Weź pożyczkę, której rata nie wzrośnie przez cały okres spłaty. RRSO: 77,46%

Sprawdź!

Jak sfinansować wakacyjny wyjazd?

Jak sfinansować wakacyjny wyjazd?

Marzysz o tym, aby wyjechać na wyjątkowe wakacje w tropiki? Chcesz zobaczyć Paryż lub Rzym? A może zawsze fascynowały cię egipskie piramidy? W takim przypadku warto poszukać tanich wakacji last minute. Zapłacimy za nie znacznie mniej niż za standardowe oferty, ale skorzystamy z nich tylko na ostatnią minutę. Jak możemy wtedy sfinansować wyjazd, gdy nie starcza nam oszczędności?

Wczasy last minute możemy niejednokrotnie zakupić nawet o połowę taniej niż standardowe oferty. Właśnie dlatego cieszą się one tak dużym zainteresowaniem, ponieważ możemy zwiedzić wspaniałe miejsca bez przepłacania. Wiele osób właśnie tak podróżuje po świecie.

Jeżeli także chcemy upolować coś ciekawego w ofercie last minute w biurach podróży, musimy być przygotowani na szybką wpłatę pieniędzy. Gdy mamy oszczędności, możemy przeznaczyć je właśnie na ten cel. W przeciwnym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie pożyczka.

Pożyczka gotówkowa w banku

Gdy mamy odpowiednią zdolność i wiarygodność kredytową, w takim przypadku pożyczkę gotówkową na nasze wakacje będziemy mogli wziąć bez problemu. W wielu bankach dostaniemy także taką pożyczkę on-line, dlatego nie musimy wcale wychodzić z domu, aby dostać pieniądze na spełnienie swoich marzeń.

Gdy jednak mamy już inne pożyczki i kredyty lub nie mamy odpowiedniej wiarygodności kredytowe, na przykład mamy negatywne wpisy w BIK, pożyczki bankowe nie otrzymamy tak łatwo.

Pożyczka pozabankowa

To druga propozycja dla podróżników. Pożyczki tego rodzaju oferowane są w wielu różnych wariantach – możemy wziąć je jako chwilówki do oddania w 30 dni, możemy też zdecydować się na pożyczki ratalne, które są do spłaty w określonej liczbie rat. W przypadku pożyczek ratalnych możemy samodzielnie określić, jaka będzie wysokość rat poprzez wybranie odpowiedniego okresu pożyczki.

Koszty pożyczek pozabankowych są jednak wyższe od pożyczek bankowych. Z drugiej jednak strony są one łatwiej dostępne. Są oferowane przez internet, nie musimy przedstawiać szeregu dokumentów, aby dostać pieniądze. Także możliwe jest uzyskane pożyczki bez BIK.

Wakacje na raty w biurze podróży

Niektóre biura podróży pozwalają swoim klientom na zakupienie wycieczki na raty. Jest to możliwe zarówno w przypadku zakupu wycieczki w biurze stacjonarnym, jak i przez internet. Co więcej, niektóre wycieczki możemy kupić w ratach 0%.

Gdy chcemy skorzystać z takiej właśnie oferty, wybieramy metodę płatności w ratach, a potem sprzedawca sprawdza naszą zdolność kredytową i wiarygodność kredytową lub robimy to samodzielnie przez internet. Musimy wypisać odpowiedni wniosek i poczekać, aż zostanie on przeanalizowany – to zwykle kilka minut.

Pożyczka od bliskich

Oczywiście, jeżeli zależy nam na tym, aby wyjechać na wyśnione wakacje, ale nie możemy skorzystać z żadnej z powyższych opcji, wtedy istnieje jeszcze szansa na pożyczenie pieniędzy od rodziny czy znajomych.

Wobec tego swój wakacyjny wyjazd last minute możemy sfinansować na różne sposoby. Najlepiej jednak mieć odłożone pieniądze na ten właśnie cel, aby nie musieć ich pożyczać, chyba że możemy zrobić to bez żadnych dodatkowych kosztów.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 88,30%. Rata miesięczna od 353,49 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7161,48 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 5286,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12461,48 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r                                    

Aasa z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 77,46%. Rata miesięczna od 329,64 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa stała). Całkowity koszt pożyczki: 6326,73 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 4452 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11626,73 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych: 1 400,00 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.     

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy  NNLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna (NNLife TUnŻiR S.A., dalej jako Towarzystwo) z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł. 
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00 zł.
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.