Informacje o pożyczkach
i finansach osobistych

Jak wybrać najlepszą pożyczkę w sieci?

Jak wybrać najlepszą pożyczkę w sieci?

Rynek pożyczek udzielanych przez Internet rośnie z każdym rokiem. I nikogo to nie dziwi. Mamy przecież XXI wiek! Amerykanie wysyłają samochody na Marsa, a Sztokholm przyznając w tym roku Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny, podzielił się informacją, że odkrycie sposobu na raka jest już bliskie.

Tak więc załatwianie codziennych spraw przez sieć takich jak zakupy, składanie wniosków urzędowych czy składanie wniosków o pożyczkę nie są już niczym zaskakującym. Czy jednak pożyczki on-line to taka oczywista i jasna sprawa?

 

O ile jednak zwrot zamówionych butów, które okazały się o numer za duże nie jest problemem, o tyle decyzje finansowe są już sprawą poważniejszą. Specjalnie dla Was, wspólnie z naszymi ekspertami, przyglądamy się bliżej tematowi pożyczek on-line. Pora na pożyczkową kawę na ławę!

 

Co musimy wiedzieć o pożyczkach on-line?

 

  1. Są bezpieczne

 

Wielu z nas ciągle żyje w przekonaniu, że załatwienie sprawy finansowej „w okienku” jest lepsze od załatwienia jej „w Internecie”. Prawda jest taka, że możliwość zadawania pytań (mamy do nich prawo – w końcu podejmujemy decyzję finansową) i rozmowa z żywą osobą daje uczucie spokoju. Jednak żyjemy w XXI wieku i co bardzo ważne – żyjemy szybko, dlatego alternatywa wzięcia pożyczki on-line staje się już standardem także dla dotychczasowych sceptyków.

 

Dlaczego?

Przede wszystkim pożyczki internetowe w sprawdzonych źródłach takich jak Aasa Polska S.A. są bezdyskusyjnie bezpieczne. Jest tak dlatego, że ustawy w polskim prawie zobowiązują pożyczkodawcę do pełnego poinformowania pożyczkobiorcy o wszystkich kosztach. Wszystkich! Korzystając z usług np. w Aasa Polska S.A. zostaniemy zrozumiale poinformowani o wszystkich kosztach związanych z pożyczką.

 

Na czym polega różnica? Jest mała, ale bardzo ważna. Rozmawiając z „doradcą z okienka” o kosztach słyszymy, biorąc pożyczkę on-line wszystkie koszty WIDZIMY wyraźnie, bo są one zaprezentowane w bardzo czytelny i przejrzysty sposób.

 

Dowód?

Aby się o tym przekonać wystarczy skorzystać z darmowego kalkulatora na stronie internetowej: www.aasapolska.pl, które pokazuje informacje o WSZYSTKICH kosztach pożyczki Wszystkie koszty widzimy jak na dłoni przed jakąkolwiek decyzją o pożyczce w Internecie. Od razu robi się spokojniej, prawda?

  1. Są szybkie, proste i wygodne!

 

Żyjemy szybko i czasu mamy coraz mniej. To fakt. Właśnie dlatego mając wolną chwilę, chcemy wykorzystać ją na czas z najbliższymi, moment relaksu lub też (dla odmiany) nic-nie-robienie. Pożyczki on-line wychodzą tym potrzebom na wprost. Stanie w kolejkach do okienka, wypełnianie wielu stron formularzy, czekanie na decyzję – na to stać dzisiaj tylko tych, którzy mają mnóstwo czasu.

 

Wzięcie pożyczki internetowej może być prostsze niż zakup swetra!

 

Na stronach internetowych firm, mających wieloletnią tradycję i cieszących się zaufaniem, znajdziemy proste formularze. Wypełnienie ich jest prostsze niż wybór filmu w kinie (on chce iść na coś z piłą lub młotem w tytule, ona pójdzie tylko na komedię romantyczną – brzmi znajomo?).  Na stronie aasapolska.pl samodzielnie możemy wybrać czas trwania pożyczki tak aby był on dopasowany do naszych finansowych możliwości oraz potrzeb! To ważne, by dopasować pożyczkę do siebie, spłacać ją regularnie, a jednocześnie czuć swobodę finansową. Właśnie tak pożycza się pieniądze on-line w firmie ze skandynawskimi korzeniami!

Jak znaleźć internetowego pożyczkodawcę, który będzie godny zaufania? Oto 3 pytania, które będą procentowały!

 

Decydując się na wzięcie pożyczki przez Internet, należy uważnie sprawdzić kilka firm i wybrać tę, która jest najbardziej wiarygodna. Na początku warto zadać sobie i tej firmie 3 pytania.

1. Od ilu lat firma jest na rynku?

2. Czy pożyczkodawca jest częścią światowej lub dużej firmy?

3. Czy pożyczkodawca należy do organizacji lub stowarzyszeń, które potwierdzą jego wiarygodność (na przykład: Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych; Certyfikat Etyczny KPF; Certyfikat Odpowiedzialni w Biznesie, przyznawany przez ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.; Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo, wydawany przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor). Jeżeli nie znajdziecie pozytywnej odpowiedni na chociaż jedno z powyższych pytań, poszukajcie pożyczki internetowej gdzie indziej. A jeżeli naprawdę zależy Wam na czasie i oszczędnościach, to od razu wybierzcie firmę, która jest częścią skandynawskiej firmy zaawansowanych technologii finansowych, która wspiera Polaków od 2012 roku i ma wszystkie certyfikaty oraz należy do wszystkich instytucji wymienionych w punkcie trzecim.

 

Tą firmą jest Aasa Polska S.A. Do zobaczenia on-line!

Ten wpis znajduje się w kategorii