Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Spersonalizowana karta bankowa Legia

Spersonalizowana karta bankowa Legia

Gdy wybiera się karty bankowe można decydować się na spersonalizowane. Postawienie na takie karty bankowe pozwala na uzyskania kart z możliwością wyboru wizerunku, który jest umieszczany na kartach bankowych.

Obecnie są banki na rynku finansowym, które pozwalają na zapewnienie umieszczenia zdjęć na awersie.

Karty płatnicze są coraz bardziej popularne. Wynika to między innymi z tego, że gotówka w coraz większym stopniu i naturalnie wychodzi z obiegu. Jednocześnie ważne jest decydowanie się na takie karty płatnicze, które pozwalają na zapewnienie korzystnych warunków cenowych w zakresie regularnego korzystania z takich kart bankowych.

Koszty korzystania za kart bankowych znacznie zwiększają koszty używania rachunków bankowych. Warto zatem korzystać z takich kart płatniczych, które pozwalają na ograniczenie opłat za nie.

Wiele banków wymaga spełnienia określonych warunków by móc korzystać z tańszych kart płatniczych. Dotyczy to przede wszystkim miesięcznego obrotu na karcie, który musi przekroczyć określone, najczęściej małe kwoty. jesienna-pozyczka

Dopasowane karty płatnicze

Obecnie banki oferują coraz bardziej spersonalizowane produkty finansowe. Dotyczy to między innymi kart płatniczych, które można dopasować pod kątem ofert, a także można decydować się również na personalizowane karty płatnicze.

Takie karty płatnicze pozwalają umieszczenie na karcie zdjęcia żony czy dziecka, ulubionego obrazka zwierzęcia, zdjęcia z wakacji. Jednocześnie na razie banki najczęściej nie pozwalają na dowolne wybieranie wizerunku, który znajdzie się na karcie płatniczej.

Można jedynie wybrać z kilku grafik a wiele banków oferuje jedynie jedną grafikę. Jednak są takie banki, które oferują możliwość dopasowania w pełni indywidualnie cech karty w zakresie grafik, zdjęć, które znajdują się na kartach płatniczych.

Czy warto personalizować karty?

Na karty personalizowane decydują się szczególnie młode osoby. Dla takich osób środki płatnicze są podstawowym sposobem realizowania transakcji. Jednocześnie wiele młodych osób traktuje środki płatnicze jako osobiste przedmioty.

Z tego powodu umieszczanie na nich zdjęć jest elementem tworzenia ciekawego gadżetu. Za wykonanie zmiany wyglądu karty trzeba zapłacić, ale nie jest to bardzo kosztowna usługa, która jedynie nieznacznie przekracza kwotę dziesięciu złotych. Warto zatem sprawdzić oferty różnych banków, które oferują wykonanie personalizowanych kart płatniczych.

Selekcja ofert kart?

Decydując się na karty płatnicze w tym personalizowane warto sprawdzić poszczególne oferty banków. Pozwala to na wybranie takich ofert, które pozwalają na najtańsze przygotowanie takiej karty. jesienna-pozyczka

Oczywiście można również decydować się na banki, które oferują również dostęp do kart płatniczych do rachunków bankowych, które są dostępne na bardzo korzystnych warunkach finansowych. Jednocześnie przy decydowaniu się na karty płatnicze spersonalizowane trzeba wybierać oferty z ograniczonej liczby ofert banków, które oferują tego rodzaju usług w zakresie przygotowania kart ze zdjęciami, grafikami. 

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.