Weź pożyczkę, której rata nie wzrośnie przez cały okres spłaty. RRSO: 77,46%

Sprawdź!

Pożyczka na jesienne wakacje po sezonie

Pożyczka na jesienne wakacje po sezonie

Zaczniemy od bardzo dobrej wiadomości. Podróżujemy oraz korzystamy z urlopów coraz częściej, oraz coraz chętniej! Jest to doskonała wiadomość nie tylko z finansowego punktu widzenia, bo przecież turystyka to ważna gałąź każdej gospodarki. To też, a przede wszystkim świetna informacja dla każdego z nas.

Dlaczego?  Bo kilka tygodni urlopu od pracy, obowiązków, pilnych spraw na wczoraj i jeszcze pilniejszych od ręki, są zbawienne dla naszego ciała, umysłu i psychiki.

Czy znacie kogoś, kto na dźwięk słowa „URLOP” powie: „nie, to nie dla mnie, ja nie lubię urlopów, wolę pracować”? No właśnie! Nieważne czy pod palmami, czy pod gruszą, w ręce z wędką lub kolorowym drinkiem – wakacje są dobrem demokratycznym i uwielbianym pod każdą szerokością geograficzną. Od Zakopanego po Hel, od Medyki do Zgorzelca każdy na dźwięk słowa WAKACJE reaguje tak samo – wyłącznie entuzjastycznie! Właśnie dlatego postanowiliśmy wyruszyć na zbadanie tematu urlopowego od strony finansowej.

Gotowi? No to w drogę po wakacyjnych finansach!

Pieniądze i podróże. Czyli jak podróżować, żeby nie odbiła nam palma? Czy wakacje i wolność od codziennych obowiązków, to też wolność od zdroworozsądkowego podejścia do pieniędzy? Odpowiedź wcale nie jest taka jednoznaczna! Z jednej strony lubimy podczas wakacji pofolgować sobie także w kwestii finansowej. Mało tego! Kupowanie tak zwanych „głupot” wydaje nam się wręcz wakacyjnym obowiązkiem (kto nigdy nie kupił sobie pamiątki, która przez następne miesiące zajmowała się głównie zbieraniem kurzu?), z drugiej strony jednak umiejętność kontrolowania wydatków podczas wakacji może uchronić nas przed powrotem z plecakami pełnymi niepotrzebnych rzeczy i pustymi kieszeniami.

Przeczytajcie koniecznie krótki przewodnik po wakacyjnym budżecie przygotowanym przez ekspertów z Aasa Polska S.A. i dopilnujcie, aby wyjeżdżając z walizkami… nie pójść też z torbami!

Zanim GDZIE, ustal KIEDY!

Z udanym urlopem, także pod względem finansowym jest jak… z weselem. Najpierw trzeba wybrać datę! Oczywiście osoby wolne, pary bez dzieci oraz wszyscy, którzy nie pracują w branży związanej z edukacją, mają w tej materii większe możliwości, ponieważ nie ograniczają ich czasowe ramy roku szkolnego. 

Urlop po sezonie? Idealny sezon dla finansów i… odpoczynku!

Każdy, kto myślał, że sezon urlopowy zakończył się definitywnie, powinien jesienią odwiedzić Kretę, Rodos, Cypr, gdzie ciągle jest ciepło, a temperatury wynoszą nawet 25-28 st. C. Z egzotycznych (i droższych) kierunków warto rozważyć np. Mauritius, gdzie właśnie naszą jesienią, rozpoczyna się wiosna, a temperatury i wilgotność są wręcz idealne dla wypoczynku.

Dlaczego warto rozważyć wakacje jesienią, a nawet wczesną zimą. Oto dlaczego!

POWÓD 1 – jest witamina szczęścia – oszczędź sobie smutków!

Jesienią dni stają się coraz krótsze, ciemniejsze, a ponieważ nam zaczyna brakować słońca, stajemy się nieco… mniej weseli. Nie ma w tym niczego dziwnego – nie od dzisiaj wiadomo, że słońce, to witamina D, a witamina D to witamina szczęścia! Antropologowie mówią, że człowiek „to istota na baterie słoneczne” i właśnie wtedy, kiedy te baterie potrzebują podładowania, warto wybrać się do miejsc, gdzie witamina D leje się z nieba..  

POWÓD 2 – jest cisza i spokój – zainwestuj w prawdziwy relaks

Dzieci są wspaniałe. Kropka. Jednak są też istotami, które lubią głośną zabawę, co nie zawsze sprzyja relaksowi osób dorosłych. Czy wypada zwracać uwagę dzieciom, aby bawiły się ciszej? Nasza odpowiedź brzmi – dopóki nikt nie krzyczy nam nad głową, postarajmy się o wyrozumiałość. Z prostego powodu – w dzisiejszych czasach wszechobecnych tabletów, komputerów to właśnie beztroska, głośna zabawa jest oznaką szczęśliwego dzieciństwa. Warto wspierać je, po prostu mu nie przeszkadzając. Jednak co z naszą zabawą i naszym wypoczynkiem!? Właśnie, dlatego okres jesienny jest do tego idealny! Dzieci są już w szkole, tłumy na plażach topnieją. Często możemy delektować się szumem morza nie widząc żywej duszy w promieniu naszego wzroku.

Korzyść finansowa: nawet jeżeli w tej chwili nie dysponujemy gotówką, warto teraz zainwestować w wakacje, korzystając na przykład z pożyczki on-line. Jasne zasady przyznania kredytu oraz jego oprocentowania pozwolą nam, oddać pieniądze w chwili, kiedy wyjazd nie będzie już tak atrakcyjną opcją. Przykład? Sprawdźcie ofertę Aasa Polska S.A. – to nie tylko oferta kredytu wakacyjnego, ale też inwestycja w spokojny wypoczynek! 

POWÓD 3 – jest ciepło i przyjemnie – potraktuj przyjemność poważnie

Czy Wy też zauważyliście, że każdego roku lato w Polsce staje się coraz bardziej upalne? Co wakacje słyszymy o rekordowych temperaturach, a 35 st. C w cieniu nikogo już nie dziwi. Wrzesień jest więc czasem, kiedy zaczynamy z jednej strony odczuwać brak światła, co nie jest przyjemne, ale z drugiej – wreszcie czujemy, jak wolni od fali upałów, zaczynamy funkcjonować normalnie! Właśnie dlatego wakacje po sezonie, czy to w Polsce, czy w krajach cieplejszych są doskonałą inwestycją we wspaniały i stuprocentowy relaks.

Korzyść finansowa: korzystanie z uroków turystycznych po sezonie jest… korzystne! Restauracje, pamiątki, atrakcje, prezenty – wszystko to, co w pełni sezonu może kosztować górę pieniędzy, teraz potrafi być tańsze nawet o połowę!

Wakacje po sezonie? Nadciąga na nie sezon!

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 88,30%. Rata miesięczna od 353,49 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 7161,48 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 5286,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12461,48 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r                                    

Aasa z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 77,46%. Rata miesięczna od 329,64 zł. Roczna stopa oprocentowania 20,50% (stopa stała). Całkowity koszt pożyczki: 6326,73 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1874,73 zł, prowizja 4452 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11626,73 zł. Stan na dzień 08.09.2022 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Usług Medycznych. Składka dobrowolnego Pakietu Usług Medycznych: 1 400,00 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo z kwoty udzielonej pożyczki.     

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.

Aasa Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do Rejestru Agentów Ubezpieczeniowych pod numerem 11228955/A. Rejestr Agentów Ubezpieczeniowych znajduje się pod linkiem: https://rpu.knf.gov.pl/

Ochronę ubezpieczeniową dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy  NNLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji Spółka Akcyjna (NNLife TUnŻiR S.A., dalej jako Towarzystwo) z siedzibą w Warszawie przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa, wpisane do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000028131, REGON 010928125, NIP 526-030-50-06, wysokość kapitału zakładowego 21.490.000,00 zł. 
 

Usługi medyczne dla Klientów Aasa Polska S.A. świadczy JP Medica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy z siedzibą w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000836368, NIP 7010977674, REGON 385867261 o kapitale zakładowym w wysokości 5000,00 zł.
 
JP Medica Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Mazowieckiego pod numerem 000000228622.