymamy w ciągu jednego dnia – pracownik lombardu będzie mógł na miejscu wycenić przedstawiony przez nas przedmiot, a następnie zaproponuje nam cenę. Przedmiot zostawiamy w lombardzie. Jeśli chcemy go odzyskać, musimy zwrócić pożyczkę – oczywiście w wyższej sumie niż ta, którą otrzymaliśmy. W przeciwnym przypadku przedmiot przechodzi na własność lombardu.

4. Pożyczka z obsługą domową

Niektóre firmy pożyczkowe działające pozabankowo oferują swoim klientom pożyczki z obsługą domowa. W tym przypadku do klienta przyjeżdża pracownik firmy i na miejscu podpisuje z nim umowę i przekazuje pieniądze.

Musimy jednak pamiętać o tym, że pożyczka z obsługą domową będzie związana z wyższymi cenami niż pożyczka wzięta samodzielnie – przez internet czy w placówce.

pozyczka-online-na-lato

Podsumowując, szybką pożyczkę możemy otrzymać dzisiaj nie tylko przez internet.

Jeśli jednak ważna jest dla nas wygoda, powinniśmy pamiętać o tym, że to właśnie on-line możemy pożyczyć pieniądze najprościej – bez potrzeby wychodzenia z domu i z przelewem na nasze konto bankowe nawet tego samego dnia.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 500 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 71,12 %. Rata miesięczna od 271,18 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 7,2%. Całkowity koszt pożyczki: 5 019,41 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 530,66 zł, prowizja 4 488,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 9 519,41 zł. Stan na dzień 30.06.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 64,86%. Rata miesięczna od 148,68 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 7,2%. Całkowity koszt pożyczki: 4 856,33 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 567,08 zł, prowizja 4 289,25 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 9 156,33 zł. Stan na dzień 30.06.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 238,40 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.