Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

3 wydarzenia w 2019 na które warto się wybrać

3 wydarzenia w 2019 na które warto się wybrać

2019 roku już się zaczął. Mało tego – niektórzy zdążyli już nawet porzucić swoje noworoczne postanowienia :) Wniosek jest więc tylko jeden. Mamy nowy rok i jeżeli jeszcze nie zaplanowaliście szczegółowo kalendarza, to spieszymy Wam z pomocą. Przygotowaliśmy dla Was listę wydarzeń, które odbędą się w Polsce i na których warto, a nawet na których TRZEBA być.

Przygotowaliśmy dla Was listę wydarzeń, które odbędą się w Polsce i na których warto, a nawet na których TRZEBA być. Dlaczego?

Jakim kluczem kierowaliśmy się wybierający wydarzenia, na które Was zapraszamy? Przede wszystkim tym, że obecność na takim wydarzeniu będzie inwestycją we wspomnienia. Zapraszamy Was do udziału w wydarzeniach, które zdarzają się rzadko, albo bardzo, bardzo rzadko.

Gotowi na lot po tym, co będzie się działo w 2019 roku i co wszyscy będziemy wspominali przez następne długie lata? Przejdźmy więc do koncertów, bo 2019 rok zapowiada się naprawdę przebojowo!

  jesienna-pozyczka

Zobacz jego szlacheckość i przebojowość, zanim przejdzie na emeryturę

Jest jedną z najbardziej ekscentrycznych gwiazd światowej muzyki, sprzedał ponad 300 milionów płyt i jest jednym z najbardziej uhonorowanych artystów świata. Jego talent doceniła nawet sama Królowa Elżbieta nadając mu tytuł szlachecki, a on sam ogłosił, że w roku 2020, czyli za rok… kończy karierę i przechodzi na emeryturę. W zupełności zresztą uzasadnioną. Panie i Panowie… SIR ELTON JOHN

Czwartego maja krakowska Tauron Arena wypełni się jednymi z najbardziej znanych przebojów świata i nie może Was tam zabraknąć, tym bardziej, że w chwili, kiedy piszemy ten artykuł zostało już tylko 10% biletów!

Niestety możliwość zobaczenia Eltona Johna na scenie to też niemały wydatek. Pojedynczy bilet kosztuje około… 750 złotych. I nie jest to bilet VIP.  

 

Kiedyś szał, teraz szok… że oni ciągle grają jesienna-pozyczka

W dziejach muzyki popularnej dekada lat 90. zapisała się przede wszystkim dwoma zjawiskami. Są to girlsbandy i oczywiście boysbandy. I chociaż zespoły złożone z urodziwych, a nawet czasami zdolnych przedstawicieli jednej z płci istniały już wcześniej, to jednak dopiero w latach 90. zjawiska te zdominowały scenę muzyczną.

Zespołem najbardziej popularnym, wzbudzającym największe emocje, produkującym najbardziej przebojowe piosenki i jednocześnie wypełniającym po brzegi największe stadiony świata był… oczywiście Backstreet Boys!

Chociaż Panowie niestety już nieco „statusieli”, to jednak możliwość usłyszenia na żywo przebojów, które w latach 90. wybrzmiewały od Helu po Zakopane i od Tokio po Lizbonę. Backstreet Boys wystąpią 24. Czerwca na Torwarze, a ceny biletów zaczynają się od 240 złotych, co staje się niemałym wydatkiem, kiedy rozważamy zakup biletów dla pary. Jednak pamiętajmy – taki koncert może się już nie powtórzyć, a muzyczna podróż w czasie jest przecież doświadczeniem… bezcennym!

 

It’s your life!

W 2018 roku zostali wprowadzeni do Rock and Roll Hall of Fame, a już rok później pojawią się przed polską publicznością z którą zaśpiewają takie evergreeny jak „You Give Love a Bad Name”, „It’s my life” i oczywiście balladę wszech czasów jak mówią niektórzy „Always”.

Ręka w górę kto tak naprawdę nie chciałby tego lata zedrzeć gardła śpiewając „Livin’ on a Prayer” razem z Jonem Bon Jovi, którego matka… jest z pochodzenia Polką! Więc chociaż ceny biletów na warszawski koncert zespołu nie porywają, bo zaczynają się od 230 złotych, to warto stanąć pod sceną i przypomnieć wokaliście, że jego rockowy temperament to w sporej części zasługa dobrze rozśpiewanych genów znad Wisły.

 

Lista przebojów, lista marzeń, lista opłat! Spokojnie – będzie koncertowo!

Te trzy wydarzenia to nasz subiektywny wybór i mamy doskonałą świadomość, że nie są to rekomendacje ekonomicznie przyjazne, jednak są one przede wszystkim inwestycją we wspaniałe wspomnienia. Skąd jednak wziąć na nie pieniądze, kiedy nasze konto nie prezentuje się… koncertowo? Właśnie z myślą o takich sytuacjach, okazjach powstała oferta Aasa Polska S.A. Oferujemy wysokiej jakości pożyczki na jasnych zasadach i z wygodnymi ratami nie tylko dla tych, którzy muszą podreperować domowy budżet. Jesteśmy zawsze tam, gdzie pojawia się też możliwość doświadczenia czegoś unikanego, a nawet niepowtarzalnego, ponieważ wiemy, że życie składa nie tylko z obowiązków, ale też powinno składać się z przyjemności!

 

Niech to będzie przebojowy rok!

Dokładnie tego Wam życzymy! Aby 2019 rok przyniósł Wam wspaniałe wydarzenia, które zostaną w Waszej pamięci na bardzo długo. Niech to będzie rok pełen hitów, przebojów oraz koncertowych sukcesów! I pamiętajcie, że w tej sprawie możecie polegać na światowe gwiazdy oraz nieco mniejszą, ale też międzynarodową, bo pochodzącą ze Skandynawii gwiazdę finansów – Aasa Polska S.A.

 

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.