Zaplanuj urlop z pożyczką online!

Sprawdź!

Pożyczkę można wziąć przez całą dobę

Pożyczkę można wziąć przez całą dobę

Potrzebna dodatkowa gotówka? Gdy jest weekend, wcale nie musisz czekać do poniedziałku. Dzisiaj pożyczkę można wziąć przez cały tydzień – także bez wychodzenia z domu!

Szybka i wygodna pożyczka na dowolny cel jest dostępna niemalże dla każdego. Możemy o nią wnioskować nie tylko w bankach, ale również w pozabankowych firmach pożyczkowych. Pożyczki to kapitalna propozycja dla osób, które chcą otrzymać gotówkę jak bez przeszkód.

Po pożyczkę możemy udać się do placówki banku albo firmy pożyczkowej, ale możemy również skorzystać z ofert internetowych. To właśnie one są szczególnie warte uwagi, gdy chcielibyśmy otrzymać pożyczkę nawet w ciągu weekendu.

Gdy pieniądze potrzebne są od zaraz

Zdarzają się takie sytuacje, gdy ze złożeniem wniosku o pożyczkę nie możemy czekać do poniedziałku. Możemy potrzebować pieniędzy na kupno niezbędnych sprzętów do domu, które się popsuły, na przykład lodówki albo pralki, musimy mieć je, aby pokryć w terminie jakiś dług albo pomóc naszym bliskim, którzy ich potrzebują.

W takim przypadku warto poszukać pożyczek, które dostępne są nie tylko w dni powszednie, ale również w weekendy, a nawet w święta. Gdzie można je dostać? pożyczka na lato

Pożyczka non-stop dostępna online

Pożyczki udzielane przez placówki stacjonarne są najczęściej dostępne tylko w dni powszednie, czyli od poniedziałku do piątku. Niektóre placówki bankowe działają także w soboty, dlatego możemy czasami złożyć wniosek jeszcze w ten dzień i otrzymać decyzję. Musimy jednak pamiętać, żeby zabrać ze sobą wszystkie wymagane dokumenty – w przeciwnym przypadku nie złożymy wniosku.

Znacznie łatwiej jest o pożyczkę przez internet. W tym przypadku załatwiamy wszystkie formalności on-line, dlatego nie musimy udawać się do placówki. Takie pożyczki możemy uzyskać zarówno bankowo, jak i pozabankowo.

Pożyczka od zaraz – złóż wniosek już teraz!

W banku pożyczkę internetową w weekend możemy dostać wtedy, gdy jesteśmy jego stałym klientem. Wtedy bank na podstawie naszej aktywności na koncie określa naszą zdolność kredytową i wydaje decyzję. Uwaga! Nie wszystkie banki rozpatrują wnioski pożyczkowe w weekendy. Czasami są one sprawdzane i zatwierdzane dopiero w pierwszy dzień roboczy.

Do dyspozycji są za to pożyczki pozabankowe. Tutaj powinniśmy sprawdzić, czy firma pożyczkowa pracuje także w weekendy – takie dane najczęściej znajdziemy na jej stronie internetowej. Wiele firm tego rodzaju także zapewnia swoim klientom pomoc w weekendy, dlatego możemy wtedy złożyć wniosek od zaraz.

Musimy jednak pamiętać o tym, że dużo zależy też od tego, w jakim banku mamy konto, co wpływa na metody weryfikacji naszych danych – w przypadku przelewów wewnątrzbankowych księgowanie odbywa się od razu. Dla tych międzybankowych dopiero w dni robocze, chyba że skorzystamy ze specjalnych przelewów ekspresowych obsługiwanych przez pożyczkodawcę.

Podsumowując, jeśli potrzebujesz pożyczki nawet w weekend, możesz otrzymać ją w wybranych bankach i pozabankowych firmach pożyczkowych. Warto sprawdzić ich godziny pracy przed złożeniem wniosku! pożyczka na lato

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 400,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 86,10%. Rata miesięczna od 290,12 zł. Roczna stopa oprocentowania 19% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 5 825,66 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1436,66 zł, prowizja 4389,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 10 225,66 zł.  Stan na dzień 09.06.2022 r.                        

Aasa z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 800,00 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 73,35%. Rata miesięczna od 294,90 zł. Roczna stopa oprocentowania 19,0 % (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 5599,22 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1567,22 zł, prowizja 4032 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 10 399,00 zł. Stan na dzień 09.06.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych: 1 100,00 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.                          

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł. 
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00 zł.
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.