Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Pożyczka przez telefon w Aasa Polska

Pożyczka przez telefon w Aasa Polska

Zabrakło ci pieniędzy? Potrzebujesz szybkiego zastrzyku finansowego? W takim przypadku możesz zdecydować się na pożyczki pozabankowe, które są świetnym sposobem na szybkie pokrycie różnych wydatków. Teraz możemy zaciągać je przez internet. Możemy jednak znaleźć też oferty pożyczek przez telefon. Na czym to polega?

W Aasa Polska przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjną propozycję – to pożyczka przez telefon, o którą można wnioskować przez naszą nową aplikację mobilną. To nasz krok w stronę użytkowników smartfonów, którzy chcą uzyskać szybki dostęp do pieniędzy.

Pożyczki Aasa teraz dostępne wszędzie

Dotychczas dostęp do konta Moja Aasa możliwy był tylko na komputerach. Postanowiliśmy jednak wyjść naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów i stworzyliśmy aplikację mobilną, dzięki której nasi klienci mogą mieć dostęp do konta Moja Aasa w każdym miejscu oraz o każdym czasie.

Wraz z zaciągnięciem pożyczki ratalnej w naszej firmie Aasa klient otrzymuje dostęp do indywidualnego konta Moja Aasa. Po zalogowaniu się na to konto ze swojego komputera możemy poczytać o naszej pożyczce, między innymi możemy sprawdzić jej wysokość, terminy kolejnych rat do spłaty, możemy też łatwo wypełniać kolejne wnioski o pożyczkę, gdy będziemy chcieli wziąć następną.

Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze oraz czytelna, dlatego jej obsługa nie sprawi ci żadnych trudności. Aby zacząć z niej korzystać, wystarczy ją tylko pobrać, zainstalować oraz zalogować się na swoje konto, co możliwe jest również przez Facebooka. jesienna-pozyczka

Główne funkcjonalności aplikacji Moja Aasa Mobile to:

• kalendarz płatności – dzięki niemu możemy zawsze łatwo sprawdzić informacje o terminie kolejnej raty, aby spłacić ją w terminie, w kalendarzu płatności możemy również zobaczyć wysokość kolejnych rat do spłaty

• wakacje od spłaty – funkcja ta pozwala na uzyskanie miesięcznej przerwy w spłacie zobowiązania

• wniosek o pożyczkę – za pośrednictwem aplikacji możemy również przygotować wniosek pożyczkowy, a następnie uzyskać szybką decyzję i przelew środków z przyznanej pożyczki

• wypełniony formularz danych – dzięki temu, że formularz jest od razu wypełniony, możemy korzystać z pożyczek Aasa wygodniej i oszczędzać czas

To tylko kilka wybranych możliwości naszej aplikacji mobilnej, ponieważ również pozwala ona na korzystanie z innych opcji pomocnych w zaciąganiu pożyczek oraz ich spłacie. Na pewno doceni je każdy nasz klient.

Jak skorzystać z aplikacji Moja Aasa Mobile?

Jeżeli chcesz skorzystać z aplikacji Moja Aasa Mobile, możesz zrobić to całkowicie za darmo. Po prostu wejdź na stronę internetową serwisu Google Play, gdzie dostępna jest nasza aplikacja, a następnie wyszukaj aplikację albo kliknij w link na naszej stronie internetowej. Pobierz i zainstaluj aplikację i dokonaj rejestracji – od teraz możesz już korzystać z funkcjonalności aplikacji. jesienna-pozyczka

Wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android zapraszamy do przetestowania naszej aplikacji Moja Aasa Mobile – razem z nią zarządzenie swoim kontem Aasa i zaciąganie pożyczek przez telefon jest jeszcze łatwiejsze, gdziekolwiek jesteś!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.