Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Jak mądrze korzystać z promocji bankowych?

Jak mądrze korzystać z promocji bankowych?

Na rynku bankowym można liczyć co pewien czas na bardzo korzystne oferty promocyjne. Warto jest regularnie kontrolować rynek bankowy co pozwala na zdobywanie szybko wiedzy dotyczącej najbardziej korzystnych promocji. Skorzystanie z takich promocji pozwala na zapewnienie możliwości uzyskania korzyści finansowych.

W Polsce korzystanie ze zmian produktów bankowych nie jest popularne. Generalnie Polacy są przywiązani do banków, z których usług korzystają. Jednak wiele promocji bankowych szczególnie kierowanych do nowych klientów jest w stanie zapewnić bardzo duże korzyści finansowe.

Warto z tego powodu sprawdzać rynek bankowy pod kątem pojawiających się promocji bankowych. Obecnie jest to znacznie łatwiejsze, gdyż działa wiele stron poświęconych rynkowi bankowemu, które nastawione są na prezentowanie promocji. Na takich stronach można bardzo wygodnie zapoznać się z dostępnymi i nowymi promocjami bankowymi. Na wielu takich promocjach poświęcając niewiele czasu można sporo zyskać.

Do korzystnych promocji można zaliczyć te dotyczące lokat bankowych, kont oszczędnościowych czy rachunków bankowych.

Promocje dotyczące lokat

Gdy przechowuje się środki finansowe w banku zawsze można pomyśleć o otworzeniu lokaty. Nie trzeba wcale zamrażać środków finansowych na długi okres czasu gdyż generalnie do najbardziej popularnych zaliczyć można lokaty bankowe otwierane na krótki oraz średni okres czasu. jesienna-pozyczka

Jednocześnie lokaty oferowane w promocjach pozwalają na zapewnienie między innymi znacznie wyższego oprocentowania w stosunku do przeciętnego oprocentowani na rynku. Jeśli regularnie korzysta się z lokat bankowych wybranie ofert lokat dostępnych w ramach promocyjnych warunków pozwala na uzyskanie znacznie większych zysków.

Konta dla nowych klientów

Przy zakładaniu rachunków bankowych przez nowych klientów wiele banków oferuje bonusy. Wiele takich bonusów jest finansowych. Przy zakładaniu konta bankowego można liczyć na przekazanie na konto środków finansowych. Wiele takich promocji dotyczy darmowych rachunków.

Jednocześnie czas posiadania takiego rachunku promocyjnego jest określony, co dotyczy określonego okresu gdy konto może być zlikwidowane. Nie trzeba w takim przypadku zakładać rachunku, z którego rzeczywiście będzie się korzystało w długim okresie czasu. Natomiast promocja pozwala za samo założenie rachunku uzyskać dodatkowe środki finansowe.

Promocyjne kredyty

Do korzystnych ofert można zaliczyć promocyjne kredyty. Takie kredyty na specjalnych warunkach pozwalają na zapewnienie znacznie mniejszych kosztów kredytowania. Pozwala to na pożyczenie pieniędzy przy znacznie mniejszych kosztach spłacania. Jednocześnie do wielu kredytów banki oferują również dodatkowe bonusy.

Takie bonusy mogą być finansowe jak spłata raty lub rat przy regularnym spłacaniu kredytu czy też zapewnienie środków na konto przy zdecydowaniu się na określony rodzaj kredytu w wybranym banku. Jeśli planuje się większe zakupy czy szuka się korzystnego kredytu zawsze warto sprawdzać promocyjne oferty kredytów.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.