Zadzwoń: 22 4 600 300 801 40 40 40

Pożyczka na pierścionek zaręczynowy

Pożyczka na pierścionek zaręczynowy

Zaręczyny to ważna decyzja, której nie powinniśmy podejmować pod wpływem impulsu. Oświadczając się ukochanej osobie, dajemy jej sygnał, że chcemy związać się z nią na resztę życia. Przypieczętowaniem tej przysięgi jest pierścionek zaręczynowy.

W sklepach jubilerskich możemy znaleźć obecnie szeroką gamę pierścionków zaręczynowych, które różnią się pomiędzy sobą wyglądem, zastosowanymi kruszcami oraz cenami. Te mogą wahać się od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy złotych, nie wspominając już o droższych modelach.

Klasyka wśród pierścionków zaręczynowych to złoto żółte w połączeniu z diamentem w szlifie brylantowym, czyli brylantem. Takie pierścionki dawane są na zaręczyny najczęściej, ale, oczywiście, możemy też wybrać bardziej niestandardowy, ale równie piękny model. Najważniejsze, ab podobał się on osobie, której chcemy go wręczyć.

Ile kosztują pierścionki zaręczynowe?

Gdy chcemy zdecydować się na klasyczny pierścionek zaręczynowy ze złota z niewielkim brylantem zapłacimy za niego około 1 000 złotych. Oczywiście, to tylko cena szacunkowa, ponieważ na cenę wpływa mnóstwo czynników, w tym masa kamienia, jego czystość oraz barwa, rodzaj obrączki pierścionka, co ma związek z ilością wykorzystanego złota.

W niższych cenach zakupimy pierścionki zaręczynowe pozłacane oraz z cyrkoniami zamiast brylantów – tutaj ceny to około 200-300 złotych w zależności od wybranego modelu, ale znajdziemy też tańsze, na przykład w internetowych sklepach jubilerskich.

Oprócz żółtego złota warto też wziąć pod uwagę pierścionki ze złota białego, platyny oraz tytanu, które również prezentują się bardzo efektownie. Są one najlepszym wyborem dla pań, które nie przepadają za biżuterią ze złota żółtego i wolą chłodniejsze odcienie złota - przypominające srebro.

Jak sfinansować zakup pierścionka zaręczynowego?

Oczywiście, najlepiej mieć odłożoną sumę, która pozwoli nam na łatwe zakupienie pierścionka zaręczynowego dla naszej wybranki. Nie zawsze jednak dysponujemy takimi pieniędzmi, a czasami okazuje się też, że zebrana przez nas suma nie jest wystarczająca do tego, aby zakupić wypatrzony model, droższy niż zakładaliśmy. Jak wtedy sfinansować zakup, gdy nie chcemy dłużej czekać z zaręczynami?

Z pomocą przychodzą szybkie pożyczki, dzięki którym możemy błyskawicznie uzyskać dodatkową gotówkę i przeznaczyć ją na dowolny cel, w tym na zakup pierścionka zaręczynowego dla wybranki. W ten sposób będziemy mogli bez problemu sfinansować kupno biżuterii i oświadczyć się wtedy, gdy zaplanowaliśmy.

Szybka pożyczka w Aasa – złóż wniosek już teraz!

Jeśli potrzebujesz dodatkowego zastrzyku finansowego na zakupienie pierścionka na zaręczyny, nie czekaj, ale skorzystaj z naszej oferty w Aasa Polska. Przygotowaliśmy pożyczkę pozwalającą na sfinansowanie zakupów w kwocie do 10 000 złotych – spłata odbywa się w terminie od 10 do 24 miesięcy, dlatego można łatwo zwrócić pełną sumę w niskich ratach.

Nasza pożyczka ratalna udzielana jest na przejrzystych warunkach i możemy wziąć ją bez wychodzenia z domu – wystarczy tylko wybrać kwotę i okres spłaty na naszej stronie internetowej, a potem złożyć wniosek. Zapraszamy!

Ten wpis znajduje się w kategorii