Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Szybka pożyczka nie tylko przez internet

Szybka pożyczka nie tylko przez internet

Potrzebujesz szybkich pieniędzy? Teraz możesz wnioskować o pożyczkę internetową – bez wychodzenia z dom. Jednak błyskawiczną gotówkę możemy dostać także poza siecią. Gdzie warto jej poszukać?

Po pożyczkę nie musimy iść wcale do placówki banku albo pozabankowej firmy pożyczkowej. Możemy złożyć wniosek przez internet. Taka metoda stała się w ostatnich latach bardzo popularna i korzysta z niej coraz więcej osób.

Do wyboru mamy pełną gamę pożyczek internetowych – chwilówki, które zaciągane są najczęściej na okres jednego miesiąca, a także pożyczki ratalne, które możemy otrzymać na dłużej i spłacać w wygodnych ratach. Skupmy się jednak na pożyczkach dostępnych poza siecią – gdzie można dostać je szybko?

1. Pożyczka w placówce

Jeśli potrzebujesz szybkiej gotówki, możesz udać się do placówki banku lub firmy pożyczkowej. W wielu z nich można otrzymać pożyczkę na dowód, więc nie musimy dostarczać dodatkowych dokumentów, na przykład zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach.

Błyskawiczną pożyczkę w placówce dostaniemy głównie wtedy, gdy wnioskujemy o mniejsze sumy i mamy dobrą zdolność kredytową – bez negatywnych wpisów w BIK. Wtedy możemy w ciągu kilkunastu minut wyjść z gotówką.

2. Pożyczka na poczcie

Po pożyczkę możemy udać się też na pocztę – mowa tutaj nie tylko o pożyczkach oferowanych przez banki pocztowe, ale również o pożyczkach innych pożyczkodawców, które odbieramy na poczcie.

W tym przypadku na uwagę zasługuje pożyczka z czekiem Giro – wniosek możemy złożyć on-line, ale pieniądze odbieramy w okienku, przedstawiając specjalny dokument. Taką pożyczkę możemy dostać nawet w ciągu jednego dnia!

3. Pożyczka w lombardzie

Po szybką gotówkę możemy udać się również do lombardu, jeśli mamy coś, co możemy zastawić. Może być to biżuteria, zegarek, elektronika, telefon komórkowy, aby wspomnieć tylko o niektórych przedmiotach. Oczywiście, im większa wartość takiej rzeczy, tym większą sumę będziemy mogli pożyczyć.

Pożyczkę w lombardzie otrzymamy w ciągu jednego dnia – pracownik lombardu będzie mógł na miejscu wycenić przedstawiony przez nas przedmiot, a następnie zaproponuje nam cenę. Przedmiot zostawiamy w lombardzie. Jeśli chcemy go odzyskać, musimy zwrócić pożyczkę – oczywiście w wyższej sumie niż ta, którą otrzymaliśmy. W przeciwnym przypadku przedmiot przechodzi na własność lombardu.

4. Pożyczka z obsługą domową

Niektóre firmy pożyczkowe działające pozabankowo oferują swoim klientom pożyczki z obsługą domowa. W tym przypadku do klienta przyjeżdża pracownik firmy i na miejscu podpisuje z nim umowę i przekazuje pieniądze.

Musimy jednak pamiętać o tym, że pożyczka z obsługą domową będzie związana z wyższymi cenami niż pożyczka wzięta samodzielnie – przez internet czy w placówce.

Podsumowując, szybką pożyczkę możemy otrzymać dzisiaj nie tylko przez internet.

Jeśli jednak ważna jest dla nas wygoda, powinniśmy pamiętać o tym, że to właśnie on-line możemy pożyczyć pieniądze najprościej – bez potrzeby wychodzenia z domu i z przelewem na nasze konto bankowe nawet tego samego dnia.

Ten wpis znajduje się w kategorii