Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Gdzie pojechać na tanie wakacje?

Gdzie pojechać na tanie wakacje?

Wyjazd wakacyjny wcale nie musi kosztować nas sporo. Do wyboru mamy wiele miejsc, które są niemalże na każdą kieszeń. Jak zaplanować tani wyjazd wakacyjny, aby nie pogłębić dziury w swoim domowym budżecie?

Tanie wakacje przede wszystkim kojarzą nam się z wypoczynkiem w kraju. Jednak wcale nie musimy wybierać się nad Bałtyk, w góry czy na Mazury, gdy nie mamy zbyt wielu pieniędzy. Do dyspozycji mamy też inne kraje europejskie, a także poza granicami Europy, gdzie wypoczynek również nie będzie kosztować nas tak wiele.

Wszystko zależy od tego, jak będziemy chcieli zorganizować nasz wakacyjny wyjazd. Do dyspozycji mamy zarówno biura podróży, jak i również możemy załatwić wszystko samodzielnie – dzisiaj wystarczy do tego internet.

Last minute – poluj na okazje z biurami podróży

Jeżeli lubisz wygodę oferowaną przez biura podróży i nie chcesz lub nie masz czasu na planowanie wyjazdu we własnym zakresie, szukaj ofert typu last minute – to właśnie dzięki nim możemy zaoszczędzić nawet ponad połowę ceny! Oczywiście, musimy też przygotować się na wyjazd w ciągu najbliższych dni, co może być dla niektórych minusem.

Wycieczki last minute oferowane przez biura podróży wiodą w różne zakątki świata – największym powodzeniem cieszą się Egipt, Tunezja, Włochy, Grecja, a także Turcja i Hiszpania, czyli kraje w basenie Morza Śródziemnego. Możemy jednak znaleźć też inne atrakcyjne cenowo wyjazdy, które będą kosztowały nas podobnie jak wakacje spędzone nad polskim morzem. jesienna-pozyczka

Samodzielna wyprawa za grosze

Jednak większość osób chcących oszczędzać na wyjazdach wakacyjnych decyduje się na planowanie wszystkiego we własnym zakresie. Wtedy możemy odwiedzić wszystkie wybrane przez nas miejsca, określić środki komunikacji, noclegi, atrakcje, aby zmieścić się w wyznaczonym przedziale cenowym.

Przez internet możemy znaleźć tanie bilety lotnicze – nawet za kilkadziesiąt złotych tam i z powrotem możemy polecieć do różnych europejskich miast. Także w promocji możemy zakupić bilety na pociąg czy autokar. Oczywiście, darmowym sposobem na podróżowanie jest autostop, jednak może być niebezpieczny. Warto więc sprawdzić alternatywę, czyli carpooling – wspólne przejazdy.

Jeśli chodzi o noclegi, tanio możemy przenocować między innymi pod namiotem, ale są też wygodniejsze sposoby na spędzenie nocy. Ciekawa propozycja to couchsurfing – możemy skorzystać z takich noclegów po dołączeniu do społeczności couchsurferów – osób udostępniających sobie miejsca noclegowe w różnych krajach na świecie. Atrakcyjne oferty znajdziemy też na portalu Airbnb lub po prostu możemy szukać okazji w serwisach prezentujących noclegi w hotelach.

Gdy zabraknie pieniędzy, weź pożyczkę!

Wobec tego istnieje wiele sposobów na tanie podróżowanie – jeżeli również chcesz zwiedzać Polskę i świat bez wysokich kosztów, warto sprawdzić dostępne propozycje w biurach podróży i na różnych portalach turystycznych.

Gdy jednak nie chcesz się ograniczać i marzysz o wypoczynku bez zaciskania pasa, pomyśl o wzięciu szybkiej pożyczki. Razem z nią spełnienie wakacyjnych marzeń będzie jeszcze prostsze!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 74,08%. Rata miesięczna od 245,30 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 9,5%. Całkowity koszt pożyczki: 4 617,56 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 627,56 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 617,56 zł. Stan na dzień 05.11.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5 700,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 68,26%. Rata miesięczna od 335,30 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 9,5%. Całkowity koszt pożyczki: 6 081,00 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 894, zł, prowizja 5 187,60 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11 781,00 zł. Stan na dzień 23.11.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł.