Pożyczka na jesienne wakacje po sezonie

Pożyczka na jesienne wakacje po sezonie

Zaczniemy od bardzo dobrej wiadomości. Podróżujemy oraz korzystamy z urlopów coraz częściej, oraz coraz chętniej! Jest to doskonała wiadomość nie tylko z finansowego punktu widzenia, bo przecież turystyka to ważna gałąź każdej gospodarki. To też, a przede wszystkim świetna informacja dla każdego z nas.

Dlaczego?  Bo kilka tygodni urlopu od pracy, obowiązków, pilnych spraw na wczoraj i jeszcze pilniejszych od ręki, są zbawienne dla naszego ciała, umysłu i psychiki.

Czy znacie kogoś, kto na dźwięk słowa „URLOP” powie: „nie, to nie dla mnie, ja nie lubię urlopów, wolę pracować”? No właśnie! Nieważne czy pod palmami, czy pod gruszą, w ręce z wędką lub kolorowym drinkiem – wakacje są dobrem demokratycznym i uwielbianym pod każdą szerokością geograficzną. Od Zakopanego po Hel, od Medyki do Zgorzelca każdy na dźwięk słowa WAKACJE reaguje tak samo – wyłącznie entuzjastycznie! Właśnie dlatego postanowiliśmy wyruszyć na zbadanie tematu urlopowego od strony finansowej.

Gotowi? No to w drogę po wakacyjnych finansach!

Pieniądze i podróże. Czyli jak podróżować, żeby nie odbiła nam palma? Czy wakacje i wolność od codziennych obowiązków, to też wolność od zdroworozsądkowego podejścia do pieniędzy? Odpowiedź wcale nie jest taka jednoznaczna! Z jednej strony lubimy podczas wakacji pofolgować sobie także w kwestii finansowej. Mało tego! Kupowanie tak zwanych „głupot” wydaje nam się wręcz wakacyjnym obowiązkiem (kto nigdy nie kupił sobie pamiątki, która przez następne miesiące zajmowała się głównie zbieraniem kurzu?), z drugiej strony jednak umiejętność kontrolowania wydatków podczas wakacji może uchronić nas przed powrotem z plecakami pełnymi niepotrzebnych rzeczy i pustymi kieszeniami.

Przeczytajcie koniecznie krótki przewodnik po wakacyjnym budżecie przygotowanym przez ekspertów z Aasa Polska S.A. i dopilnujcie, aby wyjeżdżając z walizkami… nie pójść też z torbami! wiosenna-pozyczka

Zanim GDZIE, ustal KIEDY!

Z udanym urlopem, także pod względem finansowym jest jak… z weselem. Najpierw trzeba wybrać datę! Oczywiście osoby wolne, pary bez dzieci oraz wszyscy, którzy nie pracują w branży związanej z edukacją, mają w tej materii większe możliwości, ponieważ nie ograniczają ich czasowe ramy roku szkolnego. 

Urlop po sezonie? Idealny sezon dla finansów i… odpoczynku!

Każdy, kto myślał, że sezon urlopowy zakończył się definitywnie, powinien jesienią odwiedzić Kretę, Rodos, Cypr, gdzie ciągle jest ciepło, a temperatury wynoszą nawet 25-28 st. C. Z egzotycznych (i droższych) kierunków warto rozważyć np. Mauritius, gdzie właśnie naszą jesienią, rozpoczyna się wiosna, a temperatury i wilgotność są wręcz idealne dla wypoczynku.

Dlaczego warto rozważyć wakacje jesienią, a nawet wczesną zimą. Oto dlaczego!

POWÓD 1 – jest witamina szczęścia – oszczędź sobie smutków!

Jesienią dni stają się coraz krótsze, ciemniejsze, a ponieważ nam zaczyna brakować słońca, stajemy się nieco… mniej weseli. Nie ma w tym niczego dziwnego – nie od dzisiaj wiadomo, że słońce, to witamina D, a witamina D to witamina szczęścia! Antropologowie mówią, że człowiek „to istota na baterie słoneczne” i właśnie wtedy, kiedy te baterie potrzebują podładowania, warto wybrać się do miejsc, gdzie witamina D leje się z nieba..  

POWÓD 2 – jest cisza i spokój – zainwestuj w prawdziwy relaks wiosenna-pozyczka

Dzieci są wspaniałe. Kropka. Jednak są też istotami, które lubią głośną zabawę, co nie zawsze sprzyja relaksowi osób dorosłych. Czy wypada zwracać uwagę dzieciom, aby bawiły się ciszej? Nasza odpowiedź brzmi – dopóki nikt nie krzyczy nam nad głową, postarajmy się o wyrozumiałość. Z prostego powodu – w dzisiejszych czasach wszechobecnych tabletów, komputerów to właśnie beztroska, głośna zabawa jest oznaką szczęśliwego dzieciństwa. Warto wspierać je, po prostu mu nie przeszkadzając. Jednak co z naszą zabawą i naszym wypoczynkiem!? Właśnie, dlatego okres jesienny jest do tego idealny! Dzieci są już w szkole, tłumy na plażach topnieją. Często możemy delektować się szumem morza nie widząc żywej duszy w promieniu naszego wzroku.

Korzyść finansowa: nawet jeżeli w tej chwili nie dysponujemy gotówką, warto teraz zainwestować w wakacje, korzystając na przykład z pożyczki on-line. Jasne zasady przyznania kredytu oraz jego oprocentowania pozwolą nam, oddać pieniądze w chwili, kiedy wyjazd nie będzie już tak atrakcyjną opcją. Przykład? Sprawdźcie ofertę Aasa Polska S.A. – to nie tylko oferta kredytu wakacyjnego, ale też inwestycja w spokojny wypoczynek! 

POWÓD 3 – jest ciepło i przyjemnie – potraktuj przyjemność poważnie

Czy Wy też zauważyliście, że każdego roku lato w Polsce staje się coraz bardziej upalne? Co wakacje słyszymy o rekordowych temperaturach, a 35 st. C w cieniu nikogo już nie dziwi. Wrzesień jest więc czasem, kiedy zaczynamy z jednej strony odczuwać brak światła, co nie jest przyjemne, ale z drugiej – wreszcie czujemy, jak wolni od fali upałów, zaczynamy funkcjonować normalnie! Właśnie dlatego wakacje po sezonie, czy to w Polsce, czy w krajach cieplejszych są doskonałą inwestycją we wspaniały i stuprocentowy relaks.

Korzyść finansowa: korzystanie z uroków turystycznych po sezonie jest… korzystne! Restauracje, pamiątki, atrakcje, prezenty – wszystko to, co w pełni sezonu może kosztować górę pieniędzy, teraz potrafi być tańsze nawet o połowę!

Wakacje po sezonie? Nadciąga na nie sezon!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Inspektorem ochrony danych jest Agnieszka Rzycka-Osiej, e-mail: iod@aasapolska.pl

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 2500 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,57%. Rata miesięczna od 121,47 zł. Roczna stopa oprocentowania 18,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 1791,98 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 794,48 zł, prowizja 997,50 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 4291,98 zł. Stan na dzień 20.05.2024 r.                                                                     

Aasa z Pakietem Gold - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 8600 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,56%. Rata miesięczna od 417,83 zł. Roczna stopa oprocentowania 18,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 6164,75 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 2733,35 zł, prowizja 3431,40 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 14764,75 zł. Stan na dzień 20.05.2024 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Medycznym. Opłata za dobrowolny Pakiet Medyczny: 2400 zł.                                        

Aasa z Pakietem Premium - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 7900 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,56%. Rata miesięczna od 383,82 zł. Roczna stopa oprocentowania 18,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 5662,98 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 2510,88 zł, prowizja 3152,10 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 13562,98 zł. Stan na dzień 20.05.2024 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Językowym. Opłata za dobrowolny Pakiet Językowy: 2400 zł.       

Aasa z Pakietem Biznes - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 10800 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,56%. Rata miesięczna od 524,71 zł. Roczna stopa oprocentowania 18,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7741,87 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 3432,67 zł, prowizja 4309,20 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 18541,87 zł. Stan na dzień 20.05.2024 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Medycznym. Opłata za dobrowolny Pakiet Medyczny: 3200 zł.                                

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy  Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.; ul. Topiel 12, 00-342 Warszawa; www.nn.pl; Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy; XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000028131, NIP: 526-030-50-06; Kapitał zakładowy: 59 460 000 zł, wpłacony w całości.
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 200 000 zł. 
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.
 

Usługi telekomunikacyjne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy Polska Grupa Konsultingowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 15A/16, 00-640 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245406, NIP: 5272487651, REGON: 140277411, kapitał zakładowy w wysokości: 500.000 złotych (w całości opłacony), wpisana do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych prowadzonego przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod numerem 13252, będąca dostawcą usług w rozumieniu art. 2 pkt 27 lit. a Prawa Telekomunikacyjnego.

Usługi telekomunikacyjne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy również Privee Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Mokotowska 15A/16, 00-640 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0001029112, NIP: 7011138042, REGON: 524943799, kapitał zakładowy w wysokości: 5 000,00 zł, wpisana do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych prowadzonego przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod numerem 13282, będąca dostawcą usług w rozumieniu art. 2 pkt 27 lit. a Prawa Telekomunikacyjnego.

Kurs językowy dla Klientów Aasa Polska S.A. realizowany jest przez Tele-Nauka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, przy ul. Piękna 24/26 A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000762801, NIP: 5842779937, o kapitale zakładowym w wysokości 100 000 zł.