Odkryj jesień pełną inspiracji! Zacznij ją z pełnym portfelem!

Sprawdź!

Na czym polega telewizja satelitarna na kartę?

Na czym polega telewizja satelitarna na kartę?

Nie zawsze korzystanie ze stałego abonamentu telefonicznego jest właściwym rozwiązaniem. Decydować można się w takim przypadku między innymi na telewizje satelitarne na kartę. Takie rozwiązanie ma swoje plusy oraz minusy, które warto poznać przed zdecydowanie się na takie oferty.

Podstawowym atutem decydowania się na telewizję na kartę jest możliwość nie decydowania się na umowę. Brak stałej umowy pozwala na uzyskanie braku konieczności opłacanie stałego abonamentu. Jedną z korzyści takiej sytuacji jest brak przywiązania do jednego operatora. Brak opłacenia kolejnego doładowania nie przekłada się na konieczność płacenia jakichkolwiek kar czy też odsetek.

Działa to podobnie jak przy korzystaniu z kart telefonicznych. Gdy zaczyna się korzystać z telewizji na kartę można zdecydować się na wybór bardzo różnych kanałów. Przy braku kolejnego doładowania bardzo często można również korzystać z dostępu do niektórych kanałów podstawowych przez określony czas.

Dla kogo telewizja na kartę?

Postawienie na telewizję na kartę może być korzystne dla osób, które często podróżują. Wówczas w okresie wyjazdu nie trzeba płacić za telewizję, z której i tak się nie korzysta.

Brak doładowania nie skutkuje żadnymi karami a dostęp do kanałów zawsze można odnowić po powrocie z podróży poprzez wykupienie kolejnej karty telewizji satelitarnej. Postawienie na telewizję na kartę może być również rozwiązaniem w przypadku osób, które nie mają stałego miejsca zamieszkania, czyli wynajmują lokal mieszkalny na krótki okres czasu. jesienna-pozyczka

Wówczas można zdecydować się na wykupienie karty, która pozwala na oglądanie wybranych kanałów przez określony czas.

Brak sygnału naziemnego

Są osoby, które nie mogą korzystać z sygnału telewizji naziemnej. Dotyczy to osób mieszkających w miejscach, gdzie taki sygnał nie dociera. Nie są częstsze przypadki, ale dla takich osób jedyną alternatywą jest korzystanie z telewizji satelitarnej.

Jednocześnie postawienie na operatorów telewizyjnych oferujących telewizję na kartę pozwala na uzyskanie dostępu do znacznie większej ilości kanałów czy też do kanałów w języku polskim. Pozwala to na uzyskanie dostępu do kanałów, które dostępne są w ofertach operatorów telewizji zapewniających telewizję w ramach abonamentów.

Kontrolowanie kosztów

Wiele osób nie chce wiązać się z różnych powodów stałymi umowami. Są również osoby, które mają problemy finansowe, które przekładają się na problemy z podpisywaniem umów na abonament. Dotyczy to również osób, które nie mają stałego zameldowania czy też osób, które nie mają umowy o pracę.

Postawienie na karty satelitarnych telewizji pozwala na zapewnienie dużej elastyczności w zakresie korzystania z takich ofert. Satelitarna telewizja jest dostarczana w wysokiej rozdzielczości oraz jakości co pozwala na korzystanie z sygnału satelitarnego, który gwarantuje najwyższą jakość odbioru.

Indywidualnie dopasowane oferty pozwalają również na korzystanie z takich programów, które są w pełni związane z zainteresowaniami klientów wybierających satelitarne telewizje na kartę. jesienna-pozyczka

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Aasa Standard - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 000 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 72,21%. Rata miesięczna od 242,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 4 515,16 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 525,16 zł, prowizja 3 990,00 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 515,16 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści - Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 058,40 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 65,92%. Rata miesięczna od 199,93 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa zmienna) 8,0 %. Całkowity koszt pożyczki: 6 522,91 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 837,16 zł, prowizja 5 685,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12 222,91 zł. Stan na dzień 13.10.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 641,60 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Aasa Polska S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.

W celu rozstrzygnięcia sporu pomiędzy Aasa Polska S.A., a konsumentem, istnieje także możliwość skorzystania z platformy internetowej ODR, dostępnej tutaj. Platforma ODR ułatwia niezależne, bezstronne, przejrzyste, skuteczne, szybkie i sprawiedliwe pozasądowe rozstrzyganie przez internet sporów między konsumentami i przedsiębiorcami.