Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Skąd wziąć pieniądze na spełnienie marzeń?

Skąd wziąć pieniądze na spełnienie marzeń?

Kto z nas czasami nie popuszcza wodzy fantazji i nie wyobraża sobie dużej wygranej na loterii? Dalekie podróże, piękny dom, czy może najdroższy samochód. Milionowa nagroda z pewnością pomogłaby w spełnieniu wielu marzeń? Statystyka jest jednak nieubłagana – szansa na trafienie magicznej szóstki jest bliska zeru.

Pomyślmy zatem, jak przybliżyć się o krok do spełnienia najskrytszych marzeń, kiedy rzeczywistość bywa nieco odległa od tej zza różowych okularów. Od czego zacząć? Od małych zmian, które mogą przynieść wielkie korzyści. Zacznij je zauważać i wprowadzać w życie.

Odkryj nasze sposoby na radzenie sobie z problemami finansowymi i zacznij śmiało realizować marzenia!

Przyjemne z pożytecznym – czyli cena porządków w szafie  

Dlaczego wciąż to robimy? Z sentymentu? Z nadziei na to, że moda wraca? Z żalu, że to dużo nas kiedyś kosztowało? Chyba sami do końca nie jesteśmy w stanie tego stwierdzić. Jedno jest pewne – to bez sensu! Stara prawda mówi, że jeśli nie założyliśmy przez rok danego ubrania, nie założymy go prawdopodobnie już nigdy więcej.

Pozbądź się więc nieużywanych ubrań oraz innych przedmiotów – sprzedaj je na aukcji w Internecie! W obecnych czasach takie praktyki są bardzo popularne. Dzięki temu możesz zyskać dużo miejsca w szafie i sporo pieniędzy. Dlaczego by nie spróbować, kiedy to prawie nic nie kosztuje? Do dzieła!  jesienna-pozyczka

Kłopoty z kasą? Porozmawiaj z szefem!  

Uważasz się za przykładnego pracownika? Z pewnością należy Ci się za to odpowiednie wynagrodzenie. Nie wiesz jak zacząć rozmowę z dyrektorem? Na to też mamy sposób! Przedstaw je pracodawcy i opowiedz o swoich celach, które chcesz osiągnąć na swoim stanowisku w najbliższym czasie. Zmotywowany pracownik wiele zyskuje w oczach przełożonego. Dobrze przeprowadzona rozmowa może przynieść podwyżkę. Czasami może udać się też wynegocjować dodatkowe benefity – bony świąteczne, refundację biletu lub kursów podnoszących nasze kompetencje i zwiększających naszą wartość na rynku pracy.

Planujesz własny biznes? Sprawdź, co Ci się należy! 

Jeśli Twoje problemy finansowe spowodowane są rozpoczynaniem nowej działalności, weź pod uwagę dofinansowania. Dowiedz się, czy w Twojej sytuacji możesz liczyć na pomoc materialną od Państwa. Nie przejmuj się dokumentacjami i procesem ubiegania się o wsparcie. W dzisiejszych czasach jest wiele osób, których zadaniem jest pomóc Ci przejść przez wszystkie formalności. Nie bój się pożyczek, szczególnie jeśli są one dedykowane dla biznesu. 

Chwilowe problemy finansowe? Nie bój się pożyczki!

Ciężki miesiąc? Nieplanowany remont? Samochód nie odpalił, a mechanik dał Ci popalić?  To może zdarzyć się każdemu, dlatego warto mieć plan B. Na szczęście są instytucje, które oferują szybkie pożyczki na jasnych zasadach, takie jak aasapolska.pl. Wystarczy wypełnić prosty formularz i otrzymujemy wnioskowaną kwotę w nieprawdopodobnie szybkim czasie. Nic się nie bój - to naprawdę jest takie proste jak brzmi! Wnioskować można nawet o 15 000 PLN, a dzięki rozłożeniu pożyczki na raty nie musimy się martwić o wysokie, miesięczne koszty. Wszystko to dla naszej wygody!

Spełniaj marzenia zarabiając dodatkową kasę! 

Masz problemy finansowe, a marzy Ci się nowy samochód? Potraktuj nowe auto jako inwestycję i dodatkową opcję zarobku. W wolnym czasie podejmij pracę dorywczą jako prywatny kierowca taksówki lub rozwoziciel jedzenia. Dzięki temu szybciej spłacisz kredyt oraz będziesz mieć więcej czasu na cieszenie się nowym zakupem zbicia niezłej kasy. Ciekawy jak to zrobić? Nic prostszego! W wolnym czasie możesz piec lub gotować na zamówienie. Domowe jedzenie znów jest modne – wykorzystaj to i podziel się z innymi smakiem Twoich rodzinnych receptur. Pyszny pomysł, prawda?  Dzięki Internetowi dotarcie do chętnych nie powinno być trudne!

Kredyt to dobra rzecz. Działaj rozsądnie, by podwoić zyski! 

Często cel, na jaki pożyczamy pieniądze powinien być traktowany jak prawdziwa żyła złota. Nie wierzysz? Spójrz na nowy zakup jak na inwestycję. Zaplanuj odpowiednio swój czas wolny i zastanów się nad działaniami w celu zarobkowym. Wiele cennych rzeczy, jakie kupujemy mogą okazać się doskonałym źródłem dodatkowych finansów, czego przykłady znalazłeś powyżej. 

Najpopularniejszym przedmiotem pożyczki, a zarazem inwestycji jest zakup mieszkania. Kto z nas nie marzy o własnym? Wynajem lokum to wzorowy przykład dodatkowych zarobków. Opłaty uzyskane z wynajmu, mogą pokryć miesięczną ratę kredytu hipotecznego. Zaplanuj możliwość wynajęcia pokoju swojego mieszkania przed jego kupnem. To bardzo opłacalne rozwiązanie, które przynosi zyski.  jesienna-pozyczka

Jak widać, jest wiele rozwiązań dla zdobycia nadprogramowych środków. Wystarczy zacząć zauważać w przedmiotach codziennego użytku źródło dochodu.  Dodaj do tego odrobinę dobrych chęci i przede wszystkim dużą łyżkę optymizmu. Obserwuj, jak wyrasta z tego Twój sukces. Powodzenia! 

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.