W związku z decyzją Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydaną w dniu 19 września 2019 r. nr DOZIK-4/2019 Aasa Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie informuje, że stosowała praktykę naruszającą zbiorowe interesy konsumentów polegającą na nieobniżaniu w przypadku przedterminowej spłaty kredytu konsumenckiego całkowitego kosztu kredytu o koszty opłaty przygotowawczej, które dotyczą okresu, o który skrócono czas obowiązywania umowy, co jest niezgodne z art. 49 ust. 1 ustawy o kredycie konsumenckim (tekst jedn.: Dz.U. z 2018 r. poz. 993 ze zm.) oraz godzi w zbiorowe interesy konsumentów. Decyzja Prezesa UOKiK nr DOZIK-4/2019 z dnia 19 września 2019 r. dostępna jest pod adresem www.uokik.gov.pl

Skąd wziąć pieniądze na spełnienie marzeń?

Skąd wziąć pieniądze na spełnienie marzeń?

Kto z nas czasami nie popuszcza wodzy fantazji i nie wyobraża sobie dużej wygranej na loterii? Dalekie podróże, piękny dom, czy może najdroższy samochód. Milionowa nagroda z pewnością pomogłaby w spełnieniu wielu marzeń? Statystyka jest jednak nieubłagana – szansa na trafienie magicznej szóstki jest bliska zeru.

Pomyślmy zatem, jak przybliżyć się o krok do spełnienia najskrytszych marzeń, kiedy rzeczywistość bywa nieco odległa od tej zza różowych okularów. Od czego zacząć? Od małych zmian, które mogą przynieść wielkie korzyści. Zacznij je zauważać i wprowadzać w życie.

Odkryj nasze sposoby na radzenie sobie z problemami finansowymi i zacznij śmiało realizować marzenia!

Przyjemne z pożytecznym – czyli cena porządków w szafie  

Dlaczego wciąż to robimy? Z sentymentu? Z nadziei na to, że moda wraca? Z żalu, że to dużo nas kiedyś kosztowało? Chyba sami do końca nie jesteśmy w stanie tego stwierdzić. Jedno jest pewne – to bez sensu! Stara prawda mówi, że jeśli nie założyliśmy przez rok danego ubrania, nie założymy go prawdopodobnie już nigdy więcej.

Pozbądź się więc nieużywanych ubrań oraz innych przedmiotów – sprzedaj je na aukcji w Internecie! W obecnych czasach takie praktyki są bardzo popularne. Dzięki temu możesz zyskać dużo miejsca w szafie i sporo pieniędzy. Dlaczego by nie spróbować, kiedy to prawie nic nie kosztuje? Do dzieła!  wiosenna-pozyczka

Kłopoty z kasą? Porozmawiaj z szefem!  

Uważasz się za przykładnego pracownika? Z pewnością należy Ci się za to odpowiednie wynagrodzenie. Nie wiesz jak zacząć rozmowę z dyrektorem? Na to też mamy sposób! Przedstaw je pracodawcy i opowiedz o swoich celach, które chcesz osiągnąć na swoim stanowisku w najbliższym czasie. Zmotywowany pracownik wiele zyskuje w oczach przełożonego. Dobrze przeprowadzona rozmowa może przynieść podwyżkę. Czasami może udać się też wynegocjować dodatkowe benefity – bony świąteczne, refundację biletu lub kursów podnoszących nasze kompetencje i zwiększających naszą wartość na rynku pracy.

Planujesz własny biznes? Sprawdź, co Ci się należy! 

Jeśli Twoje problemy finansowe spowodowane są rozpoczynaniem nowej działalności, weź pod uwagę dofinansowania. Dowiedz się, czy w Twojej sytuacji możesz liczyć na pomoc materialną od Państwa. Nie przejmuj się dokumentacjami i procesem ubiegania się o wsparcie. W dzisiejszych czasach jest wiele osób, których zadaniem jest pomóc Ci przejść przez wszystkie formalności. Nie bój się pożyczek, szczególnie jeśli są one dedykowane dla biznesu. 

Chwilowe problemy finansowe? Nie bój się pożyczki!

Ciężki miesiąc? Nieplanowany remont? Samochód nie odpalił, a mechanik dał Ci popalić?  To może zdarzyć się każdemu, dlatego warto mieć plan B. Na szczęście są instytucje, które oferują szybkie pożyczki na jasnych zasadach, takie jak aasapolska.pl. Wystarczy wypełnić prosty formularz i otrzymujemy wnioskowaną kwotę w nieprawdopodobnie szybkim czasie. Nic się nie bój - to naprawdę jest takie proste jak brzmi! Wnioskować można nawet o 15 000 PLN, a dzięki rozłożeniu pożyczki na raty nie musimy się martwić o wysokie, miesięczne koszty. Wszystko to dla naszej wygody!

Spełniaj marzenia zarabiając dodatkową kasę! 

Masz problemy finansowe, a marzy Ci się nowy samochód? Potraktuj nowe auto jako inwestycję i dodatkową opcję zarobku. W wolnym czasie podejmij pracę dorywczą jako prywatny kierowca taksówki lub rozwoziciel jedzenia. Dzięki temu szybciej spłacisz kredyt oraz będziesz mieć więcej czasu na cieszenie się nowym zakupem zbicia niezłej kasy. Ciekawy jak to zrobić? Nic prostszego! W wolnym czasie możesz piec lub gotować na zamówienie. Domowe jedzenie znów jest modne – wykorzystaj to i podziel się z innymi smakiem Twoich rodzinnych receptur. Pyszny pomysł, prawda?  Dzięki Internetowi dotarcie do chętnych nie powinno być trudne!

Kredyt to dobra rzecz. Działaj rozsądnie, by podwoić zyski! 

Często cel, na jaki pożyczamy pieniądze powinien być traktowany jak prawdziwa żyła złota. Nie wierzysz? Spójrz na nowy zakup jak na inwestycję. Zaplanuj odpowiednio swój czas wolny i zastanów się nad działaniami w celu zarobkowym. Wiele cennych rzeczy, jakie kupujemy mogą okazać się doskonałym źródłem dodatkowych finansów, czego przykłady znalazłeś powyżej. 

Najpopularniejszym przedmiotem pożyczki, a zarazem inwestycji jest zakup mieszkania. Kto z nas nie marzy o własnym? Wynajem lokum to wzorowy przykład dodatkowych zarobków. Opłaty uzyskane z wynajmu, mogą pokryć miesięczną ratę kredytu hipotecznego. Zaplanuj możliwość wynajęcia pokoju swojego mieszkania przed jego kupnem. To bardzo opłacalne rozwiązanie, które przynosi zyski.  wiosenna-pozyczka

Jak widać, jest wiele rozwiązań dla zdobycia nadprogramowych środków. Wystarczy zacząć zauważać w przedmiotach codziennego użytku źródło dochodu.  Dodaj do tego odrobinę dobrych chęci i przede wszystkim dużą łyżkę optymizmu. Obserwuj, jak wyrasta z tego Twój sukces. Powodzenia! 

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 6 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy 48,12%. Rata miesięczna od 297,58 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 4 518,69 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki –  2 124,69 zł, prowizja 2 394,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 10 518,69 zł. Stan na dzień 15.12.2022 r.

Aasa z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 9 900 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 48,12%. Rata miesięczna od 491,00 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7 455,87 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 3 505,77 zł, prowizja 3 950,10 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 17355,87 zł. Stan na dzień 15.12.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Opłata za dobrowolny Pakiet Usług Medycznych: 3 600,00 zł. 

Aasa z Pakietem Korzyści i Pakietem SIM - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 6 400 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 24 miesięcy wynosi 52,78%. Rata miesięczna od 422,00 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 3 424,49 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1 510,89 zł, prowizja 1 913,60 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 9 824,49 zł. Stan na dzień 16.03.2023 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych oraz Pakietem SIM. Opłata za dobrowolny Pakiet Usług Medycznych: 2 000,00 zł. Opłata za dobrowolny Pakiet SIM 200,00 zł.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy  Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.; ul. Topiel 12, 00-342 Warszawa; www.nn.pl; Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy; XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000028131, NIP: 526-030-50-06; Kapitał zakładowy: 59 460 000 zł, wpłacony w całości.
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00 zł.
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.
 

Usługi telekomunikacyjne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy Polska Grupa Konsultingowa Spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 15A/16, 00-640 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245406, NIP: 5272487651, REGON: 140277411, kapitał zakładowy w wysokości: 500.000 złotych (w całości opłacony), wpisana do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych prowadzonego przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod numerem 13252, będąca dostawcą usług w rozumieniu art. 2 pkt 27 lit. a Prawa Telekomunikacyjnego.