Weź pożyczkę, której rata nie wzrośnie przez cały okres spłaty. RRSO: 77,46%

Sprawdź!

Pożyczka przez telefon w Aasa Polska

Pożyczka przez telefon w Aasa Polska

Zabrakło ci pieniędzy? Potrzebujesz szybkiego zastrzyku finansowego? W takim przypadku możesz zdecydować się na pożyczki pozabankowe, które są świetnym sposobem na szybkie pokrycie różnych wydatków. Teraz możemy zaciągać je przez internet. Możemy jednak znaleźć też oferty pożyczek przez telefon. Na czym to polega?

W Aasa Polska przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjną propozycję – to pożyczka przez telefon, o którą można wnioskować przez naszą nową aplikację mobilną. To nasz krok w stronę użytkowników smartfonów, którzy chcą uzyskać szybki dostęp do pieniędzy.

Pożyczki Aasa teraz dostępne wszędzie

Dotychczas dostęp do konta Moja Aasa możliwy był tylko na komputerach. Postanowiliśmy jednak wyjść naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów i stworzyliśmy aplikację mobilną, dzięki której nasi klienci mogą mieć dostęp do konta Moja Aasa w każdym miejscu oraz o każdym czasie.

Wraz z zaciągnięciem pożyczki ratalnej w naszej firmie Aasa klient otrzymuje dostęp do indywidualnego konta Moja Aasa. Po zalogowaniu się na to konto ze swojego komputera możemy poczytać o naszej pożyczce, między innymi możemy sprawdzić jej wysokość, terminy kolejnych rat do spłaty, możemy też łatwo wypełniać kolejne wnioski o pożyczkę, gdy będziemy chcieli wziąć następną.

Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze oraz czytelna, dlatego jej obsługa nie sprawi ci żadnych trudności. Aby zacząć z niej korzystać, wystarczy ją tylko pobrać, zainstalować oraz zalogować się na swoje konto, co możliwe jest również przez Facebooka.

Główne funkcjonalności aplikacji Moja Aasa Mobile to:

• kalendarz płatności – dzięki niemu możemy zawsze łatwo sprawdzić informacje o terminie kolejnej raty, aby spłacić ją w terminie, w kalendarzu płatności możemy również zobaczyć wysokość kolejnych rat do spłaty

• wakacje od spłaty – funkcja ta pozwala na uzyskanie miesięcznej przerwy w spłacie zobowiązania

• wniosek o pożyczkę – za pośrednictwem aplikacji możemy również przygotować wniosek pożyczkowy, a następnie uzyskać szybką decyzję i przelew środków z przyznanej pożyczki

• wypełniony formularz danych – dzięki temu, że formularz jest od razu wypełniony, możemy korzystać z pożyczek Aasa wygodniej i oszczędzać czas

To tylko kilka wybranych możliwości naszej aplikacji mobilnej, ponieważ również pozwala ona na korzystanie z innych opcji pomocnych w zaciąganiu pożyczek oraz ich spłacie. Na pewno doceni je każdy nasz klient.

Jak skorzystać z aplikacji Moja Aasa Mobile?

Jeżeli chcesz skorzystać z aplikacji Moja Aasa Mobile, możesz zrobić to całkowicie za darmo. Po prostu wejdź na stronę internetową serwisu Google Play, gdzie dostępna jest nasza aplikacja, a następnie wyszukaj aplikację albo kliknij w link na naszej stronie internetowej. Pobierz i zainstaluj aplikację i dokonaj rejestracji – od teraz możesz już korzystać z funkcjonalności aplikacji.

Wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android zapraszamy do przetestowania naszej aplikacji Moja Aasa Mobile – razem z nią zarządzenie swoim kontem Aasa i zaciąganie pożyczek przez telefon jest jeszcze łatwiejsze, gdziekolwiek jesteś!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 88,30%. Rata miesięczna od 353,49 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7161,48 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 5286,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12461,48 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r                                    

Aasa z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 77,46%. Rata miesięczna od 329,64 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa stała). Całkowity koszt pożyczki: 6326,73 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 4452 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11626,73 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych: 1 400,00 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.     

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy  NNLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna (NNLife TUnŻiR S.A., dalej jako Towarzystwo) z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł. 
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00 zł.
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.